Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Radosny dzień w życiu-ślub:)  

Strona 4 / 6 Wstecz Następny
NatusiaMK
stały bywalec

Jestem pod wrażeniem 😮 😮 😮 :thumbsup:

Mam nadzieję,że pozytywnie Stanisławie:) 🙂

Leslie,to dopiero jest kicz:) jak cała eurowizja...;) Jeszcze będę miała do tego rękawiczki. No i nie wiem co z tym kwiatem,duży czy mały...dodam,że suknia jest ecru co może nie być widoczne na zdjęciu.

Grunt to mieć marzenie =)

Pozytywne szkolenie psów,zapraszam =)
natiimar@gmail.com

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 07/07/2008 4:51 pm
leslie
bywalec

Wg mnie ta sukienka jet dużo lepsza niż nudna biała to co zwykle, ja Ci tylko polecam 😛

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 07/07/2008 8:42 pm
Andros
bywalec

błahahahaha, nie no leslie, spadłem z krzesła :rotfl: :rotfl:

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 07/07/2008 9:16 pm
Stanisław
weteran forum

Jestem pod wrażeniem 😮 😮 😮 :thumbsup:

Mam nadzieję,że pozytywnie Stanisławie:) 🙂

Zazdroszczę Panu Młodemu takiej pięknej przyszłej żony 😛

Zdobywać majątek za cenę zdrowia znaczy to samo co odciąć sobie nogi by kupić za nie parę butów.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 07/07/2008 9:51 pm
NatusiaMK
stały bywalec

Dziękuję Stanisławie:)
Nie rób już ze mnie takiej miss,do ideału to mi baaardzo daleko;)

Mam też buciki,udało mi się dostać ze skóry ekologicznej firmy "witt" 🙂 Jeszcze kwiat we włosy i strój będzie kompletny.
Nie wiem jaką piosenkę wybrać na podziękowania dla rodziców. Jakies propozycje?

[edytowane 7/7/2008 od NatusiaMK]

Grunt to mieć marzenie =)

Pozytywne szkolenie psów,zapraszam =)
natiimar@gmail.com

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 07/07/2008 10:47 pm

Ja proponuję ubrać coś oryginalnego, bo zgadzam się z Lily - to jest kicz ta biała sukienka welon i w ogóle. Bardziej proponowałabym coś w stylu sukienki jaką miała Isis na Eurowizji, bo wg mnie ładna oryginalna i też pasuje do tej uroczystości

ta suknia ma tylko fajny dół, uwydatnia biodra i wciecie w talii (dobre dla kobiet, ktore nie wychodza za maz z powodu ciazy;)

Tylko wciąż nie możemy zdecydować się na pierwszy taniec...Krawczyk czy Bryan Adams..

Ty sie zastanawiasz nad glupia piosenka, a lepiej pomyslalabys o tym, ze przez Twoj slub zgina zwierzeta. Widocznie tak sie z niego cieszysz, ze w zadku masz ten fakt

Nie trawie obludy, dwulicowosci i falszu!

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 09/07/2008 2:17 am

piszę wprost to, co myslę. A ty przeczytałaś, że ona uważa sie za wegetariankę? Skoro tak, to powinna ratować zwierzęta, to jest mozliwe! A ona tymczasem pisze, ze "nie będzie nikomu żalowac" (czyt. mięsa). Ona idzie na kompromis (i to jaki), a dlaczego jej mąz, w imie milosci (czy tam czegos) nie moglby zrobic czegos dla niej? Ale dziewcze sie nie umie postawic, wiec inni sie z nia nie licza

Nie trawie obludy, dwulicowosci i falszu!

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 09/07/2008 2:43 am
NatusiaMK
stały bywalec

Włochata,wyraźnie masz z czyms problem:)
Już zdecydowalismy sie na pierwszy taniec:) Pisenka "Jedyne słowo ty" czerwonych gitar.
A wy co byście wybrali?

Grunt to mieć marzenie =)

Pozytywne szkolenie psów,zapraszam =)
natiimar@gmail.com

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 09/07/2008 2:46 am

Już zdecydowalismy sie na pierwszy taniec:) Pisenka "Jedyne słowo ty" czerwonych gitar.

Niesamowite!
Ty masz chyba problem z samookresleniem. Z kim ja w ogole tu dyskutuje? dziecinada. Nie martw sie, od tej pory jestes dla mnie niewidoczna na tym forum. Mozesz dalej spokojnie bawic sie w "wegetarianizm"

Nie trawie obludy, dwulicowosci i falszu!

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 09/07/2008 2:54 am
NatusiaMK
stały bywalec

Dzięki włochata,teraz mogę spokojnie pisać;)
Szkoda,że tak do tego podchodzisz. Ale pamiętaj,ja nadal jestem przyjaźnie nastawiona. I gdybyś kiedyś czegos potrzebowała,to służę.
Pozdrawiam serdecznie i życzę spokojnej nocy.

Grunt to mieć marzenie =)

Pozytywne szkolenie psów,zapraszam =)
natiimar@gmail.com

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 09/07/2008 2:56 am
Milunia
bywalec

Nastusia, widziałam zdjęcie i jestem pod wrażeniem 🙂 Naprawdę pięknie wyglądasz 🙂 A co do wesela rób to, co uważasz za słuszne mimo krytyki, bo sama wiesz co jest najlepsze 🙂 Bądź szczęśliwa i radosna 🙂 Pozdrawiam

Kto jest okrutny w stosunku do zwierząt, ten nie może być dobrym człowiekiem.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 09/07/2008 3:10 am
NatusiaMK
stały bywalec

Dziekuję Miluniu.
Niektórzy sądzą,że jako panna młoda mogę sobie o wszystkim decydować,jak rozkapryszona małolata. Jednak prawdziwe życie wygląda inaczej. Cała rodzina jest mięsożerna.Ja jestem sama jedna. No od niedawna mama i kuzynka (ale ona z innego powodu,zwierzeta są jej obojętne). Naprawdę nie mogę sobie rządzić moim przyszłym mężem,rodzicami,a przede wszystkim teściami. Oni ustalaja menu i tylko mnie o tym informują.I uważam,że mają takie prawo jako organizatorzy.
Poza tym jestem zdania "żyj i pozwól żyć innym" jak to Włochata miała kiedyś w podpisie. Ja zyję według swoich zasad,a inni według swoich.Jest spokój i harmonia. A te zwierzeta,które zginą przez moje wesele...gdybym mogła,to by nie zgineły.Ale nie ja o tym decyduję. Może wreszcie dotrze to do coniektórych.
Pozdrawiam.

Grunt to mieć marzenie =)

Pozytywne szkolenie psów,zapraszam =)
natiimar@gmail.com

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 09/07/2008 3:16 am
Milunia
bywalec

Nie przejmuj się tym, bo nie zawsze człowiekowi dane jest decydować za siebie. Ciesz się tymi cudnymi chwilami, które przeżyjesz tego dnia i niech tak już zostanie na zawsze 🙂 Niech Twoje szczęście trwa przez całe życie 🙂

Kto jest okrutny w stosunku do zwierząt, ten nie może być dobrym człowiekiem.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 09/07/2008 3:30 am
NatusiaMK
stały bywalec

Miluniu,bardzo Ci dziekuję.
Życzę wszystkim,aby zaznali takiego szczęścia.
Pozdrawiam:)

Grunt to mieć marzenie =)

Pozytywne szkolenie psów,zapraszam =)
natiimar@gmail.com

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 09/07/2008 3:37 am
Milunia
bywalec

Nie musisz mi dziękować, bo nie ma za co 🙂
A moje szczęście trwa już nieprzerwanie od 17 lat 😀

Kto jest okrutny w stosunku do zwierząt, ten nie może być dobrym człowiekiem.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 09/07/2008 3:39 am
Strona 4 / 6 Wstecz Następny
  
Praca