Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Budujemy?  

Strona 2 / 2 Wstecz
velvet
bywalec

Meszek myśle raczej o niedalekiej przyszłości, nie myślałam o starosci, choć też powinno się ją wziąść pod uwagę budujac dom.
Masz racje nasze wymagania zmieniaja sie bardzo często co do wymagan np przestrzeni, akurat teraz wystarczy mi mały dom, a moze za jakiś czas zmienie zdanie. TRzeba wszystko przemyśleć.
Stanisław nie orientuje się dokładnie na jakiej wysokości, teraz widziałam zę montują przy podlodze

velvet

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 23/07/2008 8:36 pm
anowi
forumowicz

Stanisławie ok. 20 cm nad podłogą (do początku gniazdka)- tak ma w biurze przynajmniej 🙂 bo w domu to jeszcze ''po staremu''...

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 23/07/2008 8:43 pm
Meszek
początkujący

Jeśli o mnie chodzi, to gniazdka mam tak, by było mi wygodnie, czyli np. 1 metr nad podłogą. 😉 W niektórych miejscach klasycznie przy podłodze - zależy od pomieszczenia, by przypadkiem kontakt też nie przeszkadzał. 🙂 Chociaż dziś nie zwracam już na to najmniejszej uwagi.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 25/07/2008 1:30 am
velvet
bywalec

Myśle, że pomysł z gniazdkami przy samej podłodze to bardzo dobre wyjście, w razie przesunięcia mebli gniazdka nie widać tak bardzo 🙂

Koleżanka właśnie teraz buduje, jest na etapie szałowania stropu piwnicy, pogoda nie dopisuje, załamana biedaczka... tzw przeciwności losu.

My musimy załatwić formalności związane z przepisaniem działki, orientuje się ktos w tym temacie?

velvet

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 25/07/2008 10:59 pm

moja mama sie troche zna na prawie. Pare lat temu mialam przepisywana dzilake, wtedy bylo tak, ze od darowizny ze strony najblizszej rodziny nie placilo sie podatku spadkowego (czy jakos tak). Oczywiscie wszystko powie Ci notariusz, bez niego sie nie obejdzie. Jak cos, to spytam mamy:)

Nie trawie obludy, dwulicowosci i falszu!

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 26/07/2008 1:24 am
Stanisław
weteran forum

Velvet, te informacje może Ci pomogą 😎
http://prawo.money.pl/grupa-pl_soc_prawo/przepisanie;dzialki;i;domu;przez;rodzica;na;dziecko,watek,518920.html

Zdobywać majątek za cenę zdrowia znaczy to samo co odciąć sobie nogi by kupić za nie parę butów.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 26/07/2008 1:40 am
velvet
bywalec

Stanisławie, wiele juz przejżałam stron. Ale dziękuje Ci za dobre chęci.
Aktualnie jesteśmy na etapie przepisywania działki. Mamy juz projekt wybrany, troszkę kasy zaoszczędzonej... Byle do przodu.

velvet

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 06/08/2008 9:42 pm
Strona 2 / 2 Wstecz
  
Praca