Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

księżyc  

Strona 2 / 3 Wstecz Następny
rubia
forumowy expert

U mnie klasycznie: podobnie jak wiele osób w czasie pełni mam problemy z zaśnięciem

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 22/07/2008 12:34 am
StellaArtois
weteran forum

-jestem wreda dla otoczenia - szybko wpadam w złość=)
- jestem rozdrażniona
-nie mogę sie skupić
-napad na słodycze
-bezsenność

To ja mam tak normalnie 😉 Ogólnie to dzisiaj był mój dzień-jako pechowiec, 13 w piątek mam fory 😎

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 14/02/2009 4:11 am
ogorek+
bywalec

-jestem wreda dla otoczenia - szybko wpadam w złość=)
- jestem rozdrażniona
-nie mogę sie skupić
-napad na słodycze
-bezsenność

To ja mam tak normalnie 😉 Ogólnie to dzisiaj był mój dzień-jako pechowiec, 13 w piątek mam fory 😎

fory rozumiem...ale fochy to co innego 😎

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 14/02/2009 4:17 am
StellaArtois
weteran forum

fory rozumiem...ale fochy to co innego

Podsumuję to tak: "Lepiej milczeć i sprawić wrażenie idioty niż się odezwać i rozwiać wątpliwości"

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 14/02/2009 4:23 am
ogorek+
bywalec

fory rozumiem...ale fochy to co innego

Podsumuję to tak: "Lepiej milczeć i sprawić wrażenie idioty niż się odezwać i rozwiać wątpliwości"

tak wiec kto rowzwija watpliwosci i kogo uwazasz za idiote? 😎

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 14/02/2009 4:46 am
StellaArtois
weteran forum

tak wiec kto rowzwija watpliwosci i kogo uwazasz za idiote?

Nie wiem co oznacza to czwarte słowo i uważam, że nie ma sensu kontynuowanie tej wymiany jakże przepełnionych merytoryczną treścią zdań.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 14/02/2009 4:50 am
ogorek+
bywalec

tak wiec kto rowzwija watpliwosci i kogo uwazasz za idiote?

Nie wiem co oznacza to czwarte słowo i uważam, że nie ma sensu kontynuowanie tej wymiany jakże przepełnionych merytoryczną treścią zdań.

ja rowniez nie uwazam,ze otrzymam jakas sensowna odpowiedz...domyslam sie jaka funkcje pelnisz,ale nie jestem tu po to by akurat utrudniac Tobie zycie...tak wiec juz odchodze...dziekueje za brak konkretnej odpowiedzi,zawsze moglas napisac cos poufnego na prywatna wiadomosc...jestem troche zawiedziony,zycze spokojnego odpoczynku,pa

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 14/02/2009 4:54 am
StellaArtois
weteran forum

Nie omieszkam napisać. Odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz pewnie rano od osoby odpowiedzialnej za dział ogłoszeń. Mi się wydaje, że to jakaś awaria i nie ma co się tak tym przejmować.
Nie wiem o co chodzi z tymi fochami, ale to nie jest odpowiedni temat.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 14/02/2009 4:59 am
adamrozew
stały bywalec

Ksiezyc w pelni dziala na mnie, budzi we mnie jakis niepokój, tęsknotę za czymś nieokreslonym, najchetniej spacerowałbym gdzies w nieokreslonym kierunku i najlepiej w zielonym otoczeniu (park, las). Powinno być cicho. Wydaje mi sie ze bywam w tym czasierozdrazniony, choc staram sie panowac na tym, zwlaszcza ze nasila sie we mnie moja kocia natura i lubie przebywac w swoim tylko towarzystwie, chyba ze ktos potrafiby w czasie takiego spaceru milczec jak ja, to moge go zaakceptowac:)

[edytowane 14/2/2009 przez adamrozew

[edytowane 14/2/2009 przez adamrozew]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 14/02/2009 10:55 am
velvet
bywalec

A czy któraś z Was spotkała się z tym, że cykl miesiączkowy ustawia się wedle cyklu księżycowego?

velvet

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 14/02/2009 12:08 pm
rubia
forumowy expert

Wydaje mi sie ze bywam w tym czasierozdrazniony, choc staram sie panowac na tym, zwlaszcza ze nasila sie we mnie moja kocia natura i lubie przebywac w swoim tylko towarzystwie, chyba ze ktos potrafiby w czasie takiego spaceru milczec jak ja, to moge go zaakceptowac:)

[edytowane 14/2/2009 przez adamrozew

[edytowane 14/2/2009 przez adamrozew]

mrrrauu...skąd ja to znam.na mnie i moją kocią naturę też bardzo wpływają fazy księżyca- od pewnego czasu troszeczkę separuję się od otoczenia w czasie pełni, żeby ludzi nie męczyć 😉
ogórek, czy Ty czasem nie za dużo kawy pijesz? bez urazy, ale strasznie jesteś drażliwy. chyba, że to też wpływ faz księżyca, a to w takim razie przepraszam (siła wyższa 😉 )

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 14/02/2009 1:13 pm
Loviisa-chan
stały bywalec

Na mnie księżyc w ogóle nie działa.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 14/02/2009 1:20 pm
Bellis_perennis
Famed Member

Jak jest pełnia mam ochotę na odrobinę krwi.... :rotfl:
A tak serio lubię pełnię 🙂 nic po za tym... chyba nie wpływa na mnie zbyt szczególnie 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 14/02/2009 2:03 pm
pontonica
bywalec

Ja mam trudnosci z zasypianiem w czasie pelni. Zawsze nastepnego dnia po nieprzespanej nocy dowiaduje sie, ze kiezyc akurat byl w pelni 😮 Na poczatku w to nie wierzylam, ale ten zbieg okolicznosci ma miejsce juz od dluzszego czasu i cyklicznie sie powtarza...
Chociaz ostatnio nie jestem w stanie w ogole okreslic, kiedy w jakiej fazie byl ksiezyc,bo od tygodnia nie zdarza mi sie przed 3 zasnac. To raczej nie ma zwiazku z ksiezycem 😛 Mam nadzieje, ze niedlugo minie...

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 14/02/2009 2:34 pm
Dyzio
stały bywalec

Jak jest pełnia mam ochotę na odrobinę krwi.... :rotfl:

Bellis nigdy bym Cię nie podejrzewał o wampiryzm. Ciekawy jestem jak wyglądasz z tymi kłami ? 😀

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 14/02/2009 3:07 pm
Strona 2 / 3 Wstecz Następny
  
Praca