Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

jak spędzacie swój wolny czas?  

Strona 3 / 3 Wstecz
Nantosvelta
forumowy expert

No to casting na Guru zakończony. Babcia mojej przyjaciółki ogłosiła mnie kiedyś Największym Złem Na Świecie. Gdzieś po drodze też była mowa o jakiejś sekcie. więc doświadczenie mam 😀

The Earth is our Mother, we must take care of her. The Earth is our Mother, she will take care of us.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 06/08/2008 2:40 am
Ayna
 Ayna
forumowy expert

Babcia mojej przyjaciółki ogłosiła mnie kiedyś Największym Złem Na Świecie.

Czy miała na myśli to ,że jesteś wegetarianką ? 😮

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 06/08/2008 2:44 am
Nantosvelta
forumowy expert

Od wegetarianizmu się zaczęło. Uważała, że jej wnuczka przeszła na wegetarianizm przeze mnie.
Później wymyślała o mnie niestworzone historie, z których wyszło między innymi, że mnie były szef zwolnił, bo go okradłam (fakt był taki, że skończyła mi się umowa i chciałam spróbować czegoś innego. A nigdy w życiu bym nikogo nie okradła). Ostatecznie nawet zabroniła się jej ze mną widywać. Więc musiałyśmy się potajemnie spotykać . A jakie intrygi były :rotfl: Wiele razy komentowałam, że czuję się jak jej kochanka 😀
Teraz mieszka już drugi miesiąc w Anglii, pracuje i myśli jak powiedzieć swoim dziadkom, że nie wraca do Polski 😎
Nie przejmuje sie tymi oszczerstwami, wiem, że tto jest starszy człowiek, który nie jest w stanie zrozumieć wielu spraw, ale z drugiej strony, to co usłyszałam na swój temat bolało 🙁

Mój przyjaciel przed chwilą stwierdził, że nie mogę być Guru. Bo tak w sumie jako Największe Zło Na Świecie, jestem jak Bóg i potrzebuję wyznawców i jakiegoś Guru 😀

[edytowane 5/8/2008 przez Nantosvelta]

The Earth is our Mother, we must take care of her. The Earth is our Mother, she will take care of us.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 06/08/2008 3:05 am
patusiek16
stały bywalec

Oj szkoda gadać moja babcia zachowuje się podobnie ma mnie za nienormalną uważa ,że mi odbiło i trzeba mnie leczyć.
Ciągle tylko gada ,że umrę bo nie jem mięsa i w ogólle paranoja wielka w domu.

Żyj pełnią życia; inaczej popełniasz błąd. Nie jest szczególnie ważne, czym się zajmujesz, jeśli tylko masz życie w swoich rękach. Bo jeżeli nie miałeś życia, to co miałeś? - Co się raz straci, już jest stracone, nie zapominaj o tym.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 06/08/2008 4:45 pm
doma-mika
rozmówca

moja pani od polskiego nazwala mnie kiedys satanistka. 😮 naprawde nie wiem o co chodzilo,ale widac jak sie nie zna ludzi,to bardzo bledne poglady sie ma na temat ich osoby.

co ja robie w wolnym czasie?
-czytam ksiazki:D Coelho,ostatnio Dostojewski, czasem Koran albo Tore.(interesuje sie strasznie religiami swiata,ale sama nie wierze.),czesto tez wiersze (m.in.Słowacki,Norwid,Szymborska)
-albo pisze je sama 🙂 (raczej niewyszukane,co przyjdzie do glowy,czesto inspiracje czerpie z zycia,dzis pisalam o krwi na papierosie-zdarta skorka;p i o dzwonku w tramwaju.czasem cos powazniejszego-glownie o przyjazni,czasem o milosci i troche o ludziach,a raczej o zepsuciu swiata. ;p)
-zdjecia (uwielbiam robic zdjecia,od najzwyklejszych z przyjaciolmi dla wspomnien do 'artystycznych'-chociaz bardzo amatorsko;p)
-taniec(!),plywanie,jazda konna,bieganie.
-spedzanie czasu z przyjaciolmi-nastrojowe knajpki:)
-rysowanie(nie umiem za bardzo,ale uwielbiam!:) )
-rozmyslanie,'filozofowanie'-o wszystkim:)
-matematyka,fizyka,chemia-moze to dziwne,ale lubie sama dla siebie uczyc sie tych przedmiotow,uwielbiam je:) albo dla przyjemnosci rozwiazywac zagadki matematyczne,albo samemu kombinowac,zeby jakas wymyslic:)

i jeszcze pewnie mnostwo innych rzeczy,ktorych teraz nie pamietam:)

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 05/12/2008 10:31 pm
StellaArtois
weteran forum

rysuję, moja pierwsza miłość, to malarstwo 😉
poza tym nie mam teraz czegoś takiego jak wolny czas... 🙁

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 06/12/2008 12:06 am
agata86
początkujący

a ja tylko na konikach.. no i dla znajomych chwile znajde (ale tylko chwile)

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 09/12/2008 12:00 am
zwegowani
początkujący

Ćwiczę jogę 🙂 Ale to tylko przeważnie 2 razy w tyg, zazwyczaj dalej siedzę na Internecie 😉

Wegetarianizm - przepisy kucharskie | Zwegowani.pl

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 09/12/2008 1:53 am
Frutaniva
bywalec

czytam,ogladam filmy,tancze,spiewam,robie pstryki(zdjecia w sensie), maluje rysuje itd., kocham chodzic z moim psiakiem na spacery, patrzyc na chmury,czasami poslucham muzyki albo pobrzdekam na gitarze

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 09/12/2008 10:43 pm
badba
bywalec

spędzam z ksiązką w reku i muzyką na uszach... a ostatnio chodzę na Jogę.... wyciszam sie i zbieram siły na następny dzień....

SEMPER FI

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 22/12/2008 9:51 pm
bułek
forumowy expert

Zbyt dużo wolnego czasu spędzam przed komputerem (zazwyczaj "klikam" bez celu, słucham muzyki, rozmawiam przez gg, rzadko robie jakieś konkretne i potrzebne rzeczy), resztki najczęściej spędzam przy książce (nauka albo relaks) i garach ;).

Smakowite przepisy wegańskie

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 22/12/2008 10:16 pm
Natasha
stały bywalec

w wolnym czasie? ja nie mam wolnego czasu XD nawet teraz jak mam wolne to nie mam wolnego czasu 😛 a to sprzątanie a to prezenty... 😛

Naszym celem musi być wyzwolenie się... poprzez rozszerzenie kręgu współczucia na wszystkie żywe istoty i na cały cudowny świat natury. Albert Einstein

http://delicious.blog.pl/ - zapraszam na mojego bloga kulinarnego 😀 wiem że trochę mało ale założy

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 22/12/2008 11:51 pm
Inessa
forumowicz

W wolnym czasie oczywiście odpoczywam :D, ale to chyba większość tak ma ;), a odpoczywam słuchając muzyki, oglądając filmy z rodzinką lub ze znajomymi, spotykając się ze znajomymi, robiąc zakupy ;), robiąc tzw. "wypady za miasto" ;), czasem też czytając, prowadząc rozmówki na gg, spacerując z pieskiem lub kimś innym 😉 lub też jeżdząc na rowerku ;).
To chyba te najczęstsze 🙂

Inessa

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 04/01/2009 1:12 am
xGetBoredx
bywalec

Uprawiam skateboarding, gram na gitarze elektrycznej, spotykam się ze znajomymi. Oprócz tego jak u innych - muzyka, filmy, książki. Raczej wiodę zwyczajny żywot. 🙂

wciąż raczkuję w temacie wegetarianizmu 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 19/01/2009 11:25 pm
Loara
forumowicz

Kiedy umysł mam zmęczony i przeładowany szkolnymi informacjami- chodzę na spacery (gdy temperatura jest przyzwoita), oglądam filmy, często też gram w tysiąca- w karty nie ma na mnie mocnych 😎 a to wszystko oczywiście z moim chłopakiem, bez którego jednego dnia nie jestem w stanie wytrzymać
A jeżeli mam weekend... przede wszystkim pisze, szukam konkursów pisarskich i dalej pisze 🙂 sporo też haftuje (krzyżykowo), to mnie najbardziej odpręża ze wszystkiego. I ostatnią rzeczą, jaka przychodzi mi na myśl, to w miarę możliwości jeżdżenie na lodowisko, co też mam zamiar zrobić jutro 😀

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 20/01/2009 12:57 am
Strona 3 / 3 Wstecz
  
Praca