Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

kim chcecie być w przyszłości  

Strona 3 / 14 Wstecz Następny
vegesmile
bywalec

A no bo leslie z tymi studiami to jest tak, że trwają 3,5 roku i zostaje się po nich inż 😎 A potem odpłatnie można w 1,5 roku zrobić magistra 🙂 w moim przypadku (na Uniwersytecie Rzeszowskim) mam do wyboru Dietetyka, gastronomia i elementy żywienia człowieka albo jakiś tam Menedżer ds jakości żywności bla bla 😛 Więc albo będę dietetykiem na rzecz wege 😎 Albo założę swój własny VegeBar, w którym będzie można z czystym sumieniem objadać się pysznościami kuchni weg(etari)ańskiej =] Ja patusiek16 we wrześniu rozpoczynam biol-chem'a 😎

jestem lewakiem.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 14/08/2008 5:27 pm
StellaArtois
weteran forum

odpłatnie? bez sensu 😉

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 14/08/2008 5:52 pm
patusiek16
stały bywalec

To fajnie , ja chciałam tak w ogóle być lekarzem ,ale ostatnio coraz mniej mi się to marzy.

Żyj pełnią życia; inaczej popełniasz błąd. Nie jest szczególnie ważne, czym się zajmujesz, jeśli tylko masz życie w swoich rękach. Bo jeżeli nie miałeś życia, to co miałeś? - Co się raz straci, już jest stracone, nie zapominaj o tym.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 14/08/2008 6:50 pm
vegesmile
bywalec

Ja tam Na dobre i na złe, Misję epidemię i Dr House'a oglądać lubię, ale taka praca to nie dla mnie 🙁 Słabe nerwy 😮

jestem lewakiem.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 15/08/2008 7:26 pm
patusiek16
stały bywalec

Ja też się tego trochę obawiam .
Ale bardzo chciałabym spróbować ,bo fajnie być lekarzem tak myślę.

Żyj pełnią życia; inaczej popełniasz błąd. Nie jest szczególnie ważne, czym się zajmujesz, jeśli tylko masz życie w swoich rękach. Bo jeżeli nie miałeś życia, to co miałeś? - Co się raz straci, już jest stracone, nie zapominaj o tym.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 15/08/2008 9:18 pm
Catinahat
bywalec

a mi się marzy zostać ekspertem literatury angielskiej ale jeszcze długa droga przede mną, a w dzieciństwie chciałam być komandosem 😀

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 22/08/2008 7:03 pm
patusiek16
stały bywalec

Fajne marzenie ,życzę ci spełnienia ,ale musisz w to bardzo mocno wierzyć a wtedy to na pewno się spełni.

Żyj pełnią życia; inaczej popełniasz błąd. Nie jest szczególnie ważne, czym się zajmujesz, jeśli tylko masz życie w swoich rękach. Bo jeżeli nie miałeś życia, to co miałeś? - Co się raz straci, już jest stracone, nie zapominaj o tym.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 23/08/2008 1:58 pm

Ja jak miałam może z 5 lat to strasznie chciałam być piosenkarką i ały czas łaziłam po domu śpiewając ^^"
Ale teraz mi przeszło. Zreszta jak patrzę na np. britney spears i ten cały stres związany z byciem kimś tak strasznie sławnym,,, aale projektanci nie są tacy oblegani przez paparazzi na szczęście 😀

Watashi wa Monió desu.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 24/08/2008 6:42 pm

a ja bym chciala zalozyc wlasna fundacje dla zwierzat i jakies schronisko:-)bardzo bym chciala pomagac...a kiedys chcialam byc piosenkarka kilka lat uczylam sie w szkole wokalnej i jezdzilam z zespolem na konkursy w calej polsce...niestety od jakiegos czasu zniknela mi wiara w siebie i chyba wszystko zaprzepascilam a szkoda no ale tak sie zdarza...

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 24/08/2008 7:37 pm
hipiska
weteran forum

Ja bardzo bym chciała wykonywać jakiś wolny zawód, ale niestety nie mam na to szans 🙁

Ilekroć zwalczałem pokusę było to piękne, ale kiedy pokusie ulegałem, było po stokroć piękniejsze

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 24/08/2008 9:13 pm

hipiska dlaczego nie ma szans?moze akurat by ci sie udalo tylko zalezy czy masz sprecyzowane co chcialabys robic:-)

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 24/08/2008 9:16 pm
StellaArtois
weteran forum

a jaki np.?

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 24/08/2008 9:21 pm
Ktosiek
stały bywalec

Może być piercer 🙂
Praca niezbyt ciężka, doświadczenie w czyimś salonie, a potem sam bądź sobie panem.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 24/08/2008 11:49 pm
Sagamore
stały bywalec

ja pewno zostanę szamanem i pustelnikiem - tylko muszę trochę grosza odłożyć 😛

stay classy...

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 25/08/2008 7:16 pm
Olla
 Olla
bywalec

a ja chce byc spełniona oosba. szczęsliwa i wolną by wkoło mnie byli moi kochani ludkowie !!!

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 25/08/2008 8:10 pm
Strona 3 / 14 Wstecz Następny
  
Praca