Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

kim chcecie być w przyszłości  

Strona 6 / 14 Wstecz Następny
Deleted
forumowy expert

Nie, dziękuje. Trochę za wcześnie dla mnie na pociąg zagłady 😀 Zresztą, ja nic złego nie robie 😉

=

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 07/09/2008 12:45 am
Paulina_p
bywalec

Interpretacja doskonała 🙂
W pierwszym trasporcie zacznę od zwolenników wojen i tarczy antyrakietowych.

mięsożerców jeszcze
chociaż moze nie bo to nasze rodziny by były i wogóle ;p

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 08/09/2008 2:18 pm
Bellis_perennis
Famed Member

Narazie najbardziej chciałbym być hitlerem albo kosmonautą.

A wiesz, że Hitler był wege? Lepiej zostań kosmonautą 😉

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 08/09/2008 2:31 pm
Deleted
forumowy expert

Tja, z Hitlera był taki wege jak ze mnie pacyfista 😀

=

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 08/09/2008 3:39 pm
Nantosvelta
forumowy expert

Hitler nie był, tylko nie jadł miesa, a to jest różica. On potrafił być tak samo bestialski dla zwierząt jak i dla ludzi 🙁
Chciałam napisać, że jestem za zagładą dla mięsożerców, w końcu moja rodzina to moi przyjaciele (w większości wege 😀 ), ale jestem oficjalnym czonkiem rodziny mojego najlepszego przyjaciela a jego mama je mięso, a kobieta jest świetna :rotfl:

The Earth is our Mother, we must take care of her. The Earth is our Mother, she will take care of us.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 08/09/2008 6:12 pm
Deleted
forumowy expert

Chcesz mnie zgładzić?! No wiesz?! 😀

=

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 08/09/2008 10:10 pm
Nantosvelta
forumowy expert

No wiesz Ensifer, jesteś tutaj w mniejszości, a ja ostatnio oszczędzac muszę, a zwierzatek jeść nie będę, więc pozostaje mi tylko jedna mozliwość 😉
A tak na serio, to w sumie nie mam nic do Ciebie, tak samo jak do matki mojeg najlepszego przyacieala 😀

The Earth is our Mother, we must take care of her. The Earth is our Mother, she will take care of us.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 09/09/2008 3:17 am
Nantosvelta
forumowy expert

Lokwidator, moje szczere kondolencje 🙁 Niekiedy warto być kobietą 😉 Chcoaiż w razie "potrzeby" to tez nas czeka

ostrzeliwanie/bombardowanie miast/wiosek)

The Earth is our Mother, we must take care of her. The Earth is our Mother, she will take care of us.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 09/09/2008 2:57 pm
tru
 tru
stały bywalec

Wy tu se tak żartujecie a mnie na serio szkolą na mordercę, (eh, no cóż do woja trza było isę pisać ze względów finansowych), dobre przynajmniej to że w przyszłości będę pilotem (najwyżej czeka mnie ostrzeliwanie/bombardowanie miast/wiosek)

Czeka cię taki los jaki sam sobie przyszykujesz, będziesz tym w przyszłości kims starasz sie byc dziś. Wymówka finansowa to bardzo słaba wymówka przed strachem za wcięcie odpowiedzialności za siebie, ludzie zarabiają krocie w dowolnej branży.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 09/09/2008 4:24 pm
StellaArtois
weteran forum

ludzie zarabiają krocie w dowolnej branży.

błahahahahahahaha!!!!!! :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:
tru, ile masz lat?

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 09/09/2008 4:28 pm
Nantosvelta
forumowy expert

quote[ludzie zarabiają krocie w dowolnej branży.]

no, jeżeli ta branża odnosi się np. do sprzedawania siebie to nie mam nic do dodania :casstet:

The Earth is our Mother, we must take care of her. The Earth is our Mother, she will take care of us.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 09/09/2008 7:41 pm

:rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: zarabiac krocie w dowolnej branzy?gdzie ty zyjesz tru?

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 09/09/2008 8:04 pm
Deleted
forumowy expert

Mnie ciekawi inna rzecz - dla Was wojsko to tylko zabijanie... nie generalizujcie, ok? W wojsku jest cała masa ludzi, która w ogóle nie walczy! Przecież muszą być kucharze, informatycy, piloci (samoloty transportowe), zaopatrzeniowcy etc. Nie można też nie wspomnieć o pomocy wojska np. w czasie powodzi (pamięta ktoś rok 1997 bodajże?). Najlepiej wyskoczyć z tekstem "szkolą mnie na morderce" i tym opisać całe WP... Nie chcesz - nie idź.

=

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 09/09/2008 8:26 pm
Nantosvelta
forumowy expert

Pamiętam jedną scenę w The L Word (taki serial), gdzie jedna bohaterka była zakochana w wojsku (ta praca była jej pasją) i była taka jedna rozmowa między bohaterami serialu, gdzie wszyscy najeżdzali na wojsko, a ona siw wściekła i powiedziała, że oni (wojsko) np. pomagają przy szkolnictwie i powiedziała tego więcej, ale juzniepamiętam, bo to w 4 sezonie bodajże było, a ja juz 5 skończyłam (i czekam na resztę :rotfl: )/. Ostatecznie kobieta skończyla z pracą w wojsku (bo wojsko było przeciwne homoseksualistom, a jej związek był taki 😉 ), ale póxniej miałła doła przez to. Może przykład nie dośc trafny, ale jedyne co mi przychodzi na myśl, to własnei to 😉

The Earth is our Mother, we must take care of her. The Earth is our Mother, she will take care of us.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 10/09/2008 1:22 am
tru
 tru
stały bywalec

31 Fasolencja nie patrząc nawet w Twój profil podejrzewam, że to 2x tyle co Ty.
Fasolencja, Motylek - Przeczytajcie pierwsze zdanie poprzedniej wypowiedzi 15 po razy rano i 10 wieczorem.

Ensifer, widzę dorabiamy sobie resztę ? W którym miejscu napisałem że wojsko to zabijanie. Wojsko to szkolenie na chołotę tak w skrócie. Słowa tak czesto używane jak 'odwaga' czy 'ojczyzna' to typowa socjotechnika niczym nie rozniąca się od uzywania 'rozkwit' w odniesieniu do PRLu czy 'demokracja' w odniesieniu do USA. Otwóżcie oczy ludzie, przecież to banda żałosnych tchórzy, którzy nie potrafią obronić samego siebie i swoich praw (choćby godząc się na zasadniczą służbę na która wcale nie mają ochoty), a co dopiero mieli by obronić niewinnych ludzi. Zardzewiałe pojazdy w hangarach trzymają się tylko na farbie, w koszarach szerzy się tylko patologia i alkoholizm. Wracając do słowa 'ojczyzna' to własnie w nawiązaniu z tematem o tarczy antyrakietowej - jest sprzedawana na naszych oczach za nędzne ochłapy, nie powiem jak to sie nazywa bo jestem partiotą i wolałbym nie zestawiać tego słowa z k....

Rok 1997 - powodzie ? Spowodowane są głupotą ludzką, wybetonowano koryta rzek, które nie maja już natularnych zakoli, bagien, lasów łęgowych, torfowisk, słowem wszystkich zbiorników, które wchłaniały tą wodę przez tysiąclecia. Pozatym okresowy wylew rzeki jest dobry i naturalny - urzyźnia glebę o czym wiedzieli już Egipcjanie, tylko współczesni głupi ludzie zaczęli sie osiedlać w naturalnych rozlewiskach. Zapobiegaj nie lecz.

Nie chcesz - nie idź.

Nie chciałem i nie poszedłem (jestem osobą karaną za odmówienie zasadniczej służby tak żeby już nie było żadnych wydumanych dopowiedzeń) , tylko czemu muszę na to jeszcze płacić podatki ?

[edytowane 9/9/2008 przez tru]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 10/09/2008 1:34 am
Strona 6 / 14 Wstecz Następny
  
Praca