Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

kim chcecie być w przyszłości  

Strona 9 / 14 Wstecz Następny

Weterynarzem z własną kilniką dla zwierząt,albo prowadzić klinikę dla zwierząt leśnych/dzikich i ratować ich życie 😉
Dodatkowo treserem zwierząt,najczęściej domowych-żeby uczyć ludzi poprawnego postępowania ze zwierzętami,a nie odrazu bez braku porozumienia oddawać je do schroniska.
Jeszcze pianistką? xD Kasę z koncertów oddawałabym na schroniska dla zwierząt 😉

To chyba tylko tyle,jak narazie 😀

Pomoc zwierzętom!-[url]www.pomozmy-zwierzeta.blog.onet.pl[/url]

[b]Aukcja na rzecz dobermanów ze schronisk! [/b]
[url]www.stylingart.nazwa.pl/doberman/viewtopic.php?p=35900#35900[/url]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 04/01/2009 4:06 pm
Andros
bywalec

Dodatkowo treserem zwierząt,najczęściej domowych-żeby uczyć ludzi poprawnego postępowania ze zwierzętami,a nie odrazu bez braku porozumienia oddawać je do schroniska.

to sie powinno nazywać treserem ludzi 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 04/01/2009 4:32 pm
Bellis_perennis
Famed Member

[b] zWiErZaKoMaNkA[/b] sprawami związanymi z problemami wychowawczymi psów, kotów najczęściej zajmują się bahawioryści. Można sobie zrobić kurs ale to sporo kosztuje. Tresura psów towarzyszących niepełnosprawnym też jest fajna. 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 04/01/2009 6:08 pm

to sie powinno nazywać treserem ludzi 🙂

Może i tak xD
[b] Bellis_perennis[/b]-nie wiedziałam,że zamują się tym bahawioryści. Muszę jeszcze trochę poczytać i wtedy się zdecyduje :]
Co do tresury psów towarzyszących to też możliwa opcja 😉

Pomoc zwierzętom!-[url]www.pomozmy-zwierzeta.blog.onet.pl[/url]

[b]Aukcja na rzecz dobermanów ze schronisk! [/b]
[url]www.stylingart.nazwa.pl/doberman/viewtopic.php?p=35900#35900[/url]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 04/01/2009 6:21 pm
Ktosiek
stały bywalec

Ktosiek genialny wybór 🙂 studiami się nie przejmuj nie są takie straszne jak czasem je ludzie opisują. Mnie straszono nie wiadomo jak moją uczelnią...

Można wiedzieć w jakim mieście?

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 04/01/2009 7:07 pm
Bellis_perennis
Famed Member

[u]Ktosiek[/u] jestem z Poznania.
[b]zWiErZaKoMaNkA [/b] poszukaj w necie. Ja myślałam o kursie, który kosztuje chyba z 3tys o ile dobrze pamiętam. Masa kasy... Treserzy też się zajmują takimi rzeczami. Behawiorysta to bardziej taki psi psycholog. 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 04/01/2009 7:34 pm

Dzięki [b] Bellis_perennis[/b] 🙂
Na pewno sobie o tym poczytam ;] Trochę drogi ten kurs,ale do niego jeszcze jest trochę czasu. Chociaż psychologia zwierząt też mnie interesuje xP Za dużo tego do wyboru-zrobie wszystkie kursy xD

Pomoc zwierzętom!-[url]www.pomozmy-zwierzeta.blog.onet.pl[/url]

[b]Aukcja na rzecz dobermanów ze schronisk! [/b]
[url]www.stylingart.nazwa.pl/doberman/viewtopic.php?p=35900#35900[/url]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 04/01/2009 7:51 pm
Bellis_perennis
Famed Member

Ech... jest tyle fajnych rzeczy, które można robić 😀

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 04/01/2009 8:11 pm
pawel747
bywalec

Ech... jest tyle fajnych rzeczy, które można robić 😀

Szkoda, że nie po każdych studiach i nie dla każdego jest masa fajnych rzeczy, które można robić... 🙁 Ale wierzę jeszcze trochę, że coś dla siebie znajdę. Z zacięciem do języków mam niby szerokie pole manewru... Oj fajnie macie Wy, którzy już wiecie... :red:

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 04/01/2009 8:33 pm
Loara
forumowicz

kim chcę być- ot i moje największe zmartwienie 🙂
Mam jeszcze pół roku na wybranie przedmiotów maturalnych. Najogólniej mówiąc, chcę być pisarką, ale tego nei traktuję jako zajęcie dochodowe 🙂 Jeżeli mowa o zawodach, waham się między tłumaczem przysięgłym, nauczycielem języków obcych, ewentualnie weterynarzem, a może dziennikarzem. Jak an razie udało mi się na tyle zawęzić wybór 🙂
Ogólnie jednak nie mam zielonego pojęcia 😮

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 04/01/2009 11:53 pm
Loviisa-chan
stały bywalec

Z zacięciem do języków mam niby szerokie pole manewru...

Hola hola, nie 'niby", tylko [b]naprawdę[/b] szerokie : P

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 05/01/2009 12:56 am
bułek
forumowy expert

Będe kierownikiem....będe kierował grupą przestępczą 😉 (to ze skeczu KMN)

A tak na serio:
Ech... też mam dylemat kim zostać w przyszłości. Chcialem być kiedyś grafikiem, kucharzem. Lubie kucharzyć, ale już chyba za późno żeby przełożyć zainteresowanie na zawód (poza tym teraz chcialbym być kucharzem wege a nie tradycyjnym). Jak dotąd nie podjąłem właściwej drogi. Nie wiem czy kiedyś będe wiedział co robić... Szkoda, bo latka lecą.

Smakowite przepisy wegańskie

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 05/01/2009 1:39 am
pawel747
bywalec

Z zacięciem do języków mam niby szerokie pole manewru...

Hola hola, nie 'niby", tylko [b]naprawdę[/b] szerokie : P

Szerokie, ale zupełnie nie wiem, co ze sobą za rok zrobię. Chciałem trochę potłumaczyć, ale na dłuższą metę nic z tego nie wyjdzie - za duża konkurencja ze strony ludzi lepiej znających język polski, no i z moim CV mało kto przy zdrowych zmysłach dałby mi sensowny (niezwiązany z moim drugim, "niejęzykowym" kierunkiem studiów) tekst do przetłumaczenia. A z tekstami specjalistycznymi, które by mi czasem może i chętnie dali z racji przyszłego podwójnego mgr, już po około dwóch latach groziłoby mi skończenie w pokoju bez klamek :red:
Idealna byłaby robota, w której możnaby od czasu do czasu pogadać w tych różnych językach i rozwinąć się trochę, nie zostając przy jednym czy dwóch. Ciężko będzie... :red:

bułek - jak to... zawsze możesz otworzyć własną wegeknajpkę! 😀 We mnie już masz klienta 😉

[edytowane 4/1/2009 przez pawel747]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 05/01/2009 1:42 am
bułek
forumowy expert

Wegetarianinem jestem od niedawna, kucharzem z zamiłowania niewiele dłużej. Brakuje mi umiejętności, znajomości dań etc. Nie czuje się dobrze w roli kierownika a taką osobą musiałbym być.

Smakowite przepisy wegańskie

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 05/01/2009 2:07 am
pawel747
bywalec

W praktyce na pewno raz dwa byś wszystko ogarnął. :red: Umiejętności przyjdą; najgorsze są wszystkie formalności. Myślałem o własnej małej działalności i wymiękłem - to nie dla mnie, jestem za słaby psychicznie...

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 05/01/2009 2:18 am
Strona 9 / 14 Wstecz Następny
  
Praca