Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Za co kochamy wegetarianie.pl  

Strona 3 / 3 Wstecz
patusiek16
stały bywalec

ja siedzę niestety w domu ,ale za to na forum mogę pisać uzależniłam się wręcz:D

Żyj pełnią życia; inaczej popełniasz błąd. Nie jest szczególnie ważne, czym się zajmujesz, jeśli tylko masz życie w swoich rękach. Bo jeżeli nie miałeś życia, to co miałeś? - Co się raz straci, już jest stracone, nie zapominaj o tym.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 14/08/2008 5:10 pm
leslie
bywalec

ja mam podobnie. zazwyczaj jak wlacze oknto internetu na poczatku ejst to forum 😛

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 19/08/2008 10:18 pm
pontonica
bywalec

Tylu przydatnych informacji na temat wegetarianizmu nie znalazlam nigdzie. I nie tylko wegetarianizmu ! Musze przyznac, ze zdecydowana wiekszosc ludzi na tym portalu jest ogromnie sympatyczna i sluzaca rada w kazdej sytuacji :thumbsup: no i atmosferka bardzo pozytywna 😎 nawet autor najglupszego(!) pytania nie zostanie wysmiany, tylko zostanie mu wszystko delikatnie objasnione. Gratuluje podejscia i nieskonczonej cierpliwosci 😀

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 19/08/2008 10:57 pm
adamrozew
stały bywalec

Po prostu lubię ten portal, myśle, że ten portal jest po przyjazny, daje mi rozrywkę, i też rozwija (piszcie częsciej o waszych ulubionych filmach i książkach), generalnie za wyjątkiem naszejklasy nie mam nigdzie bloga ani innej strony, zresztą nie miałbym na to czasu ani pewno wytrwałości. Ten portal mi to rekompensuje.
Mam wrażenie, że jestem tutaj w dużej mniejszości zarówno ze wględu na płeć oraz wiek i czasami zadaję sobie pytanie co ja tu robię dojrzały facet z ustabilizowaną sytuacją życiową i zawodową. Tacy jak ja z reguły nie zajmują się sprawami "niepoważnymi" :). Oczywiscię ja nie uwazam tego portalu za niepoważnego:), ale większość moich rówieśników pewno tak 🙂
Poza tym fajnie Drodzy Forumowicze że tu jestescie, miło się z wami pisze:).
Kontakt z wami jest bardzo odświeżający
Adam

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 19/08/2008 11:40 pm
Paulina_p
bywalec

dzięki wegetarianie.pl wiele się nauczyłam dokształciłam się trochę i uważam bardziej na to co powinnam dostarczać swojemu organizmowi. Ciesze się też, że istnieją ludzie tacy jak ja(tzn podobni ;)) to że czasem coś doradzicie w sprawie gdzie normalny człowiek (mięsożerca) zareaguje śmiechem...

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 29/08/2008 2:31 pm
Strona 3 / 3 Wstecz
  
Praca