Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

potencja  

Strona 1 / 2 Następny
machcin
bywalec

matka mi powiedziała że niejedząc mięsa mogę stać się impotentem.to prawda???

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 23/02/2006 5:42 pm

Tak, niestety to prawda.

😀 😀 😀

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 23/02/2006 6:10 pm
matyldaaa
forumowicz

chyba jesteś już za duży na takie bajeczki. 😮 😮 😮

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 23/02/2006 7:38 pm
Jarek84
forumowicz

wrecz przeciwnie, bedziesz plodny jak kroliczek:)

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 23/02/2006 8:02 pm
Zarathos
bywalec

albo jak leming. zaplodzisz sie na smierc 😀

czego to ludzie nie wymysla, ehh

"Jastrambij. Que babatum intus cruce, ornatum in campo celestino,et in galea accipitrem defert." - Jan Długosz, kronikarz i sekretarz biskupa krakowskiego Zbigniewa Oleśnickiego

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 23/02/2006 9:03 pm
Dorotka
forumowicz

a to Ci heca!!! 😛 jeszcze nigdy nie słyszałam aby ktoś zniechęcał do wegetarianizmu w taki sposób! nie powiem, ORYGINALNE, uśmiałam się :), chyba przestanę przekonywać mego Misia do przejścia na wege 😉

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 24/02/2006 2:02 pm
PatrycjaViva!
forumowicz

u lala...

badania w usa dowiodly ze wege maja lepsza potencje;)

podobno smak nasienia tez maja ...lepszy

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 24/02/2006 2:07 pm
Jarek84
forumowicz

a tak smak nasienia, to najwazniejsze 😉

[edytowane 24/2/2006 od Jarek84]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 24/02/2006 2:24 pm
jarek
rozmówca

matka mi powiedziała że niejedząc mięsa mogę stać się impotentem.to prawda???

Tak , to prawda ! to jest przecież oczywiste ! Jeśli chodzi o mnie , to ja już na drugi dzień po odstawieniu mięsa byłem w " tych sprawach " do niczego i gdyby nie to , że moja żona też jest wegetarianką to już dobre 10 lat temu wyrzuciła by mnie z domu . Ratuje mnie tylko to , że łączy nas jeszcze wspólna wegetariańska kuchnia i tylko dzięki temu jestem tolerowany, no ale jak długo jeszcze ... ? 🙁 🙁 😮
Ale ty Machcin , tak bardzo się tym nie przejmuj , słyszałem ostatnio opinię , że sex to przeżytek. 🙂
A co do ogólnej potencji wegetarian ? Niemal miliardowy naród Hindusów ... wystarczy...?
Jak kiedyś będziesz w zoo na wycieczce , to rzuć okiem na samce szympansów , żywiących się głownie bananami . Czego jak czego , ale temperamentu seksualnego to niejeden mięsożerny homo sapiens mógłby im pozazdrościć ... 😉

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 25/02/2006 2:17 am
Hobbit
bywalec

Machcin, popatrz na mc. Cartneya - stary, zdeklarwany wegetarianin, a jak tryska eneria i testoseronem... a taki macho jak Anthony Kiedis?

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 25/02/2006 2:36 am
PatrycjaViva!
forumowicz

to jakas bzdura z tym info...
mysle ze Twoja mama moze byc spokojna 😉

[edytowane 1/3/2006 od PatrycjaViva!]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 01/03/2006 11:47 am
katrinko
stały bywalec

Zajrzałam do ksiązki e. flatto "Superpotencja w każdym wieku", o. Jest tu rozdział "dieta, ktora pomoże zachować potencję" i wg autora to jest właśnie dieta wegetariańska, z suplementacją B12.
"Układając dietę słuzącą zachowaniu potencji przestrzegałem zasad odżywiania chroniących przed miażdżycą i jej szkodliwymi dla układu krążenia i potencji skutkami. Jest w większości wegetariańska i składa się glównie ze świeżych, surowych produktów."

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 06/03/2006 6:49 pm
kazamuko
stały bywalec

Ciekawe badania dotyczące tych spraw robili uczeni badając "normalnie" odżywiających się facetów i rolników ekologicznych. Wyniki były jednoznaczne. Nasienie ekologów miało o wiele więcej wigoru i szans na uczynienie z którejś matki.
"Zasiał ziarno wielkiej niewiadomej ,w mym ciepłym wnętrzu
I tak zamiast jednego, tykają we mnie teraz dwa serca."

http://www.wegestudio.pl/Na_krawedzi_marzen-98.html

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 09/03/2006 12:40 pm
machcin
bywalec

wrecz przeciwnie, bedziesz plodny jak kroliczek:)

ja niechce być impotentem a płodność to mi zwisa bo jestem gejem

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 14/03/2006 5:32 am
machcin
bywalec

to jakas bzdura z tym info...
mysle ze Twoja mama moze byc spokojna 😉

[edytowane 1/3/2006 od PatrycjaViva!]

tak myślałem że to nieprawda ale powiedziała mi to niejedna osoba dlatego trochę się wystraszyłem

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 14/03/2006 5:35 am
Strona 1 / 2 Następny
  
Praca