Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Postanowienia Noworoczne  

Strona 3 / 4 Wstecz Następny
Bellis_perennis
Famed Member

Nie ma za co przepraszać bo piszesz co myślisz o tyle 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 05/01/2009 11:35 pm
Loara
forumowicz

Loaro, ale kto się napatoczył ? 😮

Nie kto, tylko co, 1 stycznia :rotfl:

dokłądnie, taka data przybyła z zawrotną szybkością, bo moja świadomość egzystuje w okolicach października 😛

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 06/01/2009 12:12 am
Sagamore
stały bywalec

heheh dzięki wszystkim za radę. Szukać ale jednocześnie nie szukać, wymagać ale nie wybrzydzać..
kurcze jakie to proste 😉
już się zastanawiam czy można jeszcze zmienić noworoczne postanowienie ?

stay classy...

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 06/01/2009 1:44 pm
Loviisa-chan
stały bywalec

Sagamore, nikt nie powiedział, że szukanie złotego środka jest łatwe 😉 ale życzę gorąco powodzenia 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 06/01/2009 3:13 pm
Apulejusz
bywalec

Nic na siłę, to jest najlepsza recepta Sagamore :red: Wiem, ze to może brzmieć dziwnie ale nawet się nie obejrzysz a Twoje noworoczne postanowienie się spełni. Powinieneś tylko wiedzieć czego naprawdę wymagasz. Zobaczysz, samo przyjdzie 🙂 A postanowień nie zmieniaj, wytrwałość i cierpliwość to podstawa. Tylko spokój może Cię uratować. Piszę to wszystko z własnego doświadczenia. Pozdrawiam i życzę szczęścia!

[url=http://www.forumveg.webd.pl] [img]http://www.forumveg.webd.pl/album_pic.htm?pic_id=321[/img] [/url]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 06/01/2009 3:14 pm
velvet
bywalec

Ja mam postanowienia noworoczne. Kiedyś wyznaczałam sobie za duże cele i jak większość nie potrafiłam ich spełnić.
W tym roku:
- będę kontynuowała kurs prawa jazdy, mam nadzieje również, że uda mi się go zdać;
- zadbam w końcu o SWOJE zdrowie, stanę się egoistką w tej sprawie, zrobię sobie porządne badania krwi, łącznie z badaniami pod diagnozę rzs, wyleczę próchnicę;
- postaram się częściej uśmiechać, kochać ludzi, patrzeć im w oczy kiedy z nimi rozmawiam- jak ktoś wyżej napisał, będę się starać stać się bardziej "kontaktowna";
- pójdę na zabawę karnawałową;
- będę świetnie się bawić na weselu kuzynki(nie uwierzycie jakie to trudne- wogóle się bawić!);
Jak mi się coś przypomni to dopiszę.

velvet

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 06/01/2009 8:54 pm
pawel747
bywalec

- będę świetnie się bawić na weselu kuzynki(nie uwierzycie jakie to trudne- wogóle się bawić!);

Oo, być może Cię rozumiem... też czeka mnie wkrótce wesele kuzyna i jak zawsze na weselu, będą to dla mnie kosmiczne męczarnie... Nawet się nie łudzę, że będzie dobrze, byle jak najszybciej się skończyło.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 06/01/2009 9:17 pm
velvet
bywalec

Właśnie. Tak ogólnie lubię śluby, ale wesel już nie za bardzo. Przeraża mnie kiczowatość.
A tak na prawdę ja nie potrafię się po prostu BAWIĆ. Mam mnóstwo kompleksów...

Kolejne postanowienie noworoczne:
-mieć mniej kompleksów

velvet

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 06/01/2009 9:32 pm
Deleted
forumowy expert

Skończyć szkołe, zostać starym kawalerem i kupić sobie czołg. Ew. zostać killerem.

=

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 12/01/2009 1:51 pm
Sagamore
stały bywalec

i to wszystko w ciągu jednego roku...good luck Ensifer (szczególnie jeśli chodzi o tego kawalera) 🙂

stay classy...

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 12/01/2009 8:04 pm
StellaArtois
weteran forum

rzadziej zachlewać i więcej się uczyć 😀

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 12/01/2009 9:51 pm
Stanisław
weteran forum

Mniej tańczyć, więcej śpiewać 😀

Zdobywać majątek za cenę zdrowia znaczy to samo co odciąć sobie nogi by kupić za nie parę butów.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 13/01/2009 1:13 am
velvet
bywalec

Stanisław rozbawiłeś mnie z samego rana, to ci dopiero postanowienie! Ja powinnam napisać więcej tańczyć i więcej śpiewać!

velvet

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 13/01/2009 9:41 am
Stanisław
weteran forum

Więc tańcz i śpiewaj 🙂 Mamy teraz karnawał i każdy w miarę swoich możliwości powinien się bawić na zabawach i dyskotekach.

Zdobywać majątek za cenę zdrowia znaczy to samo co odciąć sobie nogi by kupić za nie parę butów.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 13/01/2009 1:43 pm
krysia
bywalec

Mniej tańczyć, więcej śpiewać 😀

Tańcz i Spiewaj Stasiu, to dobry sposób na życie, a jeszcze jak masz z kim to całkiem fajnie 🙂 🙂 🙂

http://www.facebook.com/group.php?gid=132280573466144

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 13/01/2009 1:52 pm
Strona 3 / 4 Wstecz Następny
  
Praca