Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Egzaminy, które udało się nam zdać:)  

Strona 6 / 8 Wstecz Następny
StellaArtois
weteran forum

Podwójna sesja zakończona 😀 sukcesem, choć z jedną poprawką 🙁

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 24/02/2009 4:29 am
pawel747
bywalec

Gratuluję wszystkim zdanych egzaminów!

Egzamin na prawo jazdy w tłusty czwartek (19,02), za pierwszym razem 😀

Kończę powoli wykłady i za jakieś dwa tygodnie powinienem wsiadać do samochodu. Biada Wam, Poznaniacy!

[edytowane 24/2/2009 od pawel747]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 25/02/2009 12:39 am
Loviisa-chan
stały bywalec

ZDAŁAM!!! językoznawstwo i gramę opisową, gdyby nie uprzejmość kilku osób i dyskrecja dyrekcji, to.... no, ale najbardziej stresujący tydzień w moim życiu za mną! Postanowiłam znowu mieć same 5 i wziąć się za swoje słabości (czytaj: cholerne lenistwo), mam dość lekceważenia mojej osoby tylko dlatego, że nie mam 5, a tak naprawdę wiem więcej niż oni 😡 Ja im jeszcze pokażę...

[edytowane 28/2/2009 od Loviisa-chan]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 28/02/2009 1:48 pm
StellaArtois
weteran forum

Jasne, Loviiku! Nie daj się im stłamsić! Oceny nie są wymiernym świadectwem o Twojej wiedzy! Ja np, podchodziłam trzy razy do egzaminu z powszechnej (jako jedyna :rotfl: ) i gdyby nie te dwóje miałabym 4.0 na prawie, a tak sporo mniej 🙁 na dziksie za to 4.0 mam 😎 PO prostu są różni ludzie na świecie, podejrzewam, że Ty nie płaczesz jak dostaniesz 4 (a widziałam takie coś na własne oczy!), a trójka to dla ciebie też ocena, niestety ci, którzy mają same 5 tak nie uważają, dla nich tylko 5 ma wartość :rotfl: A wykładowcy potrafią okrutnie skomplikować życie. Ja coś o tym wiem.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 28/02/2009 2:32 pm
Dyzio
stały bywalec

Kończę powoli wykłady i za jakieś dwa tygodnie powinienem wsiadać do samochodu. Biada Wam, Poznaniacy!

Żebyś tylko nie jeździł jak ta kursantka 🙁 Najgorsze jest to, że ona jest wegetarianką 🙁
http://www.youtube.com/watch?v=Qm27uaXpRxo&NR=1

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 28/02/2009 3:33 pm
pawel747
bywalec

Ha ha, genialne! Zobaczymy, co da się zrobić. Nie każdy jest stworzony do prowadzenia samochodu. No ale zapisałem się na kurs, bo mam jednak nadzieję, że źle u mnie nie będzie.

Lovii, gratulacje! I nie przejmuj się pierdołami, nie warto 🙂

Dziwi mnie to, ale naprawdę są ludzie, którzy potrafią robić tragedię z 4 za egzamin... 🙂 Trochę to dla mnie śmieszne, zwłaszcza jak patrzę na moje kierunki. Na jednym kilka lat temu tak szastali dwójeczkami i trójami, że potem dawali stypendium naukowe od około 3.8 (także teraz nie jest wiele wyżej). Kierunek kierunkowi nierówny, ale łamać się z powodu pozytywnej oceny i uważać, że ktoś z niższą jest gorszy? Biedni ludzie...

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 28/02/2009 6:20 pm
Loviisa-chan
stały bywalec

podejrzewam, że Ty nie płaczesz jak dostaniesz 4 (...), a trójka to dla ciebie też ocena,

No oczywiście! 🙂 Ja się bardziej cieszę z tych dwóch trój, o które walczyłam jak lwica, niż z tej piątki z końcowego z dydaktyki 🙂
A w mojej klasie w liceum była laska, co jak dostała 4 ze spr z chemii to tragedia i walenie głową w kaloryfer 😮 Biedne dziecko, nieprzygotowane na porażki w przyszłości...

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 01/03/2009 1:19 am
Bellis_perennis
Famed Member

Ja miałam taką w liceum co wypłakała sobie pasek na świadectwie!!!! Prawie z każdego przedmiotu wymusiła ocenę. Tłumaczyła się rodzicami, którzy mają wobec niej ogromne wymagania. No na studiach dopiero ją wykładowcy przytemperowali!!!!

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 01/03/2009 12:53 pm
xGetBoredx
bywalec

Grrr takich osób jest mi najbardziej żal. Życie da im kiedyś porządnego kopa w tyłek.

wciąż raczkuję w temacie wegetarianizmu 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 03/03/2009 12:04 am
bułek
forumowy expert

Zdałem dzisiaj nareszcie egzamin. Wymęczony ledwo na 3. Nie ma się czym chwalić ale w końcu spokój;)

Smakowite przepisy wegańskie

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 03/03/2009 4:05 pm
JAGA
 JAGA
forumowy expert

gratuluję Bułek 🙂 i trzymam kciuki za tych co jeszcze walczą 😉

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 03/03/2009 4:42 pm
velvet
bywalec

Zdałam egzamin teoretyczny na prawo jazdy, zero błędów-pestka to była, wiem 🙂

velvet

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 04/03/2009 3:34 pm
Fatty
weteran forum

Zdałam egzamin teoretyczny na prawo jazdy, zero błędów-pestka to była, wiem 🙂

gratuluję- u mnie to samo 😀

Za to praktyczny oblałam, ale nic to, w kwietniu podejście nr 2 😀

Białowieska się Puszcza.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 08/03/2009 3:29 pm
velvet
bywalec

Ja ma w kwietniu 28 pierwsze podejście. Masakra będzie ...

velvet

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 10/03/2009 6:27 pm

Ja ma w kwietniu 28 pierwsze podejście. Masakra będzie ...

Coś Ty! To dużo łatwiejsze niż ludzie opowiadają. Napewno sobie poradzisz:)
A swoją drogą...czemu dopiero na koniec kwietnia?

Czerpię nieopisaną radość z czerpania radości z życia 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 10/03/2009 6:38 pm
Strona 6 / 8 Wstecz Następny
  
Praca