Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

a może tak o motoryzacji  

Strona 2 / 2 Wstecz
karakorum
początkujący

"Jak już będę miała, to chętnie przewiozę "

Trzymam za słowo:) hi

a jak już będziesz przy kasie to moge ci pomóc sprowadzić z niemiec
ps a co sądzicie o golfach 3 w tdi 110KM BO TAKIEGO MAM NA SPRZEDAŻ Z 97 ROKU Z CLIMATRONIC -PERŁA LAKIER

nigdy się niezatrzymuj

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 24/06/2009 10:25 pm

Zanim mnie będzie stać na cokolwiek to miną wieki, chyba że wygram w lotto wtedy napewno się zgłoszę:P a w jakiej cenie chodzą te golfiki? jeśli można zapytać;> czarny lakier, z małym przebiegiem, zadbany, od osoby nie palącej lub nie palącej w nim:P, silnik nie zajechany, najlepiej bezawaryjny;) to bym się zastanowiła nad 3.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 25/06/2009 2:14 am
karakorum
początkujący

ten akurat to 12800 do negocjacji ,fotki moge wpuscić na otomoto to lukniesz ,
kolor to misticblue perlito LC5L,niepalone w aucie sprowadzony od rodzinki z niemiec
ale to kobi -ma sportowe fotele i jest bardzo zadbany a i tani w eksploatacji-lecz dlamnie zamały ,wole busy ale w ofercie takze inne autka -fotki na zyczenie ,-wyjazd zemną a jak się niespodoba to tylko za paliwo -pozdrawiam

nigdy się niezatrzymuj

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 25/06/2009 3:15 am

to poproszę o foty.. taką limuzyną to trudno zaparkować:D ja nie robię tego jeszcze umiejętnie 😮 , rzadko jeżdżę:P

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 25/06/2009 10:22 pm
Sagamore
stały bywalec

a ja kocham moją Alfę 166 - piękną włoszka 🙂

stay classy...

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 26/06/2009 2:56 pm
Dyzio
stały bywalec

UWAGA _ OKAZJA:
Tanio sprzedam kibelek samobieżny, przydatny dla turystów cierpiących na częste biegunki 😀
[img] [/img]

[edytowane 26/6/2009 przez Dyzio]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 27/06/2009 3:15 am
hipiska
weteran forum

Mini moris cooper, co o nim myślicie? I jeszcze audia A 2 mi sie podoba 🙂
Chyba zdecyduję się na to audi 🙂

[edytowane 12/8/2009 od hipiska]

Ilekroć zwalczałem pokusę było to piękne, ale kiedy pokusie ulegałem, było po stokroć piękniejsze

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 12/08/2009 11:42 pm
Strona 2 / 2 Wstecz
  
Praca