Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Alkohol...:)  

Strona 11 / 11 Wstecz

MuayThai89 widzę, że wiesz co dobre. Mam tu głównie na myśli żołądkową miętową i cytrynówkę lubelską. To jedyne spacjały, które mogę spożywać, jeżeli chodzi o mocniejsze alkohole. Miętówkę tylko w drinkach, cytrynówkę od czasu do czasu z kieliszka.
Najbardziej jednak z alkoholi lubię czerwone wino. Zamiłowanie do tego trunku jest moim przekleństwem, jako że wybielałam zęby.

Czerpię nieopisaną radość z czerpania radości z życia 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 29/10/2010 3:23 am
Deleted
forumowy expert

Piwko, wódeczko i winko... to jest Święta Trójca, która poprawia humor i powoduje, że śmieszne sytuacje zdarzają się 10 razy częściej 😀 . Tak tak, z dobrymi kumplami można obalić o.7, całego litra zresztą też można. Naturalnie - wszystko z umiarem.

=

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 29/10/2010 5:00 am
eRZet
weteran forum

ja mam taka zasade: skoro mozna lampke wina dziennie wypic to ja wole sobie to pozbierac i wypic raz na 2 tyg/miesiac naraz 😛

choc ostatnio jakos tak malo okazji jest, wszyscy zajeci, a samemu pije sie niefajnie.
a poza tym, pilem sporo w liceum, duuuuzo na studiach, potem tez troche i chyba teraz juz nie potrzebuje takich dawek jak kiedys.

ale lubie kazde alko, nie moge tylko pic absyntu(mialem taki wypadek 🙁 )

mysle ze alkohol staje sie problemem dopiero jesli jest dla ciebie najwazniejsza rzecza. jesli czekasz np. caly tydzien zeby sie napic - niewazne z kim, ani gdzie - i myslisz o tym caly czas. jesli poza piciem masz jeszcze 100 innych rzeczy, z ktorych przynajmniej czesc jest wazniejsza to nic zlego ci sie nie stanie.

Strefa rokendrola wolna od Angola, środa/czwartek godzina 0.00 w radiowej Trójce

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 29/10/2010 4:38 pm
Fatty
weteran forum

Mnie absynt nie podchodzi - smakuje jak tabletki na gardło.

Ostatnio zaserwowano mi herbatę z prądem. Prąd był wysokoprocentową śliwowicą - nie dało się wypić, zepsuto mi herbatkę 🙁

Białowieska się Puszcza.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 06/01/2011 11:52 pm
eRZet
weteran forum

Soplica orzechowa pół na pół z mlekiem sojowym.
Mmmmmmmmmmmmmmmm, jakież to pyszne, jak czekolada mleczna z orzechami.

Strefa rokendrola wolna od Angola, środa/czwartek godzina 0.00 w radiowej Trójce

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 26/02/2013 9:08 pm
Admin
stały bywalec

Oj nie przeginaj!!! Co za pomysł ! 😉

Wege Studio

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 26/02/2013 9:24 pm
Mateusz91
bywalec

Alkoholicy!!!

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 26/02/2013 9:40 pm
Strona 11 / 11 Wstecz
  
Praca