Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Szlachetna paczka - wegetariańska pomoc  

Wercia
forumowicz

Pomóżmy w tym świątecznym czasie ludziom biedniejszym od nas. Na stronie: http://www.szlachetnapaczka.pl/ można wybrać ubogą rodzinę i zorganizować dla niej świąteczną pomoc. Jeszcze 364 rodziny czekają na swoich darczyńców. Wśród osób czekających na pomoc często pojawiają się rodziny ze zwierzątkami, sama organizowałam paczkę dla rodziny z kotkami. Szlachetną paczkę najlepiej jest organizować z grupą przyjaciół, znajomych, forumowiczów, sąsiadów - w myśl zasady RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ!! 🙂

Zapraszam na portal wegetariański wegeswiat.pl

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 17/12/2009 6:24 pm
Wercia
forumowicz

Proponuję, aby osoby, które chcą zorganizować z kimś paczkę, napisały na forum i może podały do siebie jakiś namiar, w ten sposób będzie łatwiej się skrzyknąć i zorganizować wspólną pomoc:). Mój mail: wercia05@o2.pl.

Zapraszam na portal wegetariański wegeswiat.pl

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 17/12/2009 7:51 pm
pianta
forumowicz

Świetny portal, też brałam udział w tworzeniu paczek w tym roku, w ostatniej chwili się o tym dowiedzialam ale na szczęście zdąrzyłam 🙂 powienien być bardziej rozgłośniony więcej ludzi wziełoby w tym udizał i więcej rodzin otrzymałoby prezenty. Ale i tak super pomysł. 😉

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 22/12/2009 3:26 pm
  
Praca