Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Wasze ideologie!  

Strona 3 / 5 Wstecz Następny
n.i.x
stały bywalec

dziwi mnie reakcja... jako wegetarianie oczekujemy tolerancji wiec sami powinniśmy być tolerancyjni.
a tu widzę złośliwości i ośmieszanie...

A surojad osiągnol cos co dla wielu jest nie możliwe...
potrafi zapanować nad swoim ciałem... i jego pożądliwością..
Sa ludzie którzy rodzą sie bez "pociągu seksualnego" ale on sam doszedł do tego
żeby go zagłuszyć (tak zrozumiałam) ,wyeliminować w szacunku dla miłości w sensie czysto uczuciowym...piękne..

W gruncie rzeczy...w życiu wszystko sprowadza sie do relacji damsko męskich opartych o cielesność..
pożądanie naprawdę ma na nas ogromny wpływ...i nie zawsze dobry.. z nie panowania nad nim..tzn z uzależnienia bierze sie zdrada ,choroby,brak koncentracji i nieskończone marnotrawienie czasu w poszukiwaniu idealnego partnera seksualnego lub nowych przygód.....itp..
Wyeliminowanie pożądania daje mu pewien rodzaj wolności ..przewagę rozumu nad ciałem...
może sie skupić na mnóstwu innych rzeczach nie rozpraszając sie czyjąś seksualnością (której jest ogrom na tym świecie w postaci reklam , filmów itp) ..może dostrzec wiele innych rzeczy których nie widza ludzie
pod władzą własnej seksualności...
Wiem po sobie ze często myślę o moim facecie w nieskromny sposób..
nie mogę sie wtedy skoncentrować..
Mówi sie ze przeciętny mężczyzna myśli o seksie co 15 minut..
Gdzie człowiek nie spojrzy coś może sie z tym kojarzyć ,rozpraszać..taka natura..
oczywiście mi to akurat nie zawadza... ..
ale jakże bogatszy byłby człowiek jakby potrafił nad tym pożądaniem chociażby zapanować .. ileż by zaoszczędził czasu..
niekiedy kłopotów.. 🙂 ...

Jeżeli chłopakowi jest z tym dobrze... to nie bądźcie złośliwi..

omnia vincit amor!!

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 14/04/2010 8:30 pm
n.i.x
stały bywalec

hahaha, to poco ja sie tak produkowalam? 😛
ale tacy ludzie pewnie istnieją wiec..nic nie cofam..
to mój pogląd na te sprawy 😛

omnia vincit amor!!

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 14/04/2010 8:33 pm
StellaArtois
weteran forum

Nix, to chyba było takie cynicznoironiczne podsumowanie 😉

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 14/04/2010 8:42 pm
Aguśka
bywalec

Wydaje mi się że po prostu nikt nie chcę się z Tobą "bzyknąć" i dorabiasz do tego ideologię żeby nie wyjśc na niemotę 🙂

Tak!
To jest to!
Trafiłaś w sedno!
Całe moje "długie" życie marzyłem o najzwyczajniejszym bzykanku ale nikt mnie nie chciał.
Możemy zakończyć ten durny temat? ._.

Mowiłam źże napisałam to z przymrużeniem oka i zauważ że słowo "bzykanko" wziełam w cudzysłów 🙂

Mnie nie obchodzi czy ktoś uprawia seks czy nie. Tylko krowa nie zmienia poglądów podobno, tak mówi przysłowie więc nigdy nie mów nigdy.
Zakochasz się kiedyś to i może zdanie Ci się zmieni 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 14/04/2010 9:01 pm
xxl
 xxl
weteran forum

ale on sam doszedł do tego żeby go zagłuszyć (tak zrozumiałam) ,wyeliminować

IMO tłumienie i zagłuszanie swoich potrzeb, emocji rzadko prowadzi do czegoś dobrego, przeciwnie... To źródło zaburzeń, które trudno naprawić, kiedy w końcu wyjdą na wierzch, a wyjdą prędzej czy później 🙁

http://www.explosm.net/comics/random/

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 14/04/2010 9:15 pm
Surojad
forumowicz

nom w przyszłości będę gwałcił palił i rabował 🙂
Czyli jak mi się chce siku a ja powstrzymuje te "emocje"
to można oczekiwać nieprzyjemnych konsekwencji?
Oznajmiam określenie owego zaburzenia jako: SMP
Syndrom Mokrego Prześcieradła

Ale ludzie!
Jestem nieprzyjemnie zaskoczony w ogóle nie zwróciliście uwagi na Antypatriotyzm! : o

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 14/04/2010 9:29 pm
xxl
 xxl
weteran forum

Cóż, powiedziałam to ogólnie, częściowo z własnego doświadczenia i wcale się nie nabijam. Same zaburzenia - mam tu na myśli te psychologiczne - też nie są zabawne. Ale to było tylko takie wtrącenie, już nie mam nic do powiedzenia.

http://www.explosm.net/comics/random/

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 14/04/2010 9:45 pm
n.i.x
stały bywalec

hehe..tzn testu nie zdaliśmy ? 😛

omnia vincit amor!!

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 14/04/2010 10:03 pm
Aguśka
bywalec

nom w przyszłości będę gwałcił palił i rabował 🙂
Czyli jak mi się chce siku a ja powstrzymuje te "emocje"
to można oczekiwać nieprzyjemnych konsekwencji?
Oznajmiam określenie owego zaburzenia jako: SMP
Syndrom Mokrego Prześcieradła

Ale ludzie!
Jestem nieprzyjemnie zaskoczony w ogóle nie zwróciliście uwagi na Antypatriotyzm! : o

uno: trzymanie moczu jest szkodliwe dla zdrowia 🙂

Duo: Antypatriotami to teraz są prawie wszyscy Polacy

tres: Trochę to nie tak że siku do seksu porównujesz ale skoro chcesz się poruszać w takich kategoriach to spróbuj nie siusiać przez miesiąc dwa...więcej. Napisz jak zareagował Twój organizm 🙂

[edytowane 14/4/2010 przez Aguśka]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 14/04/2010 10:20 pm
Ktosiek
stały bywalec

Pierwsze co spostrzegłem to to ,że małe dzieci nie odczuwają żadnych popędów seksualnych i nawet czują obrzydzenie na widok osób całujących się czy uprawiających stosunki seksualne.

Nie zgodzę się z tym - małe dzieci [b]odczuwają[/b] popęd seksualny. Wielu psychologów i pedagogów (w tym moja mama) stara się uświadomić rodziców, że dziecięca [b]masturbacja[/b] nie jest czymś nienormalnym.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 14/04/2010 10:36 pm
MuayThai89
bywalec

Czlowieku zdecyduje siejuz czy jestes tym antyseksualista, czy nie...
Raz bronisz tego, po chwili sie wyzekasz mowiac ze zartujesz, az w koncu dalej bronisz jak glodny pies kosci...

A co do twojego pytania, to mam takie zdanie o SM, bo mam ich tylko za cieci co wypisuja mandaty starszym pania na chodniku, bo probuja dorobic, albo malolata za to ze pija sobie "kulturalnie" piwo, bo spoldzielnia i miasto nie potrafi zapewnic im rozrywki... Jak by pila ekipa juz "niekulturalna" to ich aktywnosc by sie ograniczyla do wezwania policji... Wiem, bo mojego przyjaciela brat jest w SM i powtarzam jego zdanie o tym zawodzie (wczesniej mialem i tak takie same ;))...

http://www.gajusz.org.pl/jedenprocent

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 14/04/2010 10:56 pm
Aguśka
bywalec

[quote
A co do twojego pytania, to mam takie zdanie o SM, bo mam ich tylko za cieci co wypisuja mandaty starszym pania na chodniku, bo probuja dorobic, albo malolata za to ze pija sobie "kulturalnie" piwo, bo spoldzielnia i miasto nie potrafi zapewnic im rozrywki... Jak by pila ekipa juz "niekulturalna" to ich aktywnosc by sie ograniczyla do wezwania policji... Wiem, bo mojego przyjaciela brat jest w SM i powtarzam jego zdanie o tym zawodzie (wczesniej mialem i tak takie same ;))...

A o jakie pytanie chodzi? 🙂

A o wyżej wymienionych panach moje zdanie jest takie samo 😛

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 14/04/2010 11:05 pm
Bellis_perennis
Famed Member

małe dzieci odczuwają popęd seksualny

I wielu lekarzy jest zdania, ze nie powinno sie go tlumic, tylko dzieci powinny poznawac swoje cialo.

Przepraszam cie bardzo ale to było niegrzeczne, zaleciało nawet trochę arogancją...

Dobrze wiem, ze bylo i zrobilam to z 100% swiadomoscia. Poprostu raz w zyciu bylam zakochana i chcialam dla mojego mezczyzny jak najlepiej a to ze uprawialam z nim seks robilam dla niego i na pewno nie traktowalam go jak szmaty. Ot proste i jak kiedykolwiek sie jeszcze raz zakocham to uwiez ale to ze bede sypiac z moim facetem nie znaczy ze on jest dla mnie jak smiec. Wpadles moze na to, ze piszac to co piszesz mozesz kogos urazic?
Przepraszam, wiem ze Cie3 urazilam i koncze ten temat.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 14/04/2010 11:34 pm
Aguśka
bywalec

Dobrze wiem, ze bylo i zrobilam to z 100% swiadomoscia. Poprostu raz w zyciu bylam zakochana i chcialam dla mojego mezczyzny jak najlepiej a to ze uprawialam z nim seks robilam dla niego i na pewno nie traktowalam go jak szmaty.

Przepraszam Bellis zapewne źle zrozumialam ale Twoja wypowiedź zabrzmiała tak jakbyś się kochała ze swoim facetem z przymusu, tylko dla niego.
Ale dla ciebie to tez na pewno była wielka radośc...mam nadzieję 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 14/04/2010 11:54 pm
Dzierzba
bywalec

Anty-patriota ojej! Anty-anty, anty-ojej!!!!
Może anty-forumowicz i generalnie anty?
Po co zadajesz pytanie w celu prowokacji?
Bawi Cię, że akurat większość osób ten anty-seks przyciągnął?
Myślę więc, że zamierzając prowokację każdy Cię tutaj usatysfakcjonował.
Podczas trwania żałoby narodowej piszesz, że jesteś anty-patriota no cóż nie dziwię się, że nikt się nie wypowiedział (bo tu już nie o samo poczucie patriotyzmu chodzi) łatwiej o o tym Twoim seksie poklikać Panie Surojad Prowokator.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 15/04/2010 12:05 am
Strona 3 / 5 Wstecz Następny
  
Praca