Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Nasze forumowe znajomości:)  

Strona 4 / 5 Wstecz Następny
n.i.x
stały bywalec

fajnie ze i mnie wspominacie, ..fajnie by było sie spotkać...
myślę ze mężuś by mnie puścił na spotkanie,a bobas jest wychowywany w moim rodzinnym domu
przy dziadkach i pradziadkach wiec jeden dzień by beze mnie wytrzymał 🙂

omnia vincit amor!!

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 19/05/2010 12:42 am
rubia
forumowy expert

Ale chyba Wy juz zapomnieliscie o mnie.

Nikt nie zapomniał, Adamie. Wiele osób (w tym ja) chętnie spotkałoby Ciebie i... George'a.

I kota n.i.x. (oczywiście, oprócz niej samej)

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 19/05/2010 12:48 am
berry_fields
forumowicz

Ja bym chętnie spotkała się ze wszystkimi, których na tym forum czytam. 🙂 Nawiązywanie kontaktu idzie mi wprawdzie dość marnie, ale jak się rozkręcę, to nie jestem taka zła, na jaką wyglądam. Na zlocie pewnie i tak bym najpierw siedziała i patrzyła (albo po pratchettowsku "Patrzyła Na Wszystko"), ale i tak byłoby mi miło z ludźmi. 🙂

"Truth hurts, remember this: we are pooling our faith."

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 19/05/2010 1:06 am
n.i.x
stały bywalec

kot jest właściwie od rodziców,ale puki z nimi mieszkam w jednym domu to i mój 😀
a właściwie to kot jest sam dla siebie..jak to kot... 😛

omnia vincit amor!!

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 19/05/2010 1:23 am
rubia
forumowy expert

a właściwie to kot jest sam dla siebie..jak to kot... 😛

I właśnie za to kocham koty 😎

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 19/05/2010 1:49 am
Likwidator
bywalec

Jakby byli chętni to w dniach 26/27 czerwca (można zostać "na ile się chce") w gospodarstwie eko-wege pod Golubiem-Dobrzyniem jest organizowany mały zlot. Gospodarze chętnie ugoszczą
wiecej osób...:)

20 years from now you'll be more disappointed by the things that you didn't do than by the ones you did do. So throw off the bowlines. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream. Discover.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 19/05/2010 10:46 pm
waszakicia
stały bywalec

co prawda osobiście nie znam ale z listów prowadzonych poczta polską 😀 znam ritcha

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 19/05/2010 11:27 pm
Sagamore
stały bywalec

wow jaki fajny temat..szkoda, że ja nie wpadłem na ten pomysł 😉

z forum'a osobiście nie znam nikogo (czasem i siebie nie poznaję heheh) ale trzymam kontakt last'owy z trzema gracjami : [b] Bellis[/b], [b] Lovi [/b](podobno nie znosi tego nick'a) i [b] Nanti [/b]- podane w kolejności alfabetycznej 😉 hmm jest jeszcze chyba Kasia jak dobrze pamiętam 😮 oj muszę częściej się do niej odzywać 😀
anyway jak na zdziczałego szamana-pustelnika to i tak strasznie dużo znajomości hahaha

stay classy...

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 19/05/2010 11:44 pm
adamrozew
stały bywalec

Dzieki wszystkim za pamiec :). kto wie moze bedzie okazja kiedys sie spotkac. Z mojej strony z przyjemnoscia.
Pozdawiam
Adam

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 20/05/2010 12:15 am
xxl
 xxl
weteran forum

w dniach 26/27 czerwca (można zostać "na ile się chce") w gospodarstwie eko-wege pod Golubiem-Dobrzyniem jest organizowany mały zlot.

Oho, ciekawie, będę mieć na oku. Mam tylko nadzieję, że dołączyłby ktoś choć odrobinę znajomy, bo ja taka nieśmiała... 😛

http://www.explosm.net/comics/random/

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 20/05/2010 12:19 am
greene
bywalec

Hehe, zauważyłam że większość z was napisała tu, że jest samotnikami, introwertykami, pustelnikami i trudnymi w kontaktach społecznych. Ja również musze dopisać się do tej listy 😀 Maże zatem będzie trzeba zorganizować Ogólnoforumowy Zjazd Introwertyków? 😉

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 20/05/2010 11:23 pm
Bellis_perennis
Famed Member

wow jaki fajny temat..szkoda, że ja nie wpadłem na ten pomysł

trza się orientować 😛

Maże zatem będzie trzeba zorganizować Ogólnoforumowy Zjazd Introwertyków

Protestuję bo nie mogłabym przyjechać 😉

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 20/05/2010 11:28 pm
Likwidator
bywalec

Na zlocie pewnie i tak bym najpierw siedziała i patrzyła (albo po pratchettowsku "Patrzyła Na Wszystko"), ale i tak byłoby mi miło z ludźmi. 🙂

no, jesli będę na tym zlocie pewnie będzie dokładnie tak ze mną ;D

20 years from now you'll be more disappointed by the things that you didn't do than by the ones you did do. So throw off the bowlines. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream. Discover.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 20/05/2010 11:33 pm
JAGA
 JAGA
forumowy expert

jeśli ktoś miałby ochotę wpaść w najbliższy czwartek ok.15 do Złotego Osła na pyszny obiad w miłym towarzystwie to serdecznie ZAPRASZAMY. Póki co będą : Sublime, Jaga i Jankes 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 22/05/2010 9:18 pm
sublime86
bywalec

Zapraszamy, zapraszamy 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 23/05/2010 12:45 am
Strona 4 / 5 Wstecz Następny
  
Praca