Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Rysunki  

Strona 2 / 3 Wstecz Następny
Devaa
bywalec

Już zmniejszyłam 😛 Bellis Ty tez ładnie rysujesz. u mnei w podstawowce i gimnazjum to wszyscy tak brzydko bazgrali i nie umieli rysowac ze myslalam ze jestem jedyna, a tu zonk : D

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 07/06/2010 9:30 pm

Dziewczyny, pięknie rysujecie!! 🙂
Bardzo podobają mi się wasze rysunki. 🙂

U mnie w klasie jest taka jedna dziewczyna. Ma na imię Weronika i jest wegetarianką. Kurcze, ona też bardzo pięknie rysuje i maluje... Niestety nie mam jak wam tego pokazać, ale mam nadzieję, że kiedyś zobaczycie. 😉

Co do mnie... Kiedyś lubiłam rysować, ale zniechęciłam się moim brakiem talentu. ;P

„Te no naka ni wa ai subeki hito sae mo, Hanabanashiku chitte. Te no naki ni wa ikita imi kizande mo, Munashiki hana to shiru...”

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 07/06/2010 9:37 pm
Bellis_perennis
Famed Member

no super,
a to swojego psa narysowałaś? ?

To jest jakiś goldenek a ja mam kundelka, mam jego zdjęcia w temacie ze zwierzakami 😛

Już zmniejszyłam

I tak się rozjeżdża 😛 😉

Co do mnie... Kiedyś lubiłam rysować, ale zniechęciłam się moim brakiem talentu

Niestety trzeba dużo ćwiczyć. Teraz już bym tego psa tak nie narysowała bo niestety od dawna nic takiego nie robiłam. Nie bardzo mam czas i chęci.

[edytowane 7/6/2010 przez Bellis_perennis]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 07/06/2010 9:37 pm
Devaa
bywalec

Mi sie nie rozjedza... moze masz zwiekszona wielkosc??

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 07/06/2010 9:39 pm

Mi sie nie rozjedza... moze masz zwiekszona wielkosc??

Mi też się rozjeżdża. xDDD

„Te no naka ni wa ai subeki hito sae mo, Hanabanashiku chitte. Te no naki ni wa ikita imi kizande mo, Munashiki hana to shiru...”

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 07/06/2010 9:41 pm
Bellis_perennis
Famed Member

Devaa a jakbyś zmieniła na takie jak ma n.i.x te bażanty? Jej wielkość jest odpowiednia.
No i dobrze by było gdyby następne osoby uważały z rozmiarami swoich rysunków 😉

[edytowane 7/6/2010 przez Bellis_perennis]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 07/06/2010 9:43 pm
Devaa
bywalec

Jeszcze zmniejszyłam.. i zmniejszylabym tak jak ma Nix, ale chodzi o to ze mam glupi skaner i tak slabo odbijac, ze i tak nie widac praktycznie w ogole swiatlocienia, ktory zastosowalam a jak zmniejszam to jeszcze gorzej jest:P teraz juz chyba Wam się nie rozjezdza?

edit: jesli macie plaski monitor to spojrzcie na moj rysunek z gory, wtedy troche oewego(swiatlocienia) widac tyle ze na bialo xd

[edytowane 7/6/2010 przez Devaa]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 07/06/2010 9:45 pm

Już jest dobrze. 🙂

A rysunek i tak jest fajny. 🙂

„Te no naka ni wa ai subeki hito sae mo, Hanabanashiku chitte. Te no naki ni wa ikita imi kizande mo, Munashiki hana to shiru...”

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 07/06/2010 9:48 pm
Dzierzba
bywalec

Wow!!
Jestem pod wrażeniem talentów artystycznych 😉

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 07/06/2010 9:57 pm
n.i.x
stały bywalec

o Dzierzba, cos dla Ciebie 😀
[IMG] [/IMG]

omnia vincit amor!!

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 07/06/2010 10:09 pm

Piękny! 🙂

„Te no naka ni wa ai subeki hito sae mo, Hanabanashiku chitte. Te no naki ni wa ikita imi kizande mo, Munashiki hana to shiru...”

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 07/06/2010 10:12 pm
Devaa
bywalec

Nix, powinnas malowac obrazy i sobie na tym zarabiac:p namaluj cos fajnego ambitnego oryginalnego i sprzedaj za kilka tysięcy 😀 Ja koni niestety nie umiem rysować... za to moja starsza siostra(od której zresztą moje rysowanie się zaczelo) umie tak, ze wyglada jak na zdjeciu : )

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 07/06/2010 10:32 pm
Bellis_perennis
Famed Member

n.i.x spróbuj może bardziej zróżnicować swoje rysunki, oddać każdy najmniejszy cień, drobiazg, wiem że umiesz 😀 masz talent, potrenuj jeszcze troszkę a będzie perfect :thumbsup:
chodzi mi o coś w tym stylu:

mnie się już nie chce bawić w takie rzeczy 😉

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 07/06/2010 10:49 pm
n.i.x
stały bywalec

Bellis
no racja..w tych starszych rysunkach miałam jakoś za mało pewności siebie,
teraz juz sie staram bardziej ale nie wiem czy tak pięknie by mi wyszło jak tamto 🙂
..
Devaa jak kiedys sobie tak dorabiałam ale w Niemczech , tam sie opłaciło..
za szkic zwierzaka na zamówienie dostałam 15-20 euro a za obraz olejny 50-60 euro..
a w Polsce ludzie raczej nie są tacy rozpustni żeby dać tyle za jakiś szkic.
ani tez nie przywiązują takiej wagi do tego... są cwani..przerobią sobie zdjęcie filtrem w Photoshopie..
I to sie chwali..ale ja na tym nie zarobie niestety.. bo musiałabym rysować bardzo dużo i brac 10-15 zl..
a nie mam za bardzo czasu ani nie wiem czy byłoby tylu chętnych.

[edytowane 7/6/2010 przez n.i.x]

omnia vincit amor!!

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 08/06/2010 3:39 am
StellaArtois
weteran forum

Rysowanie ze zdjęć... aua. Najgorsze co może być, choć te bażanty ładne 😀 Ja nie mam skanera, ale może coś zmotam bo bym się chętnie pochwaliła 😀

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 08/06/2010 5:32 am
Strona 2 / 3 Wstecz Następny
  
Praca