Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Miejsca na świecie, które chcielibyście zwiedzić  

Strona 3 / 3 Wstecz

Ja chciałbym zwiedzić cały Tybet i jakąś Wyspę, obojętnie jaką.

*marzenia kształtują naszą wyobraźnie

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 08/09/2010 7:44 pm
Carine
forumowicz

Ja zawsze chcialam zwiedzic Japonie zwlaszcza te mniejsze wyspy z jeszcze nie zatracona tradycja 😛
Po za tym Kube i San Marino (tam moglabym juz zostac na stale, jest cudowne ^_^)
Ale wycieczki autokarem z grupa i przewodnikiem, nigdy wiecej -_-"

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 08/09/2010 9:26 pm
rubia
forumowy expert

Skandynawia, zwłaszcza północna Norwegia i Laponia; Islandia, Antarktyda, Syberia, Alaska. Później: Afryka Środkowa, Australia, Nowa Zelandia, Indie, Chiny. I 100 000 innych miejsc. Pod koniec życia wylądować na Lofotach 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 08/09/2010 10:58 pm
Pocahontas
bywalec

A nikt nie napisał, że chciałby polecieć w kosmos... są przecież wycieczki turystyczne w kosmos, ale mega drogie... Jednak pomarzyć zawsze można. Ale szczerze, ja to bym sie bała, że coś się złego stanie i ze umre tam na górze. A może na dole... Nie wiem jaki jest nasz kosmos 😀

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 09/09/2010 12:49 am
cyla91
początkujący

A ja bym chciała zobaczyć Australię - spotkać kangura na drodze 😛 i poczuć tą różnicę między półkulami, przekonać się na własne oczy, że woda w zlewie rzeczywiście kręci się w odwrotną stronę 😀 i moje drugie marzenie - mieć własny jachcik i opłynąć nim chociaż kawałek Świata :]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 18/09/2010 12:50 pm
rubia
forumowy expert

poczuć tą różnicę między półkulami, przekonać się na własne oczy, że woda w zlewie rzeczywiście kręci się w odwrotną stronę 😀

Gdzieś ostatnio czytałam, że należy to między bajki włożyć 😉

Australia piękna. Ayers Rock i inne magiczne miejsca Aborygenów, mmm...

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 18/09/2010 1:40 pm
Pocahontas
bywalec

Mnie na Australię najbardziej nakierowują góry wododziałowe, chciałabym je bardzo zwiedzić, aczkolwiek te klimaty, jazda samochodem przez pusciutki teren, sam busz dookoła, a w oddali możliwość zobaczenia kangura... Świetny nastrój!

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 18/09/2010 5:41 pm
nova.nike
bywalec

Moim marzeniem było chyba od zawsze zobaczyć Afrykę i Indie.
Pierwsze z tych magicznych miejsc udało mi się już zobaczyć, w zeszłym roku w grudniu spędziłam tydzień w Kenii. Było niesamowicie, piękne krajobrazy i cudowne zwierzęta, na wolności, szczęśliwe. Byłam w parkach Tsavo i w Amboselli. Wiem na pewno, że wróce tam ponownie, chcę zobaczyć Masai Mara, przemarsz gnu do Tanzanii, jezioro Wiktorii i jeziora ryftowe wraz z rowem tektonicznym.
Jeśli chodzi o Indie to szczerze mówiąc chciałabym zobaczyć wszystko więc ciężko tu cokolwiek wymieniać, bardzo mi zależy na bliższym poznaniu ich kultury, religii. Chciałabym zobaczyć zabytki i równie piękną przyrodę.
Poza tym ja bardzo lubię zwiedzać, więc zawsze chętnie podróżuję z aparatem w ręku, wszystko jest warte obejrzenia.

supergirl;)

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 05/10/2010 11:25 pm
cyla91
początkujący

poczuć tą różnicę między półkulami, przekonać się na własne oczy, że woda w zlewie rzeczywiście kręci się w odwrotną stronę 😀

Gdzieś ostatnio czytałam, że należy to między bajki włożyć 😉

Tak? A w liceum o tym uczą na geografii 😛 http://portalwiedzy.onet.pl/36543,,,,coriolisa_sila,haslo.html Chyba jednak coś w tym jest 😉

A co do tematu, to jeszcze chętnie bym zobaczyła północną część Skandynawii - góry, tundra, tajga, renifery i "Święty Mikołaj" 😀

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 06/10/2010 10:48 am
n.i.x
stały bywalec

a ja nie mam żadnych potrzeb podróżowania na drugi koniec świata .
Po części dlatego ze troszkę sie boje np latania lub innych niebezpieczeństw...
(w dzisiejszych czasach można sie spodziewać wszystkiego..)
no i mnie tam jakoś nie ciągnie...
Uważam ze w Polsce tez jest pięknie..gdzieś w górach czy nad rzeką..
A jak juz bym miała gdzieś jechać i zapomnieć o całym świecie to gdzieś w Austriackie góry albo gdzieś do Bawarii ..
Ja nie potrzebuje wiele... tylko spokoju, poczucia bezpieczeństwa..
zresztą ..optymistom wszędzie dobrze...
Wystarcza mi ogród, łąka i aparat...

omnia vincit amor!!

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 06/10/2010 10:09 pm
Strona 3 / 3 Wstecz
  
Praca