Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Partie Polityczne  

Jakie popieracie partie polityczne ?

Choć jestem niepełnoletni powiem , że lubię PSL .

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 28/09/2010 6:43 pm
Lily
 Lily
Famed Member

Lubisz najbardziej antyzwierzęcą partię?

http://szydelkoikoraliki.blogspot.com

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 28/09/2010 7:03 pm
Bellis_perennis
Famed Member

Jakie popieracie partie polityczne ?

Żadnej, jeśli już to konkretne osoby.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 28/09/2010 7:40 pm

Lubisz najbardziej antyzwierzęcą partię?

Ja nie kieruje się wegetarianizmem w wyborze partii 😉 partia ma rządzić krajem w naszym przypadku trzeba dużo rzeczy odbudować 😉

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 28/09/2010 10:35 pm
Lily
 Lily
Famed Member

No cóż, szkoda. Myślałam, że wegetarianom zależy na poprawie losu zwierząt.

http://szydelkoikoraliki.blogspot.com

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 28/09/2010 10:47 pm

Lily zależy mi na zwierzaczkach , ale chce być ogrodnikiem ( i nauczycielem biologii , chemii i któregoś z języków romańskich) i PSL jest partią agarną czyli rolniczą rolnik to nie tylko rzeznie i ubój to też sady i pola zbóż , ziół i roślin okopowych no chyba , że wolisz Samoobronę 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 28/09/2010 10:57 pm

choć mam 24 lata jeszcze nigdy nie głosowałam, dla niektórych to dziwne, słyszałam glosy, że każdy powinien glosować, że jestem odpowiedzialna za swój kraj i takie tam inne ;]

nie popieram nikogo i nie głosuję z różnych względow, a główne to takie, że po pierwsze nigdy nie podpiszę się pod czymś z czym nie zgadzam się w 100%, a po drugie jako małolat miałam głębokie hipisowsko - punkowo- anarchistyczne przekonania 😀 i gdzieś mi tam to zostało chyba... mam nadzieję i staram się ;]
poza tym w związku z powyższym nigdy nie narzekam, że mi źle - uprzedzam ewentualne ataki ;]
jeżeli bym jednak miała powiedzieć do jakich poglądów mi najblizej, pewnie byłoby to SLD, ze względu tylko i wyłącznie na liberalność i tolerancyjność.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 28/09/2010 11:40 pm
n.i.x
stały bywalec

a ja mam zepsuta antenę..
jedyne na co patrzymy to na "jaka to melodia " i czasem na jakąś mądrą bajkę.
A tak to nie mam za bardzo czasu żeby śledzić politykę wiec nie wiem co tam sie dzieje i nie mogę sie wypowiadać . Jedyne czego jestem pewna na 100 % to ze nigdy nie poprę legalizacji aborcji ale jeśli bede musiała glosować to zainteresuje sie tym i będę zwracać uwagę przede wszystkim która partia najbardziej angażuje sie w poprawę życia rodzin i dzieci bo to przyszłość naszego kraju 😀

omnia vincit amor!!

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 29/09/2010 1:24 pm
bułek
forumowy expert

Też się nie zgadzam w 100% z każdym programem partii. W oparciu o jakiś test wyszło że mam poglądy socjaldemokratyczne, więc żadna partia mi nie pasuje.

Najbliżej jednak do SLD, chociaż oni są za likwidacją IPN, z czym się nie zgadzam. Bardzo lubię historię, a instytut oprócz archiwum robi dobrą robotę edukacyjną, wydaje szeregi publikacji.

Wszystkie wolnościowe sprawy popieram. Poparłbym taką partię, która ma poglądy antyklerykalne, żeby tą czarną stonkę wygonić :P.

Smakowite przepisy wegańskie

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 29/09/2010 3:43 pm
Deleted
forumowy expert

Ogólnie lewica - SLD, RACJA i inne partie, które nie boją się zadzierać z legalną mafią.

BTW - witam wszystkich po długiej przerwie 😎 it's showtime!

=

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 18/10/2010 4:24 am
Pietras1988
forumowicz

w Polsce niestety nie ma idealnej partii. Najlepszą opcją dla mnie byłyby partie narodowe, lecz nie mają siły przebicie. Do niedawna popierałem PiS, ale Jaro zaczął przeginać, tak więc zapewne będę za partią Jolanty Kluzik-Rostkowskiej, może nawet wstąpię do niej. Inne polskie partie to dno (Janusz Korwin-Mikke ma niektóre fajne poglądy, ale mimo wszystko nie zgadzam się z nim w wielu kwestiach).

http://pl.kurow.wikia.com

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 26/12/2010 12:18 am
MuayThai89
bywalec

Ja zawsze byłem za partią liberalną (PO), gdyż politycy na których głosowałem, znałem ich.
Lecz ostatnio zaczynam byc przeciwny dzisiejszemu kapitalistycznemu "porządkowi". I kieruję się ku socjalno-anarchistycznych poglądów, więc prawdopodobnie zagłosuję w 2011 na SLD, lecz rozważam też opcje dania szansy (ostatniej) PO, bo w końcu mają prezydenta, to nic im nie przeszkadza, jak przez ostatni czas to było...

Na pewno nigdy nie będę za PSL i za PiS, bo za dużo mają z kościołem związane...

http://www.gajusz.org.pl/jedenprocent

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 26/12/2010 4:18 am
Pietras1988
forumowicz

Ja zawsze byłem za partią liberalną (PO), gdyż politycy na których głosowałem, znałem ich.
Lecz ostatnio zaczynam byc przeciwny dzisiejszemu kapitalistycznemu "porządkowi". I kieruję się ku socjalno-anarchistycznych poglądów, więc prawdopodobnie zagłosuję w 2011 na SLD, lecz rozważam też opcje dania szansy (ostatniej) PO, bo w końcu mają prezydenta, to nic im nie przeszkadza, jak przez ostatni czas to było...

Na pewno nigdy nie będę za PSL i za PiS, bo za dużo mają z kościołem związane...

ja na bandę lewaków i POstkomuchów nigdy nie zagłosuję. Jak popierasz gejów, eutanazję i aborcję, to gratuluję. Kościoła nie lubię, ale to jest mniej ważny aspekt niż to co robi PSL i SLD.

http://pl.kurow.wikia.com

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 26/12/2010 12:15 pm
  
Praca