Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

różnica wieku;)  

Strona 2 / 3 Wstecz Następny
cienkun
rada starszych

sorry n.i.x, ale 4 lata to żadna różnica obojętnie w którą stronę

edit.

HHmm, nie wiem w sumie ile Ty masz lat, bo jak 20 to jednak jest różnica 😀 , ale jak 30, to już nie

[edytowane 23/3/2011 przez cienkun]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 23/03/2011 9:47 pm
Lily
 Lily
Famed Member

4 lata to faktycznie niewiele, 20 to już dużo, bo robi się różnica pokolenia. Zwłaszcza w Polsce ma to znaczenie, bo część z nas urodziła się i żyłam w PRL-u i nasze doświadczenia mogą być zupełnie niezrozumiałe dla osób urodzonych w latach 80. i 90.

http://szydelkoikoraliki.blogspot.com

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 23/03/2011 10:15 pm
StellaArtois
weteran forum

Rok różnicy - w zasadzie nic, ale to dobrze. Te same plany, taka sama sytuacja życiowa, no i możemy przeżyć młodość razem. Wcześniej byłam z kimś dużo starszym i teraz jest mi zdecydowanie lepiej.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 23/03/2011 10:35 pm
n.i.x
stały bywalec

jestesmy dosyc młodym małżeństwem.. no i racja ze 4 lata to ogólnie nie duza różnica, i u nas akurat tego nie da sie wyczuć..ale ogólnie młodszy chłopak to jest większe ryzyko dla kobiety niz młodsza dziewczyna dla faceta.. no tak juz jest na tym świecie..dlatego kobiety w takich związkach na poczatku są pełne obaw...
Społeczeństwo także to gorzej odbiera..
No ale jak sie okazuje ze facet na prawdę kocha to wiek czy ewentualne szybsze starzenie partnerki mu nie bedzie przeszkadzać..

omnia vincit amor!!

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 25/03/2011 11:25 am
INSULT
bywalec

Moja ostatnia dziewczyna była o 9 lat młodsza, na początkui ją oszukałem że mam mniej, potem sie przyznałem jak już wiedziałem że ją mam 😉 Tutaj moja osobista rada dla facetów ok. 30-tki NIE POLECAM przyznawać się do swojego wieku gdy dziewczyna jest dużo młodsza bo dla niej to bedzie szok na samym wstępie i dostaniecie kosza, ale potem już jest dobrze i można powiedzieć prawde i nie robi to żadnego wrażenia... SPRAWDZONE i działa.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 26/03/2011 1:50 am
Nivi
 Nivi
rozmówca

Mój mężczyzna jest ode mnie starszy o 6lat. Kiedy na początku naszej znajomości dowiedzieliśmy się, ile mamy lat, obydwoje byliśmy w szoku, ponieważ on wygląda na sporo młodszego a ja na sporo starszą niż rzeczywiście jestem 😉
A czy taka różnica wieku przeszkadza? Nam absolutnie nie. Ale myślę, że to sprawa bardzo indywidualna.

[b][url]http://www.youtube.com/nivienne22[/url][/b] [img]http://www.suwaczek.pl/cache/0b1f6d72c9.png[/img] [img]http://www.suwaczek.pl/cache/eb4b6c60e4.png[/img]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 17/04/2012 3:29 am
Szpicelek
forumowicz

Moja mama jest starsza od mojego taty o 4 lata i nie widać różnicy 🙂

Szpiceluś

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 17/04/2012 12:48 pm
redbeast
początkujący

Ja mialam okazje kiedys poznac faceta 17 lat starszego ode mnie. Oczywiscie, on myslal, ze mam troche wiecej lat, a ja myslalam, ze on ma troche mniej. Mysle, ze takiego zwiazku spoleczenstwo by nie zaakceptowalo. Szczegolnie w takim malym miasteczku, jak ja mieszkam. Kumplujemy sie, ale i tak juz sporo na nasz temat uslyszalam. Oczywiscie, ludzie zawsze wiedza o nas wiecej, niz my sami... 😉

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 21/04/2012 8:05 pm
cienkun
rada starszych

Czy ja wiem. Teraz to już się rzadziej spotyka, ale kiedyś mężczyzna starszy 20 lat to była norma.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 21/04/2012 9:09 pm
Vegeta169
bywalec

Wiem z doświadczenia że związki gdzie druga osoba mogłaby być rodzicem partnera nie przechodzą w polskich realiach.. Ale z drugiej strony muszę szczerze powiedzieć, po sobie widzę, że może to i lepiej...

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 18/06/2012 5:18 am
Katinka
bywalec

Mój facet jest starszy ode mnie o 12 lat (ja 25, on 37)
Zawsze lubiłam starszych facetów (podobali mi się wizualnie, mieli więcej do powiedzenia, większe doświadczenie itp itd dla mnie same plusy 😉 )
Uważam, że wiek nie jest żadną przeszkodą, nie ważne kto jest o ile starszy, ważne żeby tej dwójce ludzi było ze sobą dobrze :red: Ja źle bym się czuła z rówieśnikiem czy młodszym, z kolei nie przeszkadzałby mi partner w wieku np mojego ojca. Każdy z nas lubi co innego, należy być otwartym i nie oceniać :red:

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 09/08/2012 1:59 am
jazz
 jazz
stały bywalec

czy zawsze facet musi być starszy?

gdyby zwierze zabiło z premedytacją, byłby to ludzki odruch.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 18/10/2012 3:06 am
bułek
forumowy expert

Nie, jazz. Tylko się tak utarło, że musi być starszy z tego względu że mężczyźni dłużej pozostają dziećmi ;). Nie oznacza, że to reguła, bo to indywidualna sprawa. Masz młodszego na oku ;)?

Smakowite przepisy wegańskie

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 18/10/2012 9:36 am
cienkun
rada starszych

Podobno w naszej kulturze kobiety dłużej żyją, więc nieco młodszy mąż byłby nawet sensownym wyborem 😉

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 18/10/2012 6:05 pm
Mango
rozmówca

Miałam chłopaka sześć lat starszego.
Też nam różnica wieku nie przeszkadzała, być może dlatego, że on zachowywał się bardziej jak ten sześć lat młodszy;-)

Ja nie mam typu, że facet musi być starszy/młodszy. Najważniejsze, żeby się dogadać:)

"Zostawcie świat trochę lepszym, niż go zastaliście"

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 18/10/2012 10:52 pm
Strona 2 / 3 Wstecz Następny
  
Praca