Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

różnica wieku;)  

Strona 3 / 3 Wstecz
jazz
 jazz
stały bywalec

Masz młodszego na oku ;)?

już nie 🙂 🙂 🙂
chyba jednak mas rację niektórzy mężczyźni dłużej pozostają dziećmi 😉

gdyby zwierze zabiło z premedytacją, byłby to ludzki odruch.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 19/10/2012 4:35 am
Vegeholic
rozmówca

Moja Miłość jest ode mnie starsza o 8 lat. Kochamy się bardzo mocno, mamy wspólne plany na najbliższy rok, 10 lat, 50 i resztę życia. Choć jesteśmy ze sobą dopiero od paru miesięcy. Rok po ślubie dam znać, czy wyszło 😛

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 22/10/2012 1:08 am
Carine
forumowicz

Ja bylam z chlopakiem 5 lat mlodszym, wydawal sie bardzo dojrzaly jak na swoj wiek nie tylko wygladem. Ale niestety z czasem wychodzi jednak ta niedojrzalosc.

Vege, trzymam kciuki za was;) A tak z ciekawosci , ta milosc to on czy ona? bo niewiem jakiej plci jestes 😀

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 25/10/2012 9:41 pm
Fatty
weteran forum

W erze małżeństw żrących się między sobą, poznałam jedno fajne- widać, że ludzie Ci się naprawdę lubią i są niesamowicie zgrani. Ona jest 8 lat starsza 🙂

Białowieska się Puszcza.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 29/10/2012 10:47 am
jazz
 jazz
stały bywalec

mój ukochany jest młodszy o 10 lat !!! jakoś kiedyś myślałam że to różnica nie do przejścia ale teraz nie widzę tego że tak wile lat nas dzieli 🙂

gdyby zwierze zabiło z premedytacją, byłby to ludzki odruch.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 06/11/2012 2:18 pm
cienkun
rada starszych

Odważnie. 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 06/11/2012 6:50 pm
misza
forumowicz

Co raz bardziej zaczynam wątpić w takie związki.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 04/12/2012 12:04 pm
cienkun
rada starszych

Czemu?

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 04/12/2012 12:21 pm
Vegeholic
rozmówca

Vege, trzymam kciuki za was;) A tak z ciekawosci , ta milosc to on czy ona? bo niewiem jakiej plci jestes 😀

To chłopak, jestem dziewczyną 😀 Z newsów, to ostatnio się zaręczyliśmy, więc idzie chyba w dobrym kierunku 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 04/12/2012 9:16 pm
Mango
rozmówca

O! Gratulacje:)

To chyba już faktycznie bliżej jak dalej;D

"Zostawcie świat trochę lepszym, niż go zastaliście"

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 04/12/2012 11:55 pm
Samanya
bywalec

jakoś kiedyś myślałam że to różnica nie do przejścia ale teraz nie widzę tego że tak wile lat nas dzieli

moja sister jest z facetem o wiele od niej starszym i dopiero teraz ( po ok 5 latach) zaczęła dostrzegać jak wiele ich różni, dzieli i zaczęło się sypać wszystko.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 27/02/2013 8:52 pm
Fatty
weteran forum

moja sister jest z facetem o wiele od niej starszym i dopiero teraz ( po ok 5 latach) zaczęła dostrzegać jak wiele ich różni,

ale czy owe sypanie się jest na pewno wynikiem różnicy wieku? Czasami to taka "dynamika związku" działa - na początku człowiek na haju, szczśliwy, łojeja i fajerwerki, później to stygnie ale jest mocne, po jakimś czasie zaczyna zgrzytać bo dostrzega sie coś co wcześniej nie przykuwało uwagi a teraz wnerwia... jak jest jeszcze co ratować to życze aby uratowali.

Białowieska się Puszcza.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 27/02/2013 9:27 pm
Samanya
bywalec

[quoteale czy owe sypanie się jest na pewno wynikiem różnicy wieku]

myślę, ze tak!
nie wychodzą nigdzie ze znajomymi- bo ten ma starszych, ta- za młodych i nie ma tematu
on myśli poważnie o przyszłości a ona drugim roku studiów
on ciągle wyjeżdża ona tutaj..
spieprzyło sie tak dokładnie.

jak jest jeszcze co ratować

no właśnie....jak jest

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 28/02/2013 12:20 am
Strona 3 / 3 Wstecz
  
Praca