Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Nagość  

Strona 4 / 4 Wstecz
Fatty
weteran forum

Ale sobie temat wykopałam z nudów 🙂

i bardzo dobrze 😉

zanim się rozbiorę to muszę zgasić światło i nakryć się kołdrą

już pomijając aspekt nagości w gaszeniu światła- jak jest jasno to ja się cholera, nie skupię! :rotfl: Wszystko mnie rozprasza, dopiero po zaciemnieniu wzrok daje fory innym zmysłom i jest cacy 😛

Białowieska się Puszcza.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 09/09/2012 1:02 pm
AnnaBarbara
rozmówca

Ja tam lubię nagość nie tylko w sytuacjach intymnych, ale także tych codziennych. U mnie w domu nigdy nie było problemu z nagością i jak ktoś chciał, to mógł chodzić nieubrany (i nadal może, ale ja już w domu nie mieszkam). Dzięki temu zawsze miałam zdrowe podejście do własnego i czyjegoś ciała i mogłam traktować je zupełnie naturalnie.
I lubię być z kimś bliżej gdy jest jasno, nie przepadam za to za seksem przy zgaszonym świetle 🙂 Chyba jestem wzrokowcem 😉

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 09/09/2012 5:48 pm
Szpicelek
forumowicz

Ja jestem za nagością w takich miejscach jak sauna np. To bardzo nie higieniczne pocić się w tych kąpielówkach. Najlepiej nago plus ręcznik ewentualnie.
Nad jeziorem czemu nie. Po to są też plaże dla naturystów- ale już jeziora czy plaże no to jak kto chce, bo nikogo do nagości nie przekonasz.

Szpiceluś

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 10/09/2012 1:40 pm
Oldek
bywalec

Dobrze, że ostatnio na forum został poruszony temat noszenia skór.

Zresztą proszę, byście z uwagą przeczytali to co na temat noszenia cuchnącej baraniej skóry napisał Krzysztof Rutkowski:
[url] http://www.dwutygodnik.com/artykul/2480-o-nagosci.html [/url]
[url] http://www1.rfi.fr/actupl/articles/120/article_9437.asp [/url]

I z miejsca wam oświadczam, że nie dam na siebie wcisnąć jakąkolwiek (niekoniecznie baranią) cuchnącą skórę. Nawet nie próbujcie, bo będę gryzł i kopał.

największym bohaterem jest człowiek, który zamienia wroga w przyjaciela.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 21/01/2015 12:04 am
czarymary
bywalec

ja również żadnej skóry nie wdzieje :P:P

mam swoją i wystarczy

niech żyje nagość! gdybyśmy częściej oglądali normalnych ludzi a nie wypacykowane pseudoidealy reklam i telewizji nie mielibyśmy kompleksów i może byli ładniejsi i zdrowsi

szkoda, ze nagość w Polsce wzbudza sensacje

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 21/01/2015 1:02 pm
FilipM
świeżaczek

Polecam spać nago. Bardzo przyjemnie i komfortowo.
Dodatkowo lepiej dla męskiego sprzętu, gdy jest chłodniej i przewiewniej. 😛

Bardzo lubię chodzić po domu bez ubrania, ale wstydziłbym się to robić na zewnątrz, wśród obcych ludzi.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 12/02/2015 12:54 am
cienkun
rada starszych

Nie, do spania musi być pidżamka. 😛
Ja nago tylko na łonie natury, albo w saunie. 😛

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 12/02/2015 1:27 am
Oldek
bywalec

To pewnie dlatego, że zostałeś zaprogramowany do spania w pidżamie, ale zawsze możesz się przeprogramować 😛

największym bohaterem jest człowiek, który zamienia wroga w przyjaciela.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 12/02/2015 3:20 am
Lily
 Lily
Famed Member

Ja nawet latem muszę mieć krótki rękaw, bo bez rękawów mi ramiona marzną.

http://szydelkoikoraliki.blogspot.com

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 12/02/2015 8:23 pm
alternative
stały bywalec

mieszkam z rodzicami, śpię przy otwartych drzwiach - jak nie zostawie otwartych to i tak pies sobie otworzy sam, śpi ze mną pies. nie, spanie nago to nie jest dobry pomysł :p

poczatki 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 13/02/2015 12:34 am
Fatty
weteran forum

U mnie jest kombinacja 2 powyższych wypowiedzi 😛

Spać w negliżu zdarzyło się raz, na szkoleniu wyjazdowym miałam pokój hotelowy na wyłączność i było bardzo gorąco, więc koszulka poszla precz ale majtki zostały, nie lubie przeciągów na parterze 😀

Białowieska się Puszcza.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 20/03/2015 1:17 am
Strona 4 / 4 Wstecz
  
Praca