Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Co komu krew burzy, czyli wirująca trąba idei niemałych  

Strona 2 / 8 Wstecz Następny
StellaArtois
weteran forum

Dlaczego Jazz? Ja uwielbiam staniki, zwłaszcza od kiedy odkryłam prawidłowy rozmiar ;D

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 02/06/2011 3:35 pm
jazz
 jazz
stały bywalec

nigdy nie nosiłam staników (z małymi wyjątkami kiedy było to już konieczne)
nie cierpię tego wynalazku uwiera drażni i jest zbędny 😉
no chyba że ktoś ma duży biust to rozumiem że musi nosić stanik,ja na szczęście nie muszę;)

gdyby zwierze zabiło z premedytacją, byłby to ludzki odruch.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 02/06/2011 3:50 pm
Lily
 Lily
Famed Member

W Afryce kobiety nie noszą staników i nie przeszkadza im biust wiszący do pasa, jak u nas komuś nie przeszkadza, to też może nie nosić 😉 Ja sobie nie wyobrażam chodzenia bez 😉

http://szydelkoikoraliki.blogspot.com

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 02/06/2011 3:58 pm
jazz
 jazz
stały bywalec

ejjjjjjjjjjjjjjjjjj mi osobiście nic tam nie zwisa :rotfl: :rotfl: :rotfl:
(mimo nienoszenia stanika)

gdyby zwierze zabiło z premedytacją, byłby to ludzki odruch.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 02/06/2011 4:13 pm
StellaArtois
weteran forum

Ja tam mam fioła na punkcie staników ;D Są takie śliczne i wygodne. Cóż niektóre kobiety wolą buty albo torebki.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 02/06/2011 4:34 pm
Fatty
weteran forum

Stanik musi być... zbiegać ze schodów bez stanika i to w dodatku przed okresem to coś strasznego(ała, ała! )

[edytowane 2/6/2011 przez Fatty]

Białowieska się Puszcza.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 02/06/2011 9:44 pm

Ja też staniki uwielbiam, ale czuję się źle, kiedy mój stanik nie jest czarny. xD Kiedy wiem, że mam na soibie czarny oraz ładny stanik, to od razu mi lepiej. xDD
Ale wiadomo, ludzie są różni. A może po prostu, Jazz, kupujesz nieodpowiednie? xD

„Te no naka ni wa ai subeki hito sae mo, Hanabanashiku chitte. Te no naki ni wa ikita imi kizande mo, Munashiki hana to shiru...”

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 03/06/2011 2:32 am
jazz
 jazz
stały bywalec

natura obdarzyła mnie tak że mam nadzieję jeszcze długo nie będą mi potrzebne;)więc ich nie kupuje.

ech zrobił się biuściasto stanikowy temat;)

gdyby zwierze zabiło z premedytacją, byłby to ludzki odruch.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 03/06/2011 3:13 am
Bellis_perennis
Famed Member

Mnie (z maxi spraw) najbardziej porusza problem praw (a raczej ich braku) kobiet na świecie.
W 90% miejsc na swiecie kobieta jest postrzegana jako coś gorszego. W zależności od stopnia rozwinięcia kraju mamy do czynienia z różnymi formami dyskryminacji; od blokowania stanowisk lub zaniżania pensji do zakazywania kobietom nauki i pracy.

TAK!!!! Mnie też to irytuje. Brak tolerancji, traktowanie kobiety jako przedmiotu do zapokojenia popędu seksualnego i jako darmowej pomocy domowej oraz inkubatora. Normalnie tych wszystkich szowinistów najchętniej bym wykastrowała. Z drugiej strony wkurzają mnie też zatwardziałe feministki którym się wydaje, że facet to zuo które tylko penisem myśli.
Ciśnienie mi rośnie jak jakiś facet z góry zakłada, że skoro jestem kobietą to na bank mam gorszą orientację w terenie i nie mam wyobraźni przestrzennej co rzecz jasna jest bzdurą bo w tych materiach radzę sobie świetnie.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 03/06/2011 10:51 pm
Pocahontas
bywalec

Mnie tez irytuje to co Bellis pisala, kiedy ktos nie robi nic dobrego, a wytyka innym, ze zamiast pomoc bezdomnemu, to pomaga zwierzetom. Od niedawna mamy w szkole nowego ksiedza i sie nie raz wypowiada na tematy o ktorych nie ma pojecia i gada totalne bzdury sprzeczne z nauka, wiedza, doswiadczeniem, ale po 2 dyskusjach z nim juz stwierdzilam ze bede madrzejsza i sie postaram nie odzywac. Tematy na ktore tak pieprzył to np. ochrona środowiska, homoseksualizm, uczucia i inteligencja zwierząt. Na szczescie na nastepny rok juz teraz wypisalam sie z religii 🙂 bo pomijajac te bardziej wkurzajace rzeczy, o ktorych juz napisalam to temu ksiedzu zawsze łój na ustach sie klei jak mówi i sie rzy*ać chce jak sie na to patrzy. Wkurza mnie tez tak jak juz niektorzy pisali, takie motlochowe myslenie, czyli masowe myslenie, niesamodzielne. Wierze we wszystko co powie Durczok w faktach, co powie nauczyciel, co powie ksiadz itd... znam troche takich osob, ktorym jak sie cos powie to nic innego niz krzyczenie ze mowie bzdury na jakikolwiek temat, nie powiedza bo nie maja argumentow lub zaczna z lekka obrazac. Strasznie irytuje mnie tez mitomanstwo. Moja siostra to ma ale oczywiscie wmawia ze nie ma, a jak sie jej powie ze ma juz w zlosci jak po raz ktorys z kolei cos sobie wymysli i wmawia ze to prawda, to jeszcze powie ze to ja jestem mitomanka. Chociaz juz nie raz inni jej tez mowili ze wcale czegos nie mowila albo nie zrobila, co ona mowi ze zrobila i na odwrot itd. Cholernie irytuje mnie tez alergia wrrr... mam chyba jeden z najgorszych jej stopni. Zapchany nos i katar, swedzace oczy, lzy z oczu i czasem ropa, krosty, swedzace plamki, albo po prostu swedzenie, astma, duszenie sie wr... w ogole sie tak nie da z lata cieszyć :/
Pozatym irytujacy sa kierowcy, ktorzy nie zatrzymuja sie na pasach, a masa ich. Na pasach bez swiatel pieszy ma zawsze pierwszenstwo a w Polsce to jeden na dwudziestu sam z siebie przepuszcza. Tak zawsze wumuszam swoje prawne w tej sytuacji pierwszenstwo, jesli widze ze kierowca nie jedzie jak szalony. Wkurza mnie tez moj rozmiar stopy nieproporcjonalnie duzy do reszty czesci ciala. Osoby wyzsze odemnie maja rozmiary 41-42 buta ja mam 42-43:/ cholernie ciezko znalezc damskie buty w tych rozmiarach do tego takie ktore by sie podobaly.. dlatego jak narazie nosze od 3 lat te same buty, solidne z Pumy, ale chcialabym w koncu kupic nowe, marze troche o tym ale wiem ze to bedzie bardzo trudne, by mi sie podobaly jednoczesnie i mialy odpowiedni rozmiar, wiec staram sie o tym nie myslec.

Kurde troche sie rozpisalam ale jestem w tym momecie cholernie wsciekla i jak bomba, pewnie za 20-30 minut mi przejdzie 😛

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 04/06/2011 12:45 am
vieslav
forumowicz

Feministki zapraszam na budowę. Najlepsze miejsce na pokazanie równouprawnienia. Gwarantuje, że te, co najgłośniej krzyczą o równość nie wytrzymają tam dłużej niż 5 minut. Chcecie równości to nie trzeba daleko szukać. Poza tym nikt nie kazał wam wybierać takich a nie innych partnerów, że teraz czujecie się niedowartościowane. Są normalni mężczyźni, tylko wam się nie chce rozejrzeć i oczekujecie nie wiadomo czego. To było moje zdanie o feministkach. BTW mężczyźni też są dyskryminowani, tylko o tym się nie mówi, a ja nie raz miałem taką nieprzyjemność. A co do sytuacji na świecie: krew mnie zalewa jak patrzę na to, co się dzieje w innych krajach. Jak można kogoś traktować jak przedmiot?! Żyjemy w XXI wieku a nadal panuje ciemnota. Co się dzieje, że niektórzy ludzie nie potrafią myśleć?
Co mnie denerwuje - zabobony, ciemnota niektórych ludzi i podążanie za tłumem. Czemu nikt nie może myśleć własnym rozumem tylko robi to, co inni (patrz afera z ogórkami). Zamiast sprawdzić dokładnie co i jak to rozsiewa się plotki. Niektórzy wiedzą lepiej i choćby nie wiem kto i co tłumaczył to nic nie dotrze. A najgorsze jest uleganie mediom. Teraz telewizor i radio to jest jakaś wyrocznia!

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 04/06/2011 9:29 pm
Fatty
weteran forum

Feministki zapraszam na budowę. Najlepsze miejsce na pokazanie równouprawnienia

są. Moja koleżanka jest po budownictwie - narzeka tylko na chamskie dowcipy i uszczypliwości słyszane od kolegów czy robotników.

Białowieska się Puszcza.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 04/06/2011 11:28 pm
eRZet
weteran forum

Feministki zapraszam na budowę. Najlepsze miejsce na pokazanie równouprawnienia. Gwarantuje, że te, co najgłośniej krzyczą o równość nie wytrzymają tam dłużej niż 5 minut.

Na budowę? To może od razu do wojska? Jako stuprocentowy facet w tym drugim miejscu nie wytrzymałbym 5minut (no chyba że daliby postrzelać ze snajperki albo shotguna do innych murdurowych 😛 ), więc nie wiem czy to jest dobry argument.

BTW mężczyźni też są dyskryminowani, tylko o tym się nie mówi, a ja nie raz miałem taką nieprzyjemność.

Przykro mi, naprawdę 😛 , ale chyba jednak tego nie da się porównać. Ani zasięg, ani geneza, ani skutki nie są takie same (choć oczywiście nie znam twojego przypadku).

Czemu nikt nie może myśleć własnym rozumem tylko robi to, co inni (patrz afera z ogórkami).

No właśnie, ja nawet widziałem takiego demota, gdzie było BSE, ptasia grypa, cośtam jeszcze i ogórki, z komentarzem, że w końcu i wegetarianom się dostało. Bez komentarza.
Tzn komentarz nastąpi, ale na razie czekam, aż dowiemy się, jaka jest prawdziwa przyczyna...

Strefa rokendrola wolna od Angola, środa/czwartek godzina 0.00 w radiowej Trójce

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 04/06/2011 11:59 pm
cienkun
rada starszych

Feministki zapraszam na budowę. Najlepsze miejsce na pokazanie równouprawnienia. Gwarantuje, że te, co najgłośniej krzyczą o równość nie wytrzymają tam dłużej niż 5 minut.

Na budowę? To może od razu do wojska? Jako stuprocentowy facet w tym drugim miejscu nie wytrzymałbym 5minut (no chyba że daliby postrzelać ze snajperki albo shotguna do innych murdurowych 😛 ), więc nie wiem czy to jest dobry argument.

W wojsku kobiety sprawdzają się całkiem dobrze, jak się okazuje...
Nie znam osobiście chyba żadnej feministki, ale jak czasem w tv słyszę co one pitolą, to ich nie lubię...
Nie lubię też określenia "dupa" zamiast dziewczyna. Chociaż już się spotkałem że kobiety same na siebie tak mówią.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 05/06/2011 12:22 am
BartexXx310
rozmówca

mnie wkurza jak ktoś, pisze gdzieś lub mówi jak to bardzo kocha zwierzęta, a jak się okazuje jest jednym z najbardziej gorliwych trupojadów i w zaden sposob nie pomaga zwierzetom

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 05/06/2011 1:30 am
Strona 2 / 8 Wstecz Następny
  
Praca