Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Co sądzicie o zamknięciu Le Madame???  

Ada
 Ada
rozmówca

Jak pewnie wiedzie niedawno zamknięto dość sławny w Warszawie klub Le Madame...chciałabym dowiedzieć się jakie macie zdanie na ten temat...przypominając że Viva organizowała tam swoje co miesieczne imprezy...(co mi się bardzo,bardzo podobało);)klub ten był miejscem szczególnym dla młodych artystów itd.można było oglądać ciekawe spektakle w nie tak "drentwej"atmosferze jak np. w teatrze...na dodatek zamknięcie tego klubu nie było spowodowane przez właścicieli klubu ani (jak mi wiadomo)przez Le Madame ponieważ cieszyło się ogromną popularnością...więc dlaczego tak się stało???

Pytaniem jest nie to, 'czy myślą?' lub 'czy potrafią mówić?', tylko czy potrafią odczuwać ból.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 20/04/2006 10:08 pm
frida19
forumowicz

Ja osobiście nie znam tego klubu. Z ekonomicznego punktu widzenia to jest bardzo dziwne, że chcą go zamknąć, gdyż jak wiadomo - popularnych klubów (i nie tylko) nie zamyka się ot, tak.
Może zmienił się właściciel lokalu lub komuś nie podobało się, że ten klub jest taki popularny....

Nie wiem, nie chcę domniemać, ale dziwne to trochę....

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 20/04/2006 10:41 pm
euridice
stały bywalec

ja wiem.

to wladze miasta CELOWO nalozyly na lokal tak wysoki czynsz, aby wlascicieli nie bylo stac na jego oplacenie i klub trzeba bylo zamknac.

klub byl zapewne (w mniemaniu wladz Warszawy) "niepoprawny politycznie".

podlosc :/

animals are my friends and i don't eat my friends || GO VEGAN!

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 21/04/2006 1:19 pm
kleo
 kleo
początkujący

to nie dokońca tak było.
właściciel le madame był u miasta bardzo zadłużony, a na dodatek okazało się, że jakichś tam praw nie ma do końca, czyli właściwie klub i tak nie należy do niego. mógł go odkupić, ale miał na ta dużo za mało kasy- a miasto (jako, że, jak napisała euridice, uznawało Le MAdame za niepoprawne politycznie) odmówiła rozbicia tego na raty, ułatwienia jakoś Le Madame pozostania na stałym miejscu. Oraz nawet znalezienia nowego lakalu...
ogolnie- podłość rzeczywiście.

przejdź na vege, nie wspieraj rzeźni!!

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 24/04/2006 1:08 am
alias
bywalec

w mediach ukazje sie le madamme jako oaze kultury i miejsce kultowe
kto jednak tam bywa to wie , ze klub slynie z liberalnego podejscia do narkotykow i darkroomu, a dzialanosc arystyczna to moze 10% dzialalnosci tego miejsca

oczywiscie te kwestie zostaly przemilczane przez media wojujace na wszelkie sposoby z kaczynskimi

coz, jak sie skonczylo to wszysyc jzu wiemu i mam nadzieje ze to mjsce etraz na parwde stanie sie oaza kultury i przestanie byc zwyklym burdelikiem jak to bylo na parwde do tej pory

zesraj sie a nie daj sie

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 03/05/2006 11:12 pm
Ireth
bywalec

No nie mow, ze w tym siedlisku rozpusty bywales!

Twoje opinie sa wyssane z palca. Gdyby bylo jak mowisz, dawno zainteresowala by sie nimi policja, a nie teraz.

Nie jadam niczego, co moze spojrzec mi w oczy.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 03/05/2006 11:19 pm
alias
bywalec

policja? w warszawie przez 5lat dzialal klub labirynt, ktorego wlascicielem byla mafia, nie mieli oni nawet pozwolenia na sprzedaz alkoholu
policja o wszystkim wiedziala ale porzadek zorbil dopiero prezydent warszawy, tak wysmiewany kaczynski

mam nadzieje ze z cala lapowkarska polska zrobi podobnie

le madame natomaist dzialalo nielegalnie od roku, i narobilo 400 000 dlugow, ta suma najdobitniej pokazuje jakimi pieniedzmi obracal klub i o co tak na parwde chodzi poza tymi "wybitnie arystycznymi heppenigami" ktore sie tam niby odbywaly w oparach marichuany

na szczescie wladze sprawuja rozsadnie myslacy ludzie, nie ulegajacy wplywom mediow

zesraj sie a nie daj sie

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 04/05/2006 2:19 am
Maze
 Maze
stały bywalec

na szczescie wladze sprawuja rozsadnie myslacy ludzie, nie ulegajacy wplywom mediow

Rozsądni?! Kaczuchy?! Gertychy?! Rydzyki????!!!!!

😀 😮 :casstet:

A co do mediów, to w Pl wolnych mediów juz prawie nie ma, dzięki tym "rozsądnym "właśnie

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 04/05/2006 3:39 pm
Hobbit
bywalec

Wedlug mnie to zdecydowanie decyzja polityczna. Zamknęli, bo nie pasowalo do ideologii Kaczorów. Ten lokal byl chyba dla nich symbolem wszystkiego, czego nie lubią i co zwalczają. To mówienie o czynszu to po prostu pretekst. To pewnie wynika z takiej samej mentalności, co niewpuszczanie organizacji ekologicznych do szkól, o którym tu byla mowa kiedyś na forum - zwalczanie tego, co nie pasuje do poglądów ekipy rządzącej,

[edytowane 4/5/2006 od Hobbit]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 04/05/2006 3:57 pm
alias
bywalec

a nie dostrzegacie agitacji jaka prowadzi TVN i Polsat na rzecz PO i przeciwko PiS?

zesraj sie a nie daj sie

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 04/05/2006 9:36 pm
Ireth
bywalec

Nie. Ale to na pewno dlatego, ze naleze do lze-elit 😀

Nie jadam niczego, co moze spojrzec mi w oczy.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 04/05/2006 11:48 pm
Hobbit
bywalec

zauważylem, że kiedy rozmowy schodzą na politykę od razu zaczyna się robić nieprzyjemnie. Wiem, nie należy unikać trudnych tematów, ale może nie warto tak ostro sobie "dokladać" - każdy ma jakieś sympatie i antypatie, politycy i rządy się zmieniają , przeżyjemy jeszcze sporo różnych rządów. A zauważylem, że ostatnio sporo polityki na tym forum się zrobilo i coraz więcej tu klótni.
taka prywatna refleksja: jakiś czas temu zdarzalo mi się bardzo ostro zareagować na posty dziewczyny z forum - osoby, którą skądinąd lubię (akurat nie chodzilo wtedy o politykę). Teraz ostatnio znowu przeczytalem tę dysputę i jak widzialem to, co wtedy napisalem to aż mi bylo wstyd - brrr! strasznie nieprzyjemnie jest zobaczyc wlasną zlość z dystansu. Teraz juz to przeanalizowalem i wiem z czego wynika to, że tak wtedy zareagowalem i co powinienem zmienic, ale niesmak do siebie mi pozostal. Może nie warto wlaźic w takie "hardcorowe" dyskusje i sprawiać, że puszczają nam nerwy- w końcu jako wegetarianie jesteśmy wszyscy po jednej stronie w waznym punkcie. W tym portalu zawsze fajne bylo to, że nie bylo tu takich mocnych przepychanek jak na niektórych innych forach, które odwiedzalem (nawet tak z pozoru niewinnych jak komiksowe). Niech tak zostanie- zostawmy tę politykę.

[edytowane 4/5/2006 od Hobbit]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 05/05/2006 3:02 am
Ada
 Ada
rozmówca

"Wedlug mnie to zdecydowanie decyzja polityczna. Zamknęli, bo nie pasowalo do ideologii Kaczorów. Ten lokal byl chyba dla nich symbolem wszystkiego, czego nie lubią i co zwalczają. To mówienie o czynszu to po prostu pretekst. To pewnie wynika z takiej samej mentalności, co niewpuszczanie organizacji ekologicznych do szkól, o którym tu byla mowa kiedyś na forum - zwalczanie tego, co nie pasuje do poglądów ekipy rządzącej,"

Podpisuje się pod tym co powiedział Hobbit...i tak wogóle to mieliśmy rozmawiać o Le Madame a nie o polityce...napisze krótko: nieprzepadam za prawicą i ludźmi którzy rządzą teraz moim państwem,chociaż muszę powiedzieć że jestem dzięki nim zdrowa...ktoś kiedyś powiedział: śmiech to zdrowie..jak widze pana K*** odrazu w takim razie robie sie zdrowsza w takim razie:):)ale na ten temat nie będe się rozpisywać...co do Le Madame to: zupełnie nie zgadzam się z wypowiedzią Aliasa-to bzdury..Klub został zamknięty ponieważ miał duże długi i od roku działało nielegalnie...a tak naprawde powodem zamknięca było to że klub był troche nie poprawny politycznie...mam nadzieje że Alias dowie się czegoś więcej i zmieni zdanie o tym... "klub slynie z liberalnego podejscia do narkotykow i darkroomu, a dzialanosc arystyczna to moze 10% dzialalnosci tego miejsca"-żałosne...;/

Pytaniem jest nie to, 'czy myślą?' lub 'czy potrafią mówić?', tylko czy potrafią odczuwać ból.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 14/05/2006 12:51 pm
Bleks
bywalec

"Wedlug mnie to zdecydowanie decyzja polityczna. Zamknęli, bo nie pasowalo do ideologii Kaczorów. Ten lokal byl chyba dla nich symbolem wszystkiego, czego nie lubią i co zwalczają. To mówienie o czynszu to po prostu pretekst. To pewnie wynika z takiej samej mentalności, co niewpuszczanie organizacji ekologicznych do szkól, o którym tu byla mowa kiedyś na forum - zwalczanie tego, co nie pasuje do poglądów ekipy rządzącej,"
zgadzam się z hobbitem.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 23/05/2006 11:19 pm
  
Praca