Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Komentarze na Wasz temat  

Strona 3 / 3 Wstecz
Avi
 Avi
początkujący

Zauważyłam też, że odkąd rzuciłam w diabły spodnie na rzecz krótkich sukienek i szpilek, codziennie spotykam się z ponurymi, wręcz gniewnymi spojrzeniami kobiet starszych ode mnie- nie wiem czemu, bo z moją „urodą” od bycia seksbombą (czyt.: zagrożeniem) dzielą mnie lata świetlne, ale cóż, z paniami po 40. całe życie miałam pod górkę... Widać taka karma
:rotfl:

Cóż, czasami też doświadczam tej karmy 😉 Wyjątkowo starsze panie lubią przykuwać uwagę co do mojej osoby, zresztą panowie podobnie....
Kocham również notoryczne komentarze pod moim adresem, że "mam czym oddychać"...
Chociaż ostatnio rozwalił mnie lekarz w jakiejś przychodni - poszłam zapytać się o badania lekarskie potrzebne po to by zdać prawko na motor. Lekarz zrobił zdziwioną minę, wzrok na mnie i tekst "takich małych motorów nie produkują..." 😀

Avi

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 25/08/2011 8:34 pm
Nu91
 Nu91
forumowicz

Moja ulubiona sytuacja to gdy w centrum handlowym w CCC szukałam butów i wzięłam ze sobą siostrzenice w wózku (ok. 4 miesięcy). Wzrok i komentarze przeważnie starszych pań były hmm... np: ''Patrz jaka młoda, a już... itd.
Niestety ludzie często oceniają po okładce.

[edytowane 21/8/2011 od paulina999]

ja usłyszałam identyczny komentarz jak z dwójką podopiecznych (niańkowałam) poszłam na spacer 😀 a że wyglądałam/wyglądam na 16-17 lat ...;] rozbawiło mnie to 😀

Przyszła kosmetolog i wielbicielka zioł:)
Kocham i dostaję miłość:) W końcu ona jest najważniejsza

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 31/08/2011 9:12 pm
Mateusz91
bywalec

[b]Nu91[/b], jest się z czego cieszyć, bo młody, dziecięcy wygląd to niebywała zaleta.
Może nie w wieku nasto, czy dwudziestokilkuletnim, ale w późniejszym okresie życia na pewno.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 01/09/2011 12:31 pm

[b]Nu91[/b], jest się z czego cieszyć, bo młody, dziecięcy wygląd to niebywała zaleta.
Może nie w wieku nasto, czy dwudziestokilkuletnim, ale w późniejszym okresie życia na pewno.

Niekoniecznie. U mężczyzn-chłopców to się sprawdza, u kobiet niezawsze.
Przeważnie kobiety o takim "młodym, dziecięcym" wyglądzie są odbierane jako mniej kompetentne, nie nadające się do "poważnych" zawodów. A nie każda marzy o karierze modelki czy sekretarki

call me Amber

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 01/09/2011 3:55 pm
rubia
forumowy expert

Przeważnie kobiety o takim "młodym, dziecięcym" wyglądzie są odbierane jako mniej kompetentne, nie nadające się do "poważnych" zawodów. A nie każda marzy o karierze modelki czy sekretarki

Annadagmara, masz 100% racji. Do tego jeszcze dochodzi protekcjonalne traktowanie np. w urzędach czy w innych oficjalnych sytuacjach, czego wielokrotnie doświadczyłam. Córka mojego przyjaciela robi właśnie doktorat, a wygląda najwyżej na szesnaście lat- kiedyś z racji młodego wyglądu panie na uczelni były dla niej tak opryskliwe i niemiłe, potraktowały ją jak smarkulę, która na niczym się nie zna, że dziewczyna wyszła stamtąd ze łzami w oczach.
Młody wygląd? Owszem, to miłe, ale sprawdza się głównie w sytuacjach towarzyskich.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 01/09/2011 5:30 pm
cienkun
rada starszych

Za 20 lat będzie się cieszyła że tak a nie inaczej wygląda... 😎
Ja tam na zawsze chcę wyglądać jak młodzieniec i niech mówią do mnie "synku", a ja wtedy będę mówił do nich "dziadku" 😀

[edytowane 1/9/2011 przez cienkun]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 01/09/2011 6:29 pm
xxl
 xxl
weteran forum

"To chłopak czy dziewczyna?" - regularnie słyszę od lat. Rozumiem, że można mieć wątpliwości, ale to skończone chamstwo mówić coś takiego na głos i do tego bezczelnie się gapić. Krew mi się wtedy gotuje.

http://www.explosm.net/comics/random/

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 06/09/2011 11:11 pm
rubia
forumowy expert

to skończone chamstwo mówić coś takiego na głos i do tego bezczelnie się gapić. Krew mi się wtedy gotuje.

Tak, mnie też to strasznie wkurza. Jakoś w naszym kraju prawie nikt, a zwłaszcza starsze pokolenie, nie rozumie, że natarczywe przyglądanie się obcym ludziom na ulicy jest po prostu przejawem braku kultury (niektórzy balansują wręcz na pograniczu skrętu karku!). Chyba w żadnym innym kraju europejskim nie spotkałam się z czymś takim. Cóż, jeszcze dużo wody w Wisle upłynie, zanim rodacy to zrozumieją...

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 07/09/2011 1:30 am
cienkun
rada starszych

"To chłopak czy dziewczyna?" - regularnie słyszę od lat. Rozumiem, że można mieć wątpliwości, ale to skończone chamstwo mówić coś takiego na głos i do tego bezczelnie się gapić. Krew mi się wtedy gotuje.

😀 Ostatnio spotkałem kilka dziewczyn co do których miałem poważne wątpliwości co do ich płci. Krótkie włoski, męski strój... Problem pojawia się gdy chcesz do takiej osoby zagadać i na wszelki wypadek unikasz używania końcówek eś, aś do póki sama się nie zdeklaruje 😀 Ale swoją drogą to ma w sobie cos zauroczającego...

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 07/09/2011 2:01 am
Bellis_perennis
Famed Member

Było trzeba się odgryźć 😛 Masz luźny styl to fakt ale przecież po twarzy widać, że ma się do czynienia z ładną kobitką. Co ludzie chyba mają wadę wzroku 😛

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 07/09/2011 11:33 pm
Fatty
weteran forum

Co do mnie też kiedyś ludzie nie mieli pewności czy chłop to, czy baba - ostatnimi czasy zbabiałam jakoś tak sama, ba, polubiłam takie aspekty jak makijaż, bądź ciuch zwiewny czy pazura malowanie... no właśnie malowanie, a nie zmywanie, więc zdarza mi się paradować z pazurem odrapanym "witrażowym" 😛

Ja i moja rodzina jesteśmy rozpoznawani jako "Ta co miała/Ci co mieli psa co wyglądał jak lew" -mimo, iż Charlie za Tęczowym Mostem już 4 lata.

[edytowane 16/9/2011 przez Fatty]

Białowieska się Puszcza.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 16/09/2011 1:35 pm

no właśnie malowanie, a nie zmywanie, więc zdarza mi się paradować z pazurem odrapanym "witrażowym" 😛

[b]Fatty [/b]: polecam lakiery pękające. Jedną warstwę takiego "pękacza" najlepiej w kontrastowym kolorze, kładziesz na taki już "niedzisiejszy" lakier, po kilku sekundach warstwa bezbarwnego i woila!
Trwa to trzy minuty a efekt murowany.

call me Amber

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 16/09/2011 9:27 pm
Strona 3 / 3 Wstecz

Praca