Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Jedz indyka  

RekaThora
forumowicz

Hej. Jakos po odejsciu polskiej reprezentacji z Euro przestalam ogladac telewizje i tak mi zostalo. Wlaczalam sporadycznie, z raz na 2 tygodnie. Ostatnio ogladajac TVN natknelam sie na reklamowy spot chyba sponsorowany przez skarb panstwa pt. jedz indyka bo jest smaczny, odzywczy i mozna go przyrzadzic na wiele sposob. Slyszeliscie o tej glupocie? Zdenerwowala mnie, przyznam...

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 11/09/2012 11:20 pm
cienkun
rada starszych

A czemu Cię zdenerwowała akurat ta kampania? Podobnych było wiele. Zależy czego mają nadwyżki i chcą się pozbyć.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 12/09/2012 3:12 am
Szpicelek
forumowicz

Była ryba teraz indyk no ale również są warzywa- w końcu trzeba jeść 5 porcji dziennie.

Szpiceluś

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 12/09/2012 12:56 pm
misza
forumowicz

A ja się nie przejmuje tym co w tv nie ma sensu. To wszystko i tak jest po to by zarobić wiec po co się denerwować.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 06/12/2012 4:20 pm
Mango
rozmówca

Nie oglądam telewizji od trzech lat, sporadycznie, jak jestem z kimś, jakis dobry film albo program. Nie warto psuć sobie humoru reklamami:)

"Zostawcie świat trochę lepszym, niż go zastaliście"

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 06/12/2012 7:50 pm
Samanya
bywalec

Nie oglądam telewizji..

nie mamy w domu takiego sprzętu więc o tyle zdrowsza jestem 🙂
ale w radiu leci taka reklama chyba Lidla, gdzie chłopiec smutny, że jedzą kaczkę na obiad a jeszcze wczoraj pływała w stawie, a tatuś na to, ze teraz też pływa...w sosie w własnym..

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 07/12/2012 10:41 pm
  
Praca