Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Kącik spamera  

Strona 17 / 24 Wstecz Następny
Samanya
bywalec

Muszę iść jutro na wesele 🙁

Więc się wesel a nie smutaj 😛
Myślę, że możesz zjeść rosół z samym makaronem i ziemniaczki z jakimiś sałatkami.. przynajmniej ja tak zawsze robię jak nie ma innego wyjścia i owoców zawsze pod dostatkiem więc częstuj się ile wlezie 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 27/06/2015 1:39 am
Fatty
weteran forum

A smutam, smutam bo nienawidzę takich imprez, jakbym nie miała zobowiązania to spędziłabym sobotę tak jak lubie a nie w drętwej kiecce, słuchając disco polo i czekając az to wszystko sie skończy.

Rosół nie wchodzi w grę.

Ostatnio(3 lata temu) jak byłam na weselu to nawet ziemniaki były od razu polane sosem mięsnym, całą imprezę jechałam na plackach i ciastach, aż mnie mdliło.

Białowieska się Puszcza.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 27/06/2015 1:42 am
Samanya
bywalec

Chyba mnie nie zrozumiałaś z tym rosołem 🙂
Mnie chodziło o sam makaron, taki bez niczego 🙂
Z ziemniakami to różnie bywa, czasem podają z masłem, czasem zwykłe z wody, a czasem ze skwarkami bo jak inaczej- jak na weselu to na bogato 😀 haha
Ale z kanapkami to tak głupio, gdzie byś je zjadła... obraza gospodarzy :rotfl:

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 27/06/2015 1:47 am
Fatty
weteran forum

Muszę iść jutro na wesele 🙁

Myślę, że możesz zjeść rosół z samym makaronem

zrozumiałam tak jak przeczytałam 😀 Ostatnio makaron(z ciasta naleśnikowego) był już posypany kurą 😛 Ciekawam co będzie teraz. Generalnie to już mi się ręce trzęsą, boli mnie brzuch, jak ja nie lubie, jak ja nie znoszę! 🙁

Białowieska się Puszcza.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 27/06/2015 1:58 am
Samanya
bywalec

zrozumiałam tak jak przeczytałam

Wybacz 😀 dobrze, że już piątek, bo właśnie to się ze mną dzieje, piszę bez ładu i składu 🙂
Ehh... te wesela i te imprezy. Sama idę niedługo na ... góralskie! Pojeść nie pojem- na bank! Ale za to może potańczę, chociaż krzesanego nie umiem 😛

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 27/06/2015 2:22 am
Fatty
weteran forum

Jak góralskie to popijesz :rotfl:

Białowieska się Puszcza.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 27/06/2015 2:26 am
Samanya
bywalec

Mogę też mieć problem nie tylko z pisaniem ale i z rozumowaniem, więc domniemam, że chodzi o alkoholowe napoje 🙂
Jeśli o te, to od roku już ich nie spożywam 😀
Co tam! Oranżada wystarczy 😛
Tak Fatty, tez nie znoszę takich imprez 🙂 W dodatku idę sama. Psia kość..

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 27/06/2015 2:36 am
sokół
bywalec

wielu pisze że nie lubi takich imprez itp itde że z przymusu , ale wy bedziecie się żenić lub robić z innej okazji duże przyjęcie rodzinne to bywnie byście chciały by goście dopisali i by dobrze się bawili , to jest święto dla tego małżeństwa więc z szacunku ( bo ktoś się napracował i przejmował ) wypada się radować , wiele osób narzeka że chodzi na wesela ale jak ma swoje to traktuje to jak największe święto

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 01/07/2015 4:03 pm
Samanya
bywalec

Najprawdopodobniej nie będę wychodzić za mąż, ale gdyby nawet tak się stało, to z pewnością nie zrobię imprezy.. Nie podoba mi się to. Inaczej świętuję ważne dla mnie okazje.
I dlatego, że zdaję sobie sprawę, iż ktoś mnie zaprasza, bo mnie lubi, bo chce, żebym tam była itp itd..to idę 😉
Nie musi mi się do końca podobać taki klimat, ale chodzę na wesela, chrzciny i komunie.. i to bardzo często.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 01/07/2015 7:40 pm
Fatty
weteran forum

gdyby nawet tak się stało, to z pewnością nie zrobię imprezy.. Nie podoba mi się to. Inaczej świętuję ważne dla mnie okazje.

okaże się - to się tylko tak wydaje, że wesele to sprawa tylko 2 głównych zainteresowanych;) Też jestem przeciwna takim imprezom, ale mam blisko przykład, bo moja kuzynka nie chce wesela... ale jej przyszły mąż odczuwa slne naciski od rodziny, że wesele być MUSI i to huczne, bo on najmłodszy z rodzeństwa i rodzynuś płci męskiej 😛

Mam też znajomych z zacieciem podróżniczym - pewnego dnia polecieli do Bangkoku i pobrali się tam- jego rodzina jakoś to przełknęła, jej śmiertelnie obrażona, ponoć siostry nie odzywają sie do tej pory a rok już minął.

Białowieska się Puszcza.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 01/07/2015 7:49 pm
marekpapro
bywalec

To niestety prawda co napisała Fatty, u nas te tradycje są mocno zakorzenione.
Ale jakbym miał sie teraz żenić, nie robilbym żadnej imprezy, wtedy tteteż mi s się to nie podobało 🙁

nigdy nie nazwę podłego człowieka świnią, psem , czy padalcem. Zwierzeta nie zasługują na takie porównanie.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 02/07/2015 1:59 am
sokół
bywalec

ok takie macie punkt widzenia , ale teraz wszystko dziwaczeje , wszyscy jadą po tradycji jak by to było coś złego , tak własnie zatraca się tożsamośc a potem wychidzi takie bałagan ja z multi kulti , ale oczywiście nie żebym sie wtrącał , bo to wasze życie , tak tylko jak patrzena na to wszystko to to co normalne upada ,

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 02/07/2015 3:20 pm
Samanya
bywalec

Nie jadę po tradycji- po prostu nie mam kasy na takie przedsięwzięcia- w sumie tradycyjnie :)I lubię skromność- to przecież nie dziwactwo:) Nie pochodzę z bogatej rodziny, moi rodzice i dziadkowie też. A zasada "zastaw się a postaw się" nie dla mnie. To główny powód, a poza tym zawsze wolałam być z boku niż w centrum uwagi. Nie wyobrażam sobie tłumu wgapionego we mnie, nawet jeśli to sami moi znajomi 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 02/07/2015 6:58 pm
Arktos
bywalec

ok takie macie punkt widzenia , ale teraz wszystko dziwaczeje , wszyscy jadą po tradycji jak by to było coś złego

Bo tradycja to mentalny rak. Manipuluje ludźmi i otępia ich świadomość. Kultura, tradycja, religia (większość) - wszystko to do wyrzutu.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 02/07/2015 7:44 pm
sokół
bywalec

Samanya@ w żadnym przypadku nie maiłem na myśli spraw finansowych , chyba też żle to zrozumiałaś , tradycja nie ma nic wspólnego z blichtrem i postyaw się a zastaw się , tym to ja sam sie brzydzę , chodził mi własnie o tą skromnośc i normalność jako formę tradycji , dziwacto to jest jak dziecko na komunię św. podjeżdża limuzyną w sukience za 10 tys. i taki tam

arktos@ gadasz głupoty ,mentalny rak ? to co jest wyzwoleniem ? wszech obecna wolnośc kulturalna i płciowa w stylu gender , litości , stary nie podejmujmy tego wątku bo jesteśmy chyba na zupełnie innych biegunach i tak rozmowa do niczego nie doprowadzi

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 06/07/2015 1:52 pm
Strona 17 / 24 Wstecz Następny
  
Praca