Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

PRACA LICENCJACKA-TESTOWANIE NA ZWIERZĘTACH  

dragonfly
forumowicz

Witam wszystkich!
Chciałam Was zapytac i byc może prosić o pomoc. Otóż piszę pracę licencjacką z testowania kosmetyków na zwierzętach. Czy ktoś z Was ma/zna literaturę, która mogłaby mi pomóc w napisaniu tej pracy? Chodzi mi głównie o publikacje naukowe;) Jakby ktoś znał jakąś książkę byłoby super:)

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 17/12/2012 12:49 pm
Vegeta169
bywalec

Jak dokładnie brzmi temat tej pracy? Też jestem własnie w trakcie pisania pracy licencjackiej.
Do Twojej pracy na pewno Milly Schär-Manzoli i Max Keller-" HOLOKAUST - wiwisekcja dzisiaj. " i dobry artykuł http://www.racjonalista.pl/kk.php/s,4988
Poszukaj porządnie, w sieci jest tego pełno.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 17/12/2012 10:19 pm
dragonfly
forumowicz

Dziękuję za odzew:)

na dzien dzisiejszy temat to testowanie kosmetyków na modelach zwierzęcych, ale coś mi się wydaje że będę zmuszona zmienić temat. Temat jest dość obszerny, natomiast nie chcę już w samym temacie ukierunkowywać się, czy chodzi bardziej o aspekt prawny, o Polskę, Europę, jakie zagrożenia z tego wynikają itp itd.
no właśnie sieć nie wystarczy, wbrew pozorom nie ma tak wiele naukowych publikacji, które zadowoliłyby mojego promotora:)
Jeszcze będę szukać, ale to już po świętach bo teraz nie ma czasu za bardzo.
Dzięki za pomoc:)
Jeśli ktoś jeszczy by coś miał, to chętnie:)

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 21/12/2012 11:46 am
  
Praca