Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Drastyczne awatary.  

Strona 1 / 3 Następny
StellaArtois
weteran forum

Może i jestem przewrażliwiona, ale tak nie może być, że ktoś sobie wstawia na awatar krew i flaki, okraszone soczystym podpisem. Wielu z nas ma w domu małe dzieci, a ciekawskie to istoty i jak potem wytłumaczyć takie treści? Zresztą, na forum wegetarian takie rzeczy są nie na miejscu.
W regulaminie tego forum nie ma nic o drastycznych lub obraźliwych awatarach, ale wiem, że na innych forach takie obrazki są usuwane przez administrację. Jest zamknięta galeria i tam można wrzucać takie zdjęcia oraz oglądać je, jeśli ktoś ma życzenie delektować się widokiem krwi.

[edytowane 30/3/2013 od StellaArtois]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 30/03/2013 11:31 pm
waris
bywalec

😮 surowe mięso jest drastyczne???a jak już będzie ugotowane to ok?? taki awatar mogę mieć??
widzę, że czepianie się na forum ostatnio jest w modzie!!

[edytowane 30/3/2013 od waris]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 30/03/2013 11:41 pm
Sima
 Sima
stały bywalec

Awatar przedstawiający surowe mięso jest drastyczny? Przecież do sklepów spożywczych nie wchodzi się za poświadczeniem pełnoletności.

http://www.youtube.com/watch?v=lHdLRrUocOA&feature=player_embedded

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 30/03/2013 11:45 pm
StellaArtois
weteran forum

Nie czepiam się, mnie to razi i chcę wiedzieć, czy kogoś jeszcze.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 30/03/2013 11:45 pm
xxl
 xxl
weteran forum

Mnie również. Oczywiście, nie jest to zabronione, ale osobiście uważam to raczej za niesmaczne. Szkoda, że nawet wśród "swoich" nie można uciec od mięcha.

http://www.explosm.net/comics/random/

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 30/03/2013 11:49 pm
Fatty
weteran forum

Mnie równiez razi , ale co kto lubi :]
Ja lubie seksowną kobietkę to i taką mam 😛

waris, za długi av, rozjechałaś forum 😉 Treści się nie czepiam- jak wspomniałam co kto lubi, ino skróć bardzo Cię proszę 🙂

Białowieska się Puszcza.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 31/03/2013 12:24 am
waris
bywalec

są jakieś opóźnienia na forum jeśli chodzi o zmiany awatarów!zmieniłam jakieś dobre parę godzin temu awatara a u mnie dalej pojawia się stary a u innych osób z forum nowy!!Fatty wiem, ale u mnie on się nie pojawia, bo go już zmieniłam dobre parę godzin temu!!!

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 31/03/2013 12:33 am
Fatty
weteran forum

ołkej, rozumiju.

Ale wiecie, tak zaczęłam się zastanawiać - może i taki av z wystającym tu i ówdzie flaczkiem, czy skatowanym zwierzaczkiem przesłanie niesie - ale w gronie niemal samych trawożerców czy potrzebny?

Bellis ma zawsze cudne avatary, takie pięknościowe, a xxl ten wąsaty ma zajefajny 😀

Białowieska się Puszcza.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 31/03/2013 12:36 am
waris
bywalec

ale nie wszytko jest cudowne na świecie! a na forum nie tylko sami trawożercy, bo forum też odwiedzają "mięsożercy"akurat w ty awatarze nie wiedzę nic drastycznego z tymi "flakami"
a tam flaków nie ma tylko : mielone, wątróbka, kurczak....i krwi tez nie widzę...ok drastyczny to jest ten z tygrysem!!!

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 31/03/2013 12:41 am
Fatty
weteran forum

Ależ ja wiem, że nie wszystko jest cudowne na swiecie - niemniej ja z tych co świadomość, że wiele spraw jest nie tak mają, ale serwowania sobie krwawych filmów i obrazków unikają.
Nie udaję że ich nie ma- po prostu wolę patrzeć na inne rzeczy .

Białowieska się Puszcza.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 31/03/2013 12:45 am
Sima
 Sima
stały bywalec

Jest tu zazwyczaj sporo gości nie wegetarian, a ten awatar ukazuje całą prawdę, że jedzą to samo tylko ugotowane, tylko po co gotować i doprawiać? Tak smakuje lepiej 😉 Śliczne awatary też mają coś w sobie, ale w sumie to jesteśmy różni i różne rzeczy chcemy poprzez taki obraz przekazać 😛

http://www.youtube.com/watch?v=lHdLRrUocOA&feature=player_embedded

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 31/03/2013 1:06 am
Oldek
bywalec

Najlepszy awatar ma Fatty i mnie on nie razi.
Lubię takie mięsko 😛

Zresztą nie zostałem wegetarianinem po to, aby tu na forum delektować się widokiem krwi i podrobów.

największym bohaterem jest człowiek, który zamienia wroga w przyjaciela.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 31/03/2013 3:24 am
Fatty
weteran forum

A dziękuję Oldek, też mi się podoba 😉

tu zazwyczaj sporo gości nie wegetarian, a ten awatar ukazuje całą prawdę, że jedzą to samo tylko ugotowane, tylko po co gotować i doprawiać? T

doprawiać bo mięso bywa jałowe w smaku. Sporo ludzi jada je na surowo 😛

ja jestem o tyle dziwna, że na mnie działają wzmocnienia pozytywne 😛 Nie opier... a pochwała pomaga mi skrzydła rozwinąć. Nie wrzask, kłótnie, non stop podsuwane filmy z rzeźni, polowań a pozytywni, charyzmatyczni ludzie, smakowite potrawy, dobra energia.

Białowieska się Puszcza.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 31/03/2013 2:07 pm
StellaArtois
weteran forum

Dokładnie, Fatty, oto cała kwintesencja tego, co chciałam powiedzieć 😀 Ja też wolę pozytywną motywację, dobrą energię. Widok krwi i flaków na forum, na które wchodzę, żeby odpocząć od koniny w wieprzowinie i wojny w Korei działa na mnie bardzo źle.
No, ale każdy ma prawo mieć awatar jaki lubi, w sumie coś tam to mówi o człowieku ;p

[edytowane 31/3/2013 od StellaArtois]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 31/03/2013 2:21 pm
Sima
 Sima
stały bywalec

Coś tam mówi 🙂 ale chyba nie mówi nic złego, to taki przekaz z tym że nie drastyczny, tylko bardzo bezpośredni, jasny, dla niektórych szokujący ale dzięki temu wymowny. Myślę że mój jest nie mniej straszny,martwa kobieta ułożona wokół lisiej szyi, a jednak jest częścią kampanii ratującej zwierzęta futerkowe.

[edytowane 31/3/2013 od Sima]

http://www.youtube.com/watch?v=lHdLRrUocOA&feature=player_embedded

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 31/03/2013 3:15 pm
Strona 1 / 3 Następny
  
Praca