Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Praca magisterska o wegetarianach  

dzulka99
świeżaczek

Cześć 🙂 Jestem wegetarianką i studiuję socjologię. Piszę pracę magisterską na temat wegetarian i poszukuję wegetarian, którzy mieszkają we Wrocławiu i zechcieliby poświęcić mi trochę czasu na wywiad. Jeśli ktoś ma ochotę pogadać o swoim wegetarianizmie, to proszę o kontakt..;)
julias14@wp.pl

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 13/05/2013 10:57 pm
Vegeta169
bywalec

A przez neta wywiad odpada?:) Mam weg koleżankę we Wrocławiu, przekażę, może akurat;) Jaki temat pracy?

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 13/05/2013 11:03 pm
lorika
świeżaczek

Dzień dobry, jestem studentką dietetyki. Piszę pracę dyplomową na temat wegetarianizmu. Jeżeli ktoś jest zainteresowany wypełnieniem ankiety, która nie ukrywam będzie dla mnie przydatnym narzędziem, bardzo proszę o kontakt. Mój adres mailowy: lorika3@wp.pl Proszę się tylko ze mną skontaktować, z dopiskiem chciałabym /chciałbym wypełnić ankietę. Wówczas prześlę formularz na maila osoby zainteresowanej.
Z góry dziękuję i pozdrawiam:)

lorika

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 17/05/2013 3:12 pm
qetrab
bywalec

nie jestem z Wrocławia, ale jak przez net to chętnie pomogę. Raz na jakiś czas bywam we Wrocławiu co prawda, bo mam tam znajomych 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 21/05/2013 12:14 am
  
Praca