Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Woodstock 2013  

Szczęsna
świeżaczek

Hej,
Widziałam, że w poprzednich latach powstawały takie tematy, tymczasem do Woodstocku jeszcze tylko trzy tygodnie z hakiem, a tu posucha 🙁 Jedziecie w tym roku na Wooda? Ja jadę z mięsożerną ekipą, więc rozbijemy się gdzie indziej, ale chętnie bym zajrzała do wioski, porozmawiała z innymi wegusami, może znalazłabym ludzi z moich okolic. Ktoś coś wie na temat Wioski Wege na tegorocznym Woodzie?

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 08/07/2013 5:40 pm
Nu91
 Nu91
forumowicz

ja moooże wybiorę się na jednodniowy wypad z nad morza:D Akurat w tym czasie będę na swoim krótkim nadmorskim urlopie, więc jak się chłopak zgodzi to może zajedziemy;) Jednodniowa, więc rozbijać się nigdzie nie będę, ale chętnie bym zajrzala do wegewioski, zwłaszcza że to byłby mój pierwszy wypad na wooda:)

Przyszła kosmetolog i wielbicielka zioł:)
Kocham i dostaję miłość:) W końcu ona jest najważniejsza

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 15/07/2013 12:52 am
Tess
 Tess
rozmówca

weszłam na forum pierwszy raz chyba od stulecia, od razu rzucił mi sie w oczy Twój temat i jest mi smutno - miałam jechać, czwarty raz z rzędu, a tu klapa, bo dostałam pracę. Normalnie śmiech przez łzy - szukałam czegoś parę miesięcy i w końcu będą jakieś piniondze, ale woodstock.... och woodstock... ;(

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 16/07/2013 1:04 am
alternative
stały bywalec

ja jadę po raz siódmy :D.
po raz szósty z tą samą ekipą, a raczej częścią osób z tej ekipy 😀

poczatki 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 16/07/2013 4:03 am
Admin
stały bywalec

Ktoś coś wie na temat Wioski Wege na tegorocznym Woodzie?

Jest i zapraszają, a wszystkie informacje znajdziesz na naszym fanpage'u na Facebooku: https://www.facebook.com/wegetarianizm/posts/10151554069838513

miałam jechać, czwarty raz z rzędu, a tu klapa, bo dostałam pracę. Normalnie śmiech przez łzy

To chyba łzy przez śmiech 😉

Wege Studio

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 22/07/2013 8:52 pm
  
Praca