Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

znak wegetarian  

Strona 5 / 7 Wstecz Następny
Admin
stały bywalec

😉 Może ten?

[img]upload/rte/151.gif [/img]

Wege Studio

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 22/05/2006 11:22 pm
mathilde
forumowicz

🙂 wygląda jak z pudełka od margaryny..... 🙂 ...ale słonecznik jest :thumbup:

...dyskretnej troski trzeba mi...

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 22/05/2006 11:30 pm
marticzka
forumowicz

tan znaczek mały co proponowała katrinka podoba mi się. chciałabym przypinke z takim znaczkem 😉 ale na taj gumowej branzoletce to chyba trodno takie coś zrobić.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 23/05/2006 12:12 am
Edisia
forumowicz

mi osobiscie sie podoba ten maly 🙂 ale chyba te bransoletki najfajniejsze tylko jakby je wykombinowac... a pomysl jakiegos znaku ogolnie mi sie podoba 😀

]:>

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 23/05/2006 11:21 pm
Krusto
bywalec

Katrinko ten znaczek nie oznacza tylko veganizmu, ponieważ mam taką koszulkę (ładnych pare lat) z tym znaczkiem i napisem zostań wegetarianinem 🙂
To jest znak zarówno vege jak i vegan..

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 24/05/2006 9:23 pm
natek_wawrzynow
forumowicz

mi też się podoba pomysł ze znakiem:):)bransoletka??pierścionek??czy jeszcze coś innego??wszystko jedno wazne zeby było coś dla rozpoznania!!ja osobiście jestem za pierścionkiem:)ale moze być też coś innego:)co do znaku to o żadnego nie widziłam:(

natalka

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 24/05/2006 10:50 pm
Edisia
forumowicz

a ja mam jeszcze inny pomysl a raczej propozycje.. moze zamiast zastanawiac sie nad forma wymyslilibysmy jakis konkretny znak, haslo czy kolor.. i wtedy kazdy moglby miec cos innego 🙂 branzoletke, pierscionek, naszywke.. co tam chcecie nawet tatuaz na srodku czola : P te wszystkie rzeczy laczylby jeden motyw.. mowie wam lepiej pomyslec pod tym katem 😉

]:>

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 24/05/2006 10:54 pm
Bleks
bywalec

zgadzam się z Edisią, w ogole fajny pomysł 🙂 ja mam taki znaczek czrny "meat is murder" i takie przekreślone "fur" na białej kanwie, na czarnym materiale, przypiete do plecaka agrafkami 🙂 Ale metalem nie jestem 😀 moze jakis znaczek no nie wiem...taki motyw np. szcesliwej krowki (taki smieszny rysuneczek 😉

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 25/05/2006 2:05 pm
Edisia
forumowicz

wg mnie taka HaPpY kRóWkA nawet do metalowcow pasuje 😉 ale lepszy by byl jakis tekst albo rysuneczek ktory konkretnie do wegetarianizmu/weganizmu nawiazuje no bo krowke to dzieci w przedszkolu moga narysowac i se ją gdzies przypiac 😉

]:>

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 25/05/2006 6:04 pm
Krusto
bywalec

Po pierwsze co by to nie było i gdzie byśmy tego nie przypieli (w widocznym miejscu oczywiście) każdy załapie o co chodzi.. Ale nie "ł"udżmy się tym, że jak spotkam kogoś u siebie w mieście z jakimś znaczkiem vege czy tam z bransoletką to podejdę i zacznę konwersować 😉
Po drugie wszyscy piszą, że robią to dla siebie...
Ja swoją postawą wszem i wobec oświadczam, że jestem vege dlatego nosze takie rzeczy jakie nosze i otwarcie mówię o tym!
A nosząc takie ubrania nosze to dla siebie ponieważ mam taki gust i fakt faktem odbiega troszkę od "normalnej" mody ale mi się to podoba.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 25/05/2006 7:13 pm
Paulina16
forumowicz

no coż jak ktoś chce to przeciez są różne przypinki -przykład- http://www.musicland.sklep.pl/product_info.php/cPath/515_520/products_id/2083 czy naszywki. Wydaje mi się, że nie możemy określić jakiegoś "naszego znaku", bo po 1. o tym będą wiedziały osoby jedynie czytające ten temat, nie wszyscy wege, a po 2. jak ktoś chce to zawsze może coś kupić albo wykombinować coś we własnym zakresie, bo wątpie, że wszyscy przystanęliby na jeden pomysł (są różne gusta)

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 26/05/2006 11:59 pm
coconut
bywalec

przestancie pisac o tych głupich naszywkach i przypinkach , bez urazy ale jak je macie to je sobie noscie , a jak ktoś chce wymyslic jakis wege znak to niech go wymysla.Ciągle pod czyims pomysłem na znak wege ktos pisze ile to on niema przypinek i naszywek 😡 z góry przepraszam jak kogoś wkurzyłam 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 27/05/2006 1:52 pm
misia
rozmówca

No cóż coconut, nie pozostaje nam nic innego jak zaopatrzyć się w jakąś przypinkę czy naszywkę, bo pierścionek odpadł a szkoda - to byłby taki delikatny znak. Chyba kupię te odznakę, którą proponuje Paulina 16, każdy będzie wiedział o co chodzi gdy ją założę. 😉

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 27/05/2006 7:27 pm
Krusto
bywalec

Tu macie przypinki--[url] http://www.punkklimaty.band.pl/przypinki.htm[/url]

koszulki--[url] http://www.punkklimaty.band.pl/koszulki.htm[/url]

naszywki--[url] http://www.punkklimaty.band.pl/naszywki.htm[/url]

A tu macie całą strone http://www.punkklimaty.band.pl/

[edytowane 26/6/2006 od euridice]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 27/05/2006 9:50 pm
Ambrozja
bywalec

Krusto fajna stronka i 🙂 Coś mi sie wydaje ze coś z niej zakupie 😀
Mam pomysł
Moze faktycznie jako wegetarianie / weganie nośmy obojętnie jakie naszywki przypinki branzolety z chasłami lub symbolami weg/etarianskimi/ańskimi będzie to czytelny znak
a jako forumowicze jeśli chcemy mozemy nosić pierścionki z zielonych koralików (oczywiście jeśli chcielibyśmy być rozpoznani jeśli nie to oczywiście nie ma przymusu 😀 )

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 28/05/2006 3:08 pm
Strona 5 / 7 Wstecz Następny
  
Praca