Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Któą postacią jesteś/będziesz?   

Oldek
bywalec

A se machnąłem quiza:
[url] http://quizy.kwejk.pl/quiz/6 [/url]

Na początku wybrałem sobie: Którą postacią z Hobbita jesteś?
I zaraz pojawiło się pierwsze pytanie: Gdzie najlepiej się czujesz?Odpowiedziałem: W bibliotece. Na kolejne pytanie dalem odpowiedz: Saruman.
W trzecim pytaniu zaznaczyłem: Śmierć w gronie przyjaciół
Później miałem sobie wybrać bron. No to sobie wybrałem łuk czyli odpowiedź c.
Kolejne dwie moje odpowiedzi to: Pomagam zawsze, to leży w mojej naturze i Przesiadywanie w bibliotekach.
Dalej było: Które zwierze najlepiej do Ciebie pasuje? Wybrałbym lwa gdyby taka opcja była możliwa, ale musiałem wybrać coś innego, wtedy przypomniałem sobie cytat: "Bądźcie przebiegli jak węże, a nieskazitelni jak gołębie”, więc wybrałem: Wąż.
Na: Czy masz jakieś sekrety? Odpowiedziałem: Sam jestem sekretem.
Ostatnie pytanie to: Wybierz jeden dar, który otrzymasz: Tutaj postanowiłem zaznaczyć: Pierścień.
Po czym wyświetlił mi się wynik: GOLLUM i opis:

[img] https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTyVwfNCAw3tsRTFclUMmfWAt2ORbJ3iD6c3tTJMkpjuulNUVG14Q [/img]
Jesteś postacią niejednoznaczną i kontrowersyjną. Spryt i przebiegłość to twoje cechy szczególne. Wybrałeś samotne życie, chociaż kiedyś miałeś wielu przyjaciół. Mimo zwinności i zdolności łowieckich, polujesz tylko kiedy jesteś głodny, resztę czasu przesiadując w swojej samotni. Najważniejszą rzeczą dla Ciebie jest twój sekretny skarb.

Nie takiej odpowiedzi się spodziewałem. Bardziej widziałem się w innej roli. Miałem przeczucie, że to na ostatnie pytanie źle odpowiedziałem, więc rozpocząłem quiz od nowa i tym razem wybrałem: Mądrość.
I otrzymałem wynik: GANDALF wraz z charatkerystyką:

[img] https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTeoP9mPv15amad8WZxysQg2VzgPHliGoKKUA1IzaEZ_WFJNGNX1w [/img]
Jest to mądry i doświadczony przez los staruszek. Brał udział w niejednej bitwie, a ilość wrogów jakich pokonał, przewyższa tylko ilość ksiąg jakie przeczytał. Posiada ogromną wiedzę na temat historii i języków i tajemniczych legend. Uwielbia przygody i często się na nie wybiera, czasami podstępem zabierając kogoś ze sobą. Mając go w swojej drużynie nie trzeba bać się niczego, no... może jego zniknięcia.

Te dwie postacie wydają mi się być na dwóch przeciwległych biegunach, ale to ciekawe, że różnica tkwiła w jednej odpowiedzi. A w życiu też pewnie mogę być Gollumem lub Gandalfem, a wszystko zależy od tego jakich wyborów dokonam.

Rozwiązałem również pozostałe quizy:
Kim będziesz podczas apokalipsy zombie? Odpowiedź: Bohaterski opiekun
Z którego rodu "Gry o Tron" się wywodzisz? Odpowiedź: Ród Starków
Którą postacią z Harrego Pottera jesteś? Odpowiedź: Hermiona Granger
Kim zostaniesz w przyszłości? Odpowiedź: Bezrobotnym 😮

W tym ostatnim przypadku pisało, że: Nie ma dla Ciebie pracy w tym kraju. Jesteś zbyt mądry... Chyba pójdę z Kiepskim na browara 🙂 :drink:

No a teraz panie i panowie rozwiązywać quiza i ujawniać się! 😀

największym bohaterem jest człowiek, który zamienia wroga w przyjaciela.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 02/02/2016 12:25 pm
Samanya
bywalec

hahah :rotfl: ale się uśmiałam 😀
Oto moje odpowiedzi 🙂 Co prawda nie wiem w ogóle o co chodzi, ale co tam- mam wolne dzisiaj 😛
Kim będziesz podczas apokalipsy zombie? Przywódca
Podczas apokalipsy zombie najlepiej będziesz spisywać się jako przywódca. Ludzie, których prowadzisz, pójdą za tobą na koniec świata. Potrafisz szybko podjąć decyzje i nie wahasz się jeżeli zależy od niej czyjeś życie. Najważniejsze dla Ciebie jest dotarcie do celu, który sobie postawisz. Przy tobie grupa może czuć się bezpiecznie. No... oczywiście jeżeli nie jest to grupa zombie.

Którą postacią z Harrego Pottera jesteś? Hermiona Granger
Najmądrzejsza i najbardziej inteligentna czarownica! Jest uczennicą Hogwartu, gdzie – obok Rona Weasleya – jest jednym z najlepszych przyjaciół Harry’ego Pottera. Jej ulubionym przedmiotem jest numerologia i transmutacja. Jej rodzice są mugolami, z zawodu dentystami. Dzieli dormitorium z Parvati Patil i Lavender Brown. Hermiona ma długie, gęste, brązowe i mocno kręcone włosy oraz oczy o tej samej barwie. Hermiona jest jedną z najbardziej nietuzinkowych i najważniejszych postaci w całej serii książek o Harrym Potterze.

Którą postacią z Hobbita jesteś? Bilbo Baggins
W młodości spokojny i beztroski, teraz szalony i dzielny! Taka zmiana zaszła w tobie podczas przygód, które przeżyłeś. Wraz z upływem czasu, stajesz się coraz bardziej samodzielny i bystrzejszy. Twoi dawni znajomi uważają Cię za dziwaka, ale nie przejmujesz się tym. Odwaga i waleczność to twoje kolejne dwie cechy, chociaż rzadko zdarzają się u hobbitów.

Kim zostaniesz w przyszłości?
Odpowiedź: Lekarzem
Jesteś odpowiedzialny i masz bardzo dużą wiedzę. Potrafisz szybko przyswajać duże ilości materiału. O ile nie skończysz jako pielęgniarka, twoje zarobki powinny być zadowalające. Co prawda pół życia poświęcisz na naukę, ale dziewczyny z medycyny są gorące - więc było warto. Jeżeli masz w sobie żyłkę detektywa, być może skończysz jako diagnostyk. Szaleni i pragnący adrenaliny zostają raczej chirurgami.

Z którego rodu "Gry o Tron" się wywodzisz?
Ród Starków
Ród Starków z Winterfell jest jednym z Wielkich Rodów Westeros i głównym Rodem Szlacheckim Północy; wiele mniejszych rodów jest im zaprzysiężonym. W dawnych czasach rządzili jako Królowie Północy; od Podboju Targaryena byli oni Namiestnikami Północy. Ich siedziba, Winterfell, jest antycznym zamkiem słynącym z wytrzymałości. Ich znakiem jest wilkor biegnący po białym polu, a zawołaniem słowa "Nadchodzi Zima," jedne z niewielu wśród innych rodów, które są przestroga, a nie przechwałkami. [1] Członkowie rodziny mają zazwyczaj chudą budowę ciała i podłużną twarz, czarne włosy i szare oczy. Kilka głównych postaci serii należy do tego rodu.

😛 :thumbsup:

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 02/02/2016 1:12 pm
  
Praca