Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

o wegetarianach 😉  

Paulina16
forumowicz

jak ten tekst już się pojawił na tym forum to przepraszam, nie zauważyłam...
no cóż... szukałam jakichś ciekawych informacji o wege i na co natrafiłam?

cytat: " Terroryzm wegetariański zatacza coraz szersze kręgi. Pod hasłem zdrowego odżywiania, członkowie tych ograniczonych umysłowo sekt warzywożerców namawiają ludzi do odstawiania pożywnych i smacznych kawałków mięsa. Spójrzmy prawdzie w oczy - z ponad dwudziestu potrzebnych człowiekowi aminokwasów, człowiek jest w stanie wytworzyć jedynie około dziesięciu, resztę musi przyjąć w pokarmie. Dieta wegetariańska nie zapewnia połowy brakujących aminokwasów. Dlatego jest niezdrowa i może prowadzić do poważnych zaburzeń zdrowotych, o psychicznych już nie wspominając - od anemii, po depresję. Popadający w skrajność wegeterroryści starają się przemilczeć ten fakt, wytaczając psudofakty o cudownym wpływie diety warzywnej. Prawda jest, niestety taka, że do sprawnego funkcjonowania organizmu potrzebne są posiłki złożone zarówno z białka roślinnego jak i zwierzęcego. I żaden ochydny kawałek masy sojowej nadziewanej chemiczną esencją kotleta tu nie pomoże. Nie mówiąc o fakcie, że wg. najnowszych badań nadmierne spożywanie produktów sojowych może spowodować raka układu pokarmowego.
(...)
Powiedz NIE faszystowskim zakusom wegeterrorystów. Bądź dumny z jedzenia czegoś, co kiedyś żyło i miało najprawdopodobniej imię (albo numer przy paśniku). Powiedz:

Jem mięso i jestem z tego dumny!"
a wegetarian nazwano "mniejszością narodową".
jakby ktoś chciał wszystko przeczytac - http://goth-ripper.blog.pl/komentarze/index.php?nid=9656867
tak więć powiedzmy: Nie jemy mięsa i jest nam wstyd za to! 😀

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 30/05/2006 11:28 pm
Patka
rozmówca

Ja osobiście nie zwracam na takie rzeczy uwagi. To jest poprostu śmieszne... Ale też wkurzające! Heh...

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 30/05/2006 11:30 pm
Bleks
bywalec

taa..zgadzam sie z patka... tak wkurzajace jak komenty tego dizeciak co chodzi ze mna na angielski i sie drze "fuck vegetarians" "czemu? - pytam" "bo są wegetrianami". wytzrymac juz nie mozna...myslalam ze ta gadki o nitoleranji wobec vege to bzdury, ale jednak to beznadziejna prawda. nieswiadomosc ludzi jest szokujaca. jak mozna w chory sposob wypowiadac soie na temat, o ktorym sie nie ma zileonego pojecia!!!wredne......

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 30/05/2006 11:49 pm
LisaNicole
forumowicz

Po prostu trzeba się nauczyć ignorować takich ludzi. Chociaż to tylko łatwo powiedzieć. Sama się denerwuję na wszelkiego typu komentarze.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 30/05/2006 11:54 pm
Srebrna
stały bywalec

A ja sie zastanawiałam, skad poglądy, że dieta wegetariańska nie dostarcza w pełni aminokwasów... Eh...

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 31/05/2006 12:00 am
Bleks
bywalec

z niewiedzy, z checi wymyslenia jakichkolwiek argumentow anty vege ;/

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 31/05/2006 12:17 am
JAGA
 JAGA
forumowy expert

ta strona,z której pochodzi cytat umieszczony przez Pauline naprawdę mnie przeraziła...

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 31/05/2006 1:39 pm
natek_wawrzynow
forumowicz

Człowiek ktory to pisał nie ma kompletnego pojęca o czym mówi!!!!wegetarianie i sekta????hehehehe
to juz nie jest nawet żałosne tylko śmieszne:)chociaz czasem wkurza

[edytowane 31/5/2006 od natek_wawrzynow]

natalka

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 31/05/2006 2:16 pm
Wiejka
stały bywalec

Heh, śmieszne, al eludzie zawsze się czegoś czepią:D...ale nei myślaąłm, ż ebycie wege tak ludziom przeszkadza:/...ja się ich nie czepiam, ż ejedza mięso, więc mnie też powinni zostawić..a tyle się mówi o tolerancji:), ale co ja się tam będę przejmować..na głupotę nei ma lekarstwa:D

Życie nie jest ani lepsze ani gorsze od naszych marzeń...Jest po prostu inne..

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 31/05/2006 2:32 pm
sieklik
bywalec

wpominam o tym nawet czesto na forum ze ludzie to rasa glupia i bezmyslna i dlatego tez nietolerancyjna i mam w d**ie co mowi jakis debil co sobie bloga zalozyl... inteligentni ludzie i tak tego na powaznie nie wezma a jakimis debilami przejmowac sie nie mam zamiaru

je vise ma devise cherche la terre promise, ton tv en colour mais vie est grise

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 31/05/2006 7:03 pm
Reiha
stały bywalec

wkurzają mnie tacy ludzie. Mogłabym powiedzieć, że mnie zupełnie nie obeszło to co ten koleś napisał, ale nie byłaby to prawda. Zabolały mnie głupie oskarżenia i nieprzyjemne epitety, które jako wegetarianka wzięłam do siebie. Nie byłam nigdy ani faszystką ani wegeterrorystą i wogóle zastanawiam się dlaczego czyjaś dieta może wzbudzić w kimś tak negatywne emocje [i emocje wogóle?!]. Co komu do tego? 😡

Don't let me detain you.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 31/05/2006 8:17 pm
Bleks
bywalec

zgadzam się, reiha

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 31/05/2006 11:31 pm
norka
rozmówca

zalosne...to my jestesmy agresywni?buhahaaha

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 09/08/2006 3:27 am
EvilOne
stały bywalec

W ogole to... brak mi słów!!! agresor to dopiero po przeczytaniu takich rzeczy mi sie włancza, ale im o to chodzi wlasnie, zeby nas wkurzac!! nie dajmy sie i obnosmy sie dumnie z naszym wegetarianizmem :):):)

hide and seek

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 09/08/2006 6:56 pm
  
Praca