Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Nie mogę być vege  

Strona 3 / 3 Wstecz
sieklik
bywalec

skoro za skonczony uwazasz to nie bede drazyl a co do calych tych puryn mleczanow kofeiny to nie rozumiem polowy z tego co piszecie ;p

je vise ma devise cherche la terre promise, ton tv en colour mais vie est grise

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 06/07/2006 2:26 am
unvege
forumowicz

co do unvege... tak, u człowieka tez bo człowiek to też zwierze... ssak...

ta? to bardzo odkrywcze. a konkretniej (ale ta klasyfikacje robilem dawno temu wiec nie jestem jej w 100% pewien):
NADKROLESTWO jadrowe (eucaryota)
KROLESTWO zwierzeta (zooa)
PODKROLESTWO tkankowce (metazooa)
trojwarstwowce (tripoblastica)
wtorouste (deuterostomia)
TYP strunowce (chordata)
PODTYP kregowce (vertebrata)
GROMADA ssaki (mammalia)
PODGROMADA ssaki wyzsze
GRUPA lozyskowce (placentia)
RZAD naczelne
malpy
RODZAJ malpy starego swiata
GRUPA czlowiekowate

to chyba jakos tak wyglada....

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 08/07/2006 12:34 pm
sieklik
bywalec

i po co ten wykres?! cos ma nam udowodnic?! kazdy wie ze czlowiek to zwierze jesl io to ci chodzilo... kazdy wie ze czlowiek to ssak jesli o to ci chodzilo... kazdy ma gleboko czy czlowiek jest malpa starego swiata jesli o to ci chodzilo... nie widze sensu tego wykresu chyba ze chcesz zaszpanowac

je vise ma devise cherche la terre promise, ton tv en colour mais vie est grise

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 08/07/2006 5:52 pm
Cybil
forumowicz

a mi sie zdaje że nasz miesożerca chciał pokazać nam ciemnym wege, że jesteśmy najwyżej w "hierarchii" co oznacza , że możemy wszystko, nawet zjeść małpe (jest niżej od nas)... owszem, jak ktoś chce niech zje nawet swoja nogę ale nie odpowiadam za skutki... a teraz poważnie, unvege, nie wiem skąd sie tu wziołeś ale tematy z tobą związane są meczące i niczego do niczyjego życia nie wnoszą (chyba, że jest ktoś kogo zainteresowała podrecznikowa wiedza tego pana?)... skończ już to...

cybil

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 08/07/2006 8:15 pm
quueeen
rozmówca

...mnie sie osobiście wydaje że trudno mowić że jakiś jeden rodzaj odzywiania jest naturalny a inny nie...ludzie rozwijali sie w zupełnie innych klimatach...ró.żne warunki klimatycznne i geograficzne kszta.łtowały diete...np Eskimos...on bez miesa by nie przeżył...albo północni skandynawowie...mało słońca, więc dużo ryb...u nas różnorodność zboża, roślin bulwowatych, więc mięso nie było zbyt potrzebne, jadło sie na wsi, kluchy, kasze...
ale nie popadajmy w paranoje...wn naszym klimacie 1000 lat temu była jedynie rzepa, lipa, lesszczyna kora z brzozy, hehe...gdyby nie kolonizacja nie znalibysmy kartofla, czy pomidora...więc jak już ktoś chce być 100% naturalny niech poszuka czym odżywiali się peirwsi homo sapiens 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 23/07/2006 3:28 pm
Strona 3 / 3 Wstecz
  
Praca