Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

wege rozpowszechnianie  

martajg
forumowicz

Jakie widzieliscie oznaki rozpowszechniania wege typu wlepki itp? Ja widzialam w moim miescie, Jeleniej Górze koło trupiarni przy placu ratuszowym wlepke" jem tylko takie krówki- pod spodem były narysowane cukierki, a pod cukierkami napis- zostan wegetarianinem" spodobała mi sie ta wlepka 😀

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 06/07/2006 12:49 am
Ambrozja
bywalec

🙂 bardzo ciekawa wlepka
To nie jest zły pomysł porozlepiać w poblizu mięsnych podobne wlepki czy plakaty, a nóz jogoś ruszy sumienie ....

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 08/07/2006 12:26 am
Reiha
stały bywalec

Ja jestem z Łodzi i nie spotkałam się z żadnymi akcjami wege typu plakaty czy wlepki. Ale "łódzki oddział" marszu na rzeźnie był i wtedy tylko widziałam takie "wege oznaki". Jestem bardzo "za" rozpowszechnianiem takich plakatów, ulotek i wlepek. Może ludzie zaczną zastanawiac się nad tym co jedzą?

Don't let me detain you.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 08/07/2006 2:00 am
unvege
forumowicz

mozecie mi telebim ustawic tuz przed oknem a i tak nie zrezygnuje z miesnej diety. ja jem przerozne krowki i te slodkie i te smarzone i wcale nie widze tu problemu.

-pozdrawiam

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 08/07/2006 12:13 pm
Shaera
rozmówca

ja jem przerozne krowki i te slodkie i te smarzone i wcale nie widze tu problemu.

no to po co jestes na tym forum :/ znaczy, nie ma sprawy, to wolny net i mozna robic co sie chce do woli:D ale czy takie odpowiedzi maja sens....
ja w Wawie nic nie widziałam, moze jestem ślepa:)

Shaera

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 08/07/2006 12:34 pm
unvege
forumowicz

ja jem przerozne krowki i te slodkie i te smarzone i wcale nie widze tu problemu.

no to po co jestes na tym forum :/

juz pisalem parenascie razy po co i pozwol ze nie bede sie powtarzal

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 08/07/2006 12:36 pm
Admin
stały bywalec

Mało mnie to interesuje, że nie zrezygnujesz z mięsa. Nie musisz tego pisać przy każdej okazji, my już wiemy o tym.
Jedz sobie krówki słodkie, sma[b]Ż[/b]one, a nawet surowe jak chcesz.
Jednak jeśli udzielasz się na forum, to oczekuję od Ciebie, że będziesz pisał na temat, tymczasem Twój post nijak się ma do tematyki wlepek i plakatów.
Takie offtopiki będe traktował przyciskiem 'delete'.

Wege Studio

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 08/07/2006 2:41 pm
Shaera
rozmówca

unvege jestem tu nowa nie wiedzialam. przepraszam. więc wróćmy do tematu:)

Shaera

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 08/07/2006 5:20 pm
sieklik
bywalec

nie przepraszaj. ja u mnie w piasecznie (kolo warszawy) nie widzialem. chociaz kiedys byly takie plakaty z twarza np. konia krowy albo swinki i podpis "tego co ma oczy inteligentni ludzie nie jedza" albo to samo tylko "ludzie z poczuciem odpowiedzialności"... ale juz nie ma tych plakatow i to dawno

je vise ma devise cherche la terre promise, ton tv en colour mais vie est grise

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 08/07/2006 5:38 pm
  
Praca