Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Wege grupa kolarska  

purqu
forumowicz

Witam
Szukam osób zainteresowanym stworzeniem amatorskiej grupy kolarskiej specjalizującym się w kolarswie górskim,aby dołączyć wystarczy mieć rower ,chęci,kondychę ( którą mozna jeszcze wyrobić do nowego sezonu) no i oczywiście być wege cyklistą.
Grupa ta miała by na celu propagowanie zdrowego trybu zycia jak i oczywiście wegetarianizmu,gorąco zapraszam wszystkich zainteresowanych,dziewczyny tez mile widziane 🙂
kontakt gg:6136704,tel 500082562
Pozdro

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 28/09/2007 4:36 pm
purqu
forumowicz

Witam
Oto wstępna propozycja przyszłorocznych imprez:
Terminy 2008:

1. 20.04 - MTBM #1 - Murowana Goślina
2. 1-3.05 - MTBM #2 - Karpacz
3. 17.05 - MTBM #3 - Bardo
4. 22-25.05 - Beskidy MTB Trophy
5. 14.06 - MTBM #4 - Głuszyca
6. 28.06 - Jura Marathon
7. 05.07 - MTBM #5 - Istebna
8. 27.07 - 02.08 - MTB Challenge
9. 16.08 - MTBM #6 - do ustalenia
10. 31.08 - MTBM #7 - Kraków
11. 13.09 - MTBM #8 - Krynica

Zapraszam do tworzenia teamu wege cyklistów, mtb wciągnie Cię Pozdro

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 03/10/2007 5:46 pm
purqu
forumowicz

Wesołych Świąt w sympatycznej świątecznej atmosferze ,pogody ducha oraz wszystkiego dobrego w Nowym Roku życzy Wege team oraz zachęca do zabawy na rowerze w przyszłym roku 🙂

http://panda.bg.univ.gda.pl/~dune/Boze_Narodzenie/

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 23/12/2007 12:22 pm

Hej Purqu
Bardzo serdecznie pozdrawiam a przyznam ze mam sentyment do milosnikow pedalowania;D ja i moj chlopak jestesmy wegetarianskimi ( ja prawie wegan) bike riderami i chetnie bysmy sie przylaczyli ale wydaje mi sie ze po 60 km bysmy odpadli (przynajmniej ja;) a poza tym nasze rowerki nie sa typowo po drodze asfaltowej i na szosie ciezko idzie. ( ja Kross Hexagon V5, on Kross Panic, maja dosyc grube opony). Ja rozgrzewac sie zaczynam dop w lipcu po zalatwieniu wszystkich spraw zwiazanych ze szkola. Ale trasa b. ciekawa tym bardziej ze we wrzesniu chcemy zabrac rowery w Beskidy...jednak boje sie ze nie dam rady...
Tak 3majcie :D:D:D

Nie trawie obludy, dwulicowosci i falszu!

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 23/12/2007 2:48 pm
purqu
forumowicz

Cześć
Ja po przejechaniu 60 km też odpadam 🙂 .dlatego jeżdżę na dystansie mega (około 60 km),a Wasze rowerki są przystosowane do jazdy górskiej ,o której tu mowa .Mój rower też jest skromny i nie drogi (giant boulder) po zmianie napędu,łańcucha,opon i obręczy nadaje się do amatorskiej jazdy.Jeśli chcielibyście na poważnie wystartować to trzeba by było zacząć sie rozgrzewać już teraz by zdążyć przygotować się do sezonu.
Więcej informacji na stronie organizatora zawodów http://www.mtbmarathon.com/
Zawsze można przejechać się rekraacyjnie na którejś z wyżej wymienionych imprez na dystansie mini (około 2o km).
Pozdrawiam

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 25/12/2007 4:01 pm
Patrishja
rozmówca

z chcęcią bym sie przyłączyła, ale mam strasznego pecha do rowerów:( miałam trzy i każdy znikał w dziwnych okolicznościach, nawet jak był przypięty do stojaka pod sklepem:(

pat;)

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 26/12/2007 3:34 pm
badba
bywalec

ja też się chętnie przyłączę. nie mam extra kondychy ale... myślę że jak dla mnie to krynica będzie ok (zwłaszcza że mieszkam niedaleko bo w nowym sączu)- pozdrawiam.
ps. przynajmniej wiem jakie będzie moje postanowienie noworoczne- wyrobienie chociaż kawałka mięsni 😛

SEMPER FI

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 31/12/2007 3:56 pm
lucylu
bywalec

no ja bym się chętnie pisała....lubię takie dłuższe trasy....

podarujUśmiechSwójTymKtórychNapotkaszNaSwejDrodze

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 31/12/2007 6:26 pm
purqu
forumowicz

Witam

Powstaje wegetariańska amatorska grupa kolarstwa górskiego MTB. Oficjalnym patronem grupy jest portal Vegan.pl. Celem powstania grupy jest propagowanie wegetarianizmu i weganizmu jako zdrowego stylu życia w środowisku sportowym.

Do tego celu potrzebujemy, dobrego, godnego zaufania sponsora, aby pomógł nam zrealizować swoje marzenia oraz sportowe plany.

Jak na razie grupa składa się z sześciu zawodników,oto jej skład:

Nr1: Krzysztof Szarecki > Kraków
Nr 2: Tomasz Kaczmarek > Kraków
Nr 3: Robert Skórski > Gorlice
Nr 4: Daniel Daroń > Częstochowa
Nr 5: Małgorzata Smyka > Jasło
Nr 6: Urszula Rzepecka > Białystok

Więc tak wygląda jak na razie nasza skromna ekipa(pewno z biegiem czasu zwiększy się liczba uczestników),ale potrzebujemy pomocy ,gdyż nasze skromne budżety nie pozwalają owocnie przygotować się i startować w zawodach .

Z naszej stron możemy zagwarantować solidne przygotowanie się do sezonu, sprawny rower, przyjacielską pomoc, logo sponsora na koszulce , spodenkach, nazwę firmy sponsorującej w nazwie grupy , darmową reklamę na stronie grupy.
Proszę o pozytywne rozpatrzenie naszej inicjatywy, jest to dobra promocja zdrowego stylu życia oraz dobra promocja firmy która poświęci trochę grosza, na pewno więcej zyska niż straci obejmując patronat nad grupą.

kontakt tel>500082562
gg>3540756
mail>margotsmyka@gmail.com

Z poważaniem

Grupa Wege

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 08/02/2008 1:05 pm
  
Praca