Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Żeglarstwo  

Strona 3 / 3 Wstecz
Asia
 Asia
bywalec

Jest!!! dostałam tego e-maila ale to juz wiesz chyba...i powtórzę się zdjęcia sa wspaniałe, kapitalne!! !Powinnaś byc fotografem:)
Qrcze nie wiem co mam Ci poradzic ,zebyś mogła sobie pozeglować jak najcześciej i to małym kosztem...,a nie ma tam u was nigdzie takiego osrodka,który prowadzi taką działalność zeglarska??taka podobna jak mój HOM??Jeśli jest to szybko zapisuj sie na kurs i działaj jak najwięcej:P i wtedy sami bedą do Ciebie dzwonili:)jeśli nie ma to już gorsza sprawa ale zawsze mozesz wpaść tu do mnie na Zatoke:D
Mnie w to całe żeglowanie wepchnęła moja nauczucielka polskiego w gimnazjum,żona komendanta HOMu, w ogóle ja nie chciałam ...bałam się, dla mnie to wszystko się za bardzo chwiało...:P ale teraz nie moge życ bez tego.. 🙂 Zrobiłam patent,potem pływałam pierwszy sezon tak dla przyjemności na Nalu, no a potem kolejne sezony wiązały sie już z przyjemnością i zarobkiem przy okazji:)Od poniedziałku pływam z ludziskami z mojego LO ,a za prace z tymi ludżmi chorymi umysłowo dostałam orginalna koszulke adidasa:P Więc działaj dziewczynko:D Bardzo mi miło ,że uważasz ,że jestem odważna i wogóle ,ale ja sama nie za bardzo sie do tego poczuwam...i jestem przekonana że ty rówież jesteś dzielną Bialką(to po kaszubsku-dziewczyna:P)
Naprawdę z całego serducha życze Ci abys żeglowała jak najwięcej i w ogóle powodzenia:)
Pozdrawiam wilczyce morską ;D
PS.joasiotek czemu nic nie piszesz...??czekamy na twoje posty:)

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 08/09/2006 8:12 pm
Strona 3 / 3 Wstecz
  
Praca