Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Nie mogę zmienić avatarka.  

Strona 1 / 3 Następny

Chcę zmienić swój avatarek... nie wychodzi mi. 🙁

Co wzgrywam nowy na jego miejscu tkwi stary... proszę mi pomoc w zmianie avatarka.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 21/05/2007 5:04 pm

usunęłam cookies. avatarek został zmieniony. (:

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 22/05/2007 2:37 am
parasolka
rozmówca

Drogi Ptakubezglowy , jak to zrobilas??? Ja sie mecze i nie wiem juz co mam robic. 🙁

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 30/05/2007 3:16 pm
Admin
stały bywalec

Odświeżyć porządnie stronę, wciskając przyciski Ctrl+F5 albo Ctrl+R 😉

Wege Studio

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 31/05/2007 5:14 pm
hipiska
weteran forum

A ja w ogóle nie mogę go zamieścić........... 🙁
Może ktoś mnie poinstuuje jak krowę na granicy ( bo ciemna masa ze mnie, jeśli o informatykę chodzi)... 😉

BARDZO PROSZĘ WAS O POMOC!!!!!!!!!

[edytowane 5/8/2008 od hipiska]

Ilekroć zwalczałem pokusę było to piękne, ale kiedy pokusie ulegałem, było po stokroć piękniejsze

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 06/08/2008 2:53 am
Stanisław
weteran forum

Zwykle podczas zmiany w profilu u gory okna pojawia sie komunikat, ktory informuje czy zmiana zostala dokonana a jeśli nie , jaka jest przyczyna niezaakceptowania. Może Twój nowy avatar jest za duży albo w innym formacie ? 😎

Zdobywać majątek za cenę zdrowia znaczy to samo co odciąć sobie nogi by kupić za nie parę butów.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 06/08/2008 2:58 am
hipiska
weteran forum

Jest w formace jpg..............

Ilekroć zwalczałem pokusę było to piękne, ale kiedy pokusie ulegałem, było po stokroć piękniejsze

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 06/08/2008 3:03 am
Lily
 Lily
Famed Member

No to co Ci się wyświetla u góry? U mnie był komunikat, że za duży.

http://szydelkoikoraliki.blogspot.com

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 06/08/2008 3:13 am
Stanisław
weteran forum

Lily fajny ten Twój kociaczek. Tak sobie beztrosko śpi. Musi czuć się bezpiecznie :spryciarz:

Zdobywać majątek za cenę zdrowia znaczy to samo co odciąć sobie nogi by kupić za nie parę butów.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 06/08/2008 3:17 am
Lily
 Lily
Famed Member

To mojej mamy kotka 😉

http://szydelkoikoraliki.blogspot.com

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 06/08/2008 3:18 am
hipiska
weteran forum

Więc może napiszę jak ja to robię, bo być może robię źle..... 😉
Znalazłam sobie avatarka porzez wpisanie w google słowa "avatar", potem trafiłam na taką fajną stronkę.
Wybrałam.
Nacisnęłam prawy przycisk myszy wybrałam "kopiuj skrót".
Potem w wegetarianie.pl wybrałam "edycja profilu" i w własny avatar wkleiląm skopiowany skrót.....
I lipa 🙁
Co zrobiłam źle? 🙁 Aż mi wstyd, że nie mogę sobie dać rady z taką rzeczą..........

Ilekroć zwalczałem pokusę było to piękne, ale kiedy pokusie ulegałem, było po stokroć piękniejsze

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 06/08/2008 3:19 am
Stanisław
weteran forum

Już samo patrzenie na niego jest przyjemnością a co dopiero pogłaskanie. Jak to jest, że jedne zwierzęta wzbudzają w nas bardzo pozytywne uczucia a inne wręcz odrazę. 😎

Zdobywać majątek za cenę zdrowia znaczy to samo co odciąć sobie nogi by kupić za nie parę butów.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 06/08/2008 3:21 am
hipiska
weteran forum

Stanisławie, może powiesz mi jak z tym moim avatarkiem? 😉 Jak powinnam zrobić....Tylko tak KROK PO KROKU... 😀

Ilekroć zwalczałem pokusę było to piękne, ale kiedy pokusie ulegałem, było po stokroć piękniejsze

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 06/08/2008 3:23 am
StellaArtois
weteran forum

kopiujesz awatar na pulpit
wchodzisz w edycje profilu
klikasz dodaj własny awatar
rozwijasz listę, wybierasz pulpit i potem odnajdujesz swojego awatara i klikasz na nieg
a potem dodaj 😀

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 06/08/2008 3:31 am
Lily
 Lily
Famed Member

No właśnie, musisz go zapisać u siebie w komputerze 😉

A co do kotki to ona jest dość nieufna, nie zna mnie, więc długo się oswaja, ucieka, za to do mamy fajnie gada wieczorami "mrauu" 🙂

http://szydelkoikoraliki.blogspot.com

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 06/08/2008 3:40 am
Strona 1 / 3 Następny
  
Praca