Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Forum  

Strona 4 / 9 Wstecz Następny
Lily
 Lily
Famed Member

Mnie osobiście pomysł innego forum się nie podoba, ale to nie ode mnie zależy. Ta szata graficzna mi odpowiada i w ogóle nie narzekam 🙂

http://szydelkoikoraliki.blogspot.com

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 27/12/2008 8:01 pm
Stanisław
weteran forum

Zauważyliście , że ostatnio na forum jest spokój. Nie ma wichrzycieli i mącicieli typu VILLAIN, sasek czy ten w kapeluszu od narkotyków (nie pamiętam w tej chwili nicku). Aż przyjemnie się czyta i pisze w takiej spokojnej społeczności. :spryciarz:

Zdobywać majątek za cenę zdrowia znaczy to samo co odciąć sobie nogi by kupić za nie parę butów.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 18/01/2009 2:16 pm
Loviisa-chan
stały bywalec

No tak, masz rację. Ale z drugiej strony jest trochę nudno bo już dawno nie widziałam tu większości osób, które aktywnie udzielały się na forum jeszcze w pierwszej połowie tamtego roku 🙁 beznadzieja...

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 18/01/2009 2:30 pm
Stanisław
weteran forum

Tak, wiele fajnych i sympatycznych osób już tu nie zagląda ale mam nadzieję, że od czasu do czasu czytają forum. Wydaje mi się , że absencję powoduje stagnacja umysłowa wywołana obecną aurą zimową co jest naturalnym w naszym klimacie zjawiskiem. 😎

Zdobywać majątek za cenę zdrowia znaczy to samo co odciąć sobie nogi by kupić za nie parę butów.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 18/01/2009 2:44 pm
Likwidator
bywalec

Na paru wege forach wyglądających\\mniej więcej tak:

[img][URL= http://images32.fotosik.pl/424/643758d7af129c22m.jp g" target="_blank">http://images32.fotosik.pl/424/643758d7af129c22m.jp g"/> [/IMG][/URL] [/img]
Ja nie chcę żeby tak wyglądało 🙁

→aktywność jest całkiem duża [35-60 nowych wiadomości dziennie], mimo pogody 😉 (z początku nie mogłem się przyzwyczaić, ale ze względu na aktywność tamtejszych użytkowników dalej z nich korzystam)

20 years from now you'll be more disappointed by the things that you didn't do than by the ones you did do. So throw off the bowlines. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream. Discover.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 18/01/2009 4:57 pm
Stanisław
weteran forum

To prawda, że miła atmosfera na forum i duża ilość piszących przyciąga nowych użytkowników do dyskusji ale dla mnie liczy się również wygląd portalu i jego funkcjonalność a to ma wpływ na ogólne wrażenie i frekwencję. :red:

Zdobywać majątek za cenę zdrowia znaczy to samo co odciąć sobie nogi by kupić za nie parę butów.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 18/01/2009 5:17 pm
Likwidator
bywalec

Więc jesteście zbyt mili, jedno forum z którego korzystam pomimo nieprzebierania w słowach ma nieco wyższą frekwencję niż to :hallucine:

20 years from now you'll be more disappointed by the things that you didn't do than by the ones you did do. So throw off the bowlines. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream. Discover.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 18/01/2009 5:20 pm
Stanisław
weteran forum

Myślę, że również działa tu zasada bo mimo, iż nie rozmawiamy ze sobą twarzą w twarz to jednak da się wyczuć jaka atmosfera w danej chwili panuje na forum i ona decyduje o tym, czy ktoś się włącza do dyskusji, czy nie 🙄

Zdobywać majątek za cenę zdrowia znaczy to samo co odciąć sobie nogi by kupić za nie parę butów.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 18/01/2009 6:12 pm
jazz
 jazz
stały bywalec

to forum podoba mi się najbardziej ze wszystkich ,nie chciałabym żeby się coś zmieniło ,strasznie się przyzwyczaiłam do tej formy. plisssss nie zmieniajcie nic 😉

gdyby zwierze zabiło z premedytacją, byłby to ludzki odruch.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 18/01/2009 6:55 pm
StellaArtois
weteran forum

paradoksalnie, nie zawsze musi być miło, aby było ciekawie, najgorsze jest to, że wiele osób bierze wszystko do siebie, nie można wyrazić swojej opinii nawet nie o całej osobie, ale o jakimś posunięciu na forum tej osoby bo natychmiast awansuje się na zołzę 😎 to, że nie ma na forum osób o odmiennych przekonaniach dla jednych jest dobre, a dla innych nie

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 18/01/2009 7:20 pm
Stanisław
weteran forum

No tak. Są osoby, które lubią gdy podniesie się temperatura dyskusji w granicach przyzwoitości i wtedy w niej uczestniczą. To przecież nic złego. Po to jesteśmy tu aby wymieniać swoje poglądy. Najciekawsze jest to, że każdy ma wolną decyzję bycia tu albo gdzie indziej. Nikt nikogo do niczego nie przymusza i nie nakazuje. Wystarczy kliknięcie żeby zlikwidować konto. Dlatego tak ważne jest stworzenie sympatycznej atmosfery żeby przyciągnąć tak samo czujących i myślących.
Myślę, ze nie należy brać wszystkiego do siebie bo to do niczego dobrego nie prowadzi. Należy w miarę jasno formułować swoje myśli żeby osoba czytająca odebrała przekaz prawidłowo. Wszak brakuje tutaj mimiki twarzy, gestykulacji tonu wypowiedzi a nawet barwy głosu co jest ważne przy niewerbalnym odbiorze. 😎

Zdobywać majątek za cenę zdrowia znaczy to samo co odciąć sobie nogi by kupić za nie parę butów.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 18/01/2009 8:46 pm
adamrozew
stały bywalec

Nie zmienia sie koni ktore wygrywaja. Wiec nie rozumie, dlaczego chcecie zmieniac forum. Mnie sie podoba stan obecny

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 28/01/2009 10:04 am
Ktosiek
stały bywalec

Ja uważam, że forum jest świetne.
Wszystko jest jak drukowanymi literami, wszędzie wszystko mogę znaleźć. 😉

(Nie wspomnę już o procedurze rejestrowania i logowania - próbowałam przed chwilą zarejestrować sie na forumveg i miałam wpisać coś, co nawet nie wiem czym było, później nie chciał mi się wyświetlić kod obrazka i ostatecznie nie mogę już w ogóle na to forum wejść, bo wyświetla mi się sympatyczny napis "You_been_banned" - szkoda, bo potrzebowałam jednej informacji)

Adminie, brawo dla ciebie! 🙂
Po dzisiejszej drodze przez mękę to forum jest moim pierwszym i ostatnim.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 31/01/2009 7:18 pm
ogorek+
bywalec

adminie...bravo,bo nie moge nadac ogloszenia..nie wiem czy to jest dzielo zlosliwej techniki lub dzielo niedoskonalego ludzkiego umyslu,w kazdym badz razie zastanawiam sie nad usunieciem swego konta u gospodarza forum,ktory najprawdopodobnie cos przeciwko mnie ma skoro wyswietla sie wiadomosc "Nie masz uprawnień do wysyłania wiadomości na tym forum" tak wiec moze jasniej jakies ostrzezenie jesli cos sie nie podoba w tym co pisze;)?

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 14/02/2009 3:52 am
StellaArtois
weteran forum

Ogólnie z tego, co zauważyłam, to ogłoszenia nadajemy tutaj:
http://wegetarianie.pl/classifieds.html
i nie wiem, po co siejesz zamęt we wszystkich możliwych tematach, wiedząc, że o drugiej w nocy i tak nikt z administracji forum ci nie odpowie?

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 14/02/2009 4:09 am
Strona 4 / 9 Wstecz Następny
  
Praca