Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Forum  

Strona 5 / 9 Wstecz Następny
ogorek+
bywalec

Ogólnie z tego, co zauważyłam, to ogłoszenia nadajemy tutaj:
http://wegetarianie.pl/classifieds.html
i nie wiem, po co siejesz zamęt we wszystkich możliwych tematach, wiedząc, że o drugiej w nocy i tak nikt z administracji forum ci nie odpowie?

akurat w tym temacie nadawalem ogloszenie gdy pjawilo sie "Nie masz uprawnień do wysyłania wiadomości na tym forum."
skad wiesz ze licze na odpowiedz o 2giej w nocy? zostawiam wiadomosc dla odpowiedzialnych nie wazne o ktorej bedzie odczytana ta wiadomosc,czy to takie trudne do zrozumienia?

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 14/02/2009 4:25 am
StellaArtois
weteran forum

Trudne do zrozumienia jest zgoła co innego 😀 Dowartościować się chcesz, pisząc w 5 tematach to samo i "grożąc: odejściem? Jak pięciolatek.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 14/02/2009 4:27 am
ogorek+
bywalec

Trudne do zrozumienia jest zgoła co innego 😀 Dowartościować się chcesz, pisząc w 5 tematach to samo i "grożąc: odejściem? Jak pięciolatek.

nie,szukam konkretnej odpowiedzi...to wszystko

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 14/02/2009 4:32 am
StellaArtois
weteran forum

Konkretnych odpowiedzi nie szuka się na forach internetowych poprzez wyzywanie, obrażanie i prowokowanie innych userów, a zwłaszcza admina 😮

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 14/02/2009 4:34 am
ogorek+
bywalec

Konkretnych odpowiedzi nie szuka się na forach internetowych poprzez wyzywanie, obrażanie i prowokowanie innych userów, a zwłaszcza admina 😮

poprosze o sprostowanie...czyzby Twoje jelita nie wytwarzaly gazow? a moze uwazasz ze sprawy fizjologiczne sa obrazniem?

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 14/02/2009 4:38 am
StellaArtois
weteran forum

"pierdzieć w stołek" dla twojej wiadomości jest zwrotem nacechowanym pejoratywnie i sugerującym lenistwo u osoby, do której zwrot ten jest adresowany. Szkoda, że nie wiesz co mówisz. Nie masz prawa obrażać Admina.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 14/02/2009 4:52 am
ogorek+
bywalec

"pierdzieć w stołek" dla twojej wiadomości jest zwrotem nacechowanym pejoratywnie i sugerującym lenistwo u osoby, do której zwrot ten jest adresowany. Szkoda, że nie wiesz co mówisz. Nie masz prawa obrażać Admina.

nic nie sugeruje ale pomagasz mi wyciagac pewne wnioski 😉
Mysle ze Admin ma wlasne zdanie,co prawda ja mam kotke a wolalbym poslusznego pieska,ale moja kotka i tak za mna podaza gdy ide po drewno do kominka...czy to jest sugerowanie czy domysl? 😉 obrazanie natury pieska? hmmm...sugestywne oceny prosze zachowaj dla siebie,ja nie uwazam,ze to jest nienormalne gdy pierdze w stolek
🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 14/02/2009 5:54 am
Admin
stały bywalec

😮

Ok, do rzeczy.
W dziale forum, gdzie chciałeś dodać wiadomość: [url=XForum-index-gid-11.html]www.wegetarianie.pl/XForum-index-gid-11.htm[/url] dodawanie nowych postów zostało WYŁACZONE DLA WSZYSTKICH już dawno. Na górze każdej kategorii jest odpowiednia wiadomość opatrzona hasłem "UWAGA", informująca o tym, żeby ogłoszenia pisać od tej pory na [url=classifieds.html]www.wegetarianie.pl/classifieds.html[/url]

Niepojęte, jak można standardową informację "Nie masz uprawnień do wysyłania wiadomości na tym forum" odnieść do siebie, podnieść larum, zrobić chryję, zaspamować kilka tematów tą samą treścią i przy okazji poobrażać innych.
Gratulacje.

Wege Studio

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 14/02/2009 12:33 pm
Dyzio
stały bywalec

Nie wiem czy tylko u mnie to się dzieje, czy u Was również ale nie otwiera się link [b] dzisiejsze wiadomości[/b]. Czy to jakaś chwilowa awaria na forum? 🙁

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 16/02/2009 12:32 am
Loviisa-chan
stały bywalec

U mnie w porządku

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 16/02/2009 12:35 am
Dyzio
stały bywalec

Jak nacisnę link [b]dzisiejsze wiadomości [/b]pojawia mi się taki komunikat :
[img] [URL= http://images42.fotosik.pl/61/f2b7c28074d643b6m.jp g" target="_blank">http://images42.fotosik.pl/61/f2b7c28074d643b6m.jp g"/> [/IMG][/URL][/img]

[edytowane 16/2/2009 przez Dyzio]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 16/02/2009 1:29 am
ogorek+
bywalec

coz,to ja jestem glupi gdy nagle pojawia mi sie wiadomosc na tym doskonalym forum:
"Nie masz uprawnień do wysyłania wiadomości na tym forum"
w przebiegu paru godzin zostalo mi wytlumaczone o co chodzi...z systemu elektronicznego na ludzki,wiec zrozumialem...Drogi Adminienie mozna zmienic ta informacje?:" "Nie masz uprawnień do wysyłania wiadomości na tym forum" - w przetlumaczeniu rozumiem to tak: "nie masz prawa prowadzenia pojazdu kierujac sie w ulice zamknieta ;)"

[edytowane 15/2/2009 przez ogorek+]

[edytowane 16/2/2009 przez ogorek+]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 16/02/2009 1:41 am
Admin
stały bywalec

Jak nacisnę link [b]dzisiejsze wiadomości [/b]pojawia mi się taki komunikat :

Dyziu, rzeczywiście wczoraj były przejściowe problemy z połączeniem z bazą danych, co ilustruje komunikat, jaki Ci się wyświetlił. Firma, gdzie mamy serwer aktualizowała wersję bazy danych. Nie miałem na to żadnego wpływu. Ale już wszystko gra.

Ciebie drogi kolego ogórku+ nie pojmuję. Ile warte są słowa kogoś, kto przeprasza za swoje zachowanie, a już tego samego dnia kilka godzin później formułuje przytyki w moim kierunku i znowu sieje zamęt. (O, widze, że wymazałeś z ostatniej wiadomości pewne treści, szkoda, że dopiero po czasie przychodzi refleksja. Ja jednak się do nich odniosę...)
Przypuszczam, że wczoraj rano uznałeś, że tamto nocne wystąpienie, gdy podniosłeś larum i przy okazji pozwoliłeś sobie na obrażanie było przegięciem, wykalkulowałeś więc że warto przeprosić. W takiej sytuacji przy odrobinie przyzwoitości warto by teraz siedzieć cicho, ale skąd... Coś się sypie, warto więc zabrać głos, znowu skrytykować i przy okazji spróbować się wybielić za swoje poprzednie zachowanie. Masz tupet.

Tak, potwierdzam, jestem zawiedziony Twoją postawą. Ale nie jest tak jak napisałeś, że "wyżalam się", po prostu mi przykro, jak w każdej innej sytuacji, kiedy widzę, z jaką łatwością komuś przychodzi ocenianie innych.

Chwilowy problem z połączeniem z baza danych skąd forum czerpie informacje, co było spowodowane czynnikami ode mnie niezależnymi, jest dla Ciebie pretekstem do wniosku, że cytuję: "nie panuję nad systemem". Z kolei wylogowywanie w trakcie wysyłania wiadomości, zależne od Twoich własnych ustawień przeglądarki, a nie od moich chęci, czy niechęci, tłumaczysz tym, że - cytuję - "pierdzę w stołek".

Miałem tego nie robić, ale dobrze, odniosę się do Twojej wczorajszej oceny mojej osoby, czyli sugestii, że nic nie robię. Posłuchaj kolego, strasznie to niefajne, że tak łatwo przychodzą Ci takie wyroki. Uświadom sobie, że piszesz na portalu, który dzięki mojemu kilkuletniemu zaangażowaniu urósł do rangi największego i najczęściej odwiedzanego serwisu wegetariańskiego w Polsce. Gdyby tak nie było, pisałbyś gdzie indziej, nie znając tego portalu. Wbij sobie do głowy, że w tym czasie udało się wypromować kilka ważnych inicjatyw wege oraz stworzyć kilka podserwisów promujących wegetarianizm. Przyjmij, że mamy tu jedno z bardziej popularnych forum i użyteczną bazę informacji, czemu masa osób zawdzięcza wiele i dzięki czemu coraz to nowe osoby wkraczają na wegetariańską ścieżkę, otrzymując tu wsparcie. W końcu, jest to forum, na którym sam piszesz, więc szanuj to miejsce i szanuj autora całego przedsięwzięcia, gdyż nikt Cię przecież na siłę nie trzyma. I po ostatnie, uświadom sobie, że to inicjatywa prywatna, osoby, która dodatkowo pracuje na 2 etaty, żeby utrzymać rodzinę i małe dziecko. Przy tym wszystkim próbuje nadal rozwijać nasz serwis, z różnym natężeniem, na ile aktualnie czas pozwala, ale jednak wszystko porusza się do przodu.

Pomyśl o tym wszystkim, zanim kolejny raz pod wpływem impulsu zaczniesz wylewać, co ślina na język przyniesie, oceniając innych. Jeżeli masz problem z ukierunkowaniem spontanicznych odruchów, to może przelewaj je na papier, albo idź pobiegać. Przynajmniej nikogo niepotrzebnie i w nieuzasadniony sposób nie urazisz. Będę się przyglądał Twoim dalszym poczynaniom na forum i jeśli takie sytuacje się powtórzą to wiedz, że nie pozostanę wobec tego obojętny. Także wszystko w Twoich rękach.

Wege Studio

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 16/02/2009 12:30 pm
Dyzio
stały bywalec

Dyziu, rzeczywiście wczoraj były przejściowe problemy z połączeniem z bazą danych, co ilustruje komunikat, jaki Ci się wyświetlił. Firma, gdzie mamy serwer aktualizowała wersję bazy danych. Nie miałem na to żadnego wpływu. Ale już wszystko gra.

Już wszystko działa u mnie prawidłowo. Dziękuję za wyjaśnienie Adminie 😎

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 16/02/2009 2:04 pm
ogorek+
bywalec

Drogi Adminie,zapytalem tylko czy mozna by bylo zmienic ta opcje w systemie zeby nie pokazywal sie bledny wg mnie komunikat:"Nie masz uprawnień do wysyłania wiadomości na tym forum",czy musze byc za to od razu zjechany? .Przyznajac sie do wlasnych bledow lub wyrazajac zartobliwie swoje zdanie zwiazane z nieporozumieniem jakie ostatnio mialo miejsce nie mialo to na celu wzbudzania az tak negatywnych emocji.
Dziekuje za krytyke skierowana do mnie oraz za tworzenie jednej z najwartosciowszych stron o wegetarianizmie w Polsce.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 16/02/2009 4:23 pm
Strona 5 / 9 Wstecz Następny
  
Praca