Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Forum  

Strona 6 / 9 Wstecz Następny
StellaArtois
weteran forum

Dyziu, czy mógłbyś edytować swojego posta, który sprawia, że cały wątek jest rozjechany i nie mieści się w oknie przeglądarki?
Co do ogórka+, to jest nie do pomyślenia, że on jeszcze nie ma żadnego warna...Zanim skrytykujesz kogoś, popatrz na siebie, nie wydaje Ci się, że takie komunikaty są już wbudowane w ten typ forum? I że nie da się ich edytować? Poza tym, jak wielkim trzeba być egoistą, żeby odczytać jakiś durny komunikat personalnie i przeżywać go w pięciu wątkach przez kilka dni!

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 16/02/2009 6:34 pm
ogorek+
bywalec

@fasolencjo
gdybys sama umiala sie wtedy odpowiednio zachowac i nie prowokowalabys to mysle,ze nie byloby tej dyskusji.Prosilem Cie o kulturalne zachowanie,ale nadal mam wrazenie ze z checia bys mnie ukamieniowala lub ukrzyzowala za moje nietypowe poczucie humoru 😛
Ja nie widze w tym zadnego problemu jesli mam sie nie udzielac lub jesli zostane stad wyrzucony.Zaznacze tylko,ze nie masz pozytywnego przeslania nad swoim awatarem,ale to nie oznacza ze musisz sie mnie ciagle czepiac 😉

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 16/02/2009 6:58 pm
Loviisa-chan
stały bywalec

Ej no sorry, ale Fasolencja wcale nie jest tu samotna w swojej opinii i nie prowokuje, tylko wyraża swoje zdanie, dziwnie zbieżne z moim (i jestem przekonana, że nie tylko my dwie mamy takie zdanie na tym forum o Twoich ostatnich wyczynach :] ).

Poza tym, jak wielkim trzeba być egoistą, żeby odczytać jakiś durny komunikat personalnie i przeżywać go w pięciu wątkach przez kilka dni

No dokładnie, strasznie zadufany w sobie jesteś, to jest ogólny komunikat a Ty przyjąłeś go jakby był przeznaczony tylko dla Ciebie 😮

Dziekuje za krytyke skierowana do mnie oraz za tworzenie jednej z najwartosciowszych stron o wegetarianizmie w Polsce.

Wyczuwam tu ironię, jesteś po prostu bezczelny i chyba nie doceniasz ogromu pracy Admina, pewnie Ci się wydaje, że nic przy tym forum nie trzeba robić, co?? Powinieneś Admina przeprosić 😡

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 16/02/2009 7:34 pm
ogorek+
bywalec

@loviisa-chan
nie pluj sie tak skoro nie czytasz uwaznie i nie wyczytalas,ze przeprosilem Admina.
Akurat doceniam jego prace,ale to dosyc dziwne ze tak reagujecie na moje poczucie humoru,gdybym chcial kogos powaznie obrazic to uzylbym odpowiednich slow.
Gdy robilas jeszcze w pieluchy ja organizowalem spotkania wegetarianskie,wiec nie musisz mi uswiadamiac wklad pracy dla rozpowszechniania wegetarianizmu lub interpretowac moje slowa wg wlasnych przekonan.
Ktos jeszcze jest za tym,zebym zakonczyl tu wyrazanie swoich pogladow?

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 16/02/2009 8:05 pm
Dyzio
stały bywalec

Ogórek, Twoje wyrażenia do forumowiczów są delikatnie mówiąc nie na miejscu i naprawdę nie wiem , czy nie masz wyczucia, że nadal ironizujesz i obrażasz użytkownikow forum czy robisz to celowo . Powinieneś przeprosić wszystkich forumowiczów do których niestosownie się odezwaleś.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 16/02/2009 8:30 pm
ogorek+
bywalec

w takim razie bawcie sie dobrze,dzieki za wspolne chwile i przepraszam jesli ktos poczul sie urazony moimi slowami....opuszczam to forum dobrowolnie,zycze powodzenia!

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 16/02/2009 8:58 pm
xGetBoredx
bywalec

Jejku, a może czasem łatwiej się 10 razy zastanowić przed wysłaniem posta? Nie rozumiem po co było ciągnąć ten konflikt, który był od początku nie na miejscu.

wciąż raczkuję w temacie wegetarianizmu 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 16/02/2009 11:03 pm
Dyzio
stały bywalec

Halo, pobudka !!! 😀
Nie można tak długo spać nawet w niedzielę bo później człowiek cały dzień chodzi sflaczały 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 22/03/2009 2:09 pm
YolinMic
bywalec

Tak, wiele fajnych i sympatycznych osób już tu nie zagląda ale mam nadzieję, że od czasu do czasu czytają forum. Wydaje mi się , że absencję powoduje stagnacja umysłowa wywołana obecną aurą zimową co jest naturalnym w naszym klimacie zjawiskiem. 😎

.... a moze zwyczajny brak czasu ?... w koncu zycie to nie tylko forum 😎

Jedynym przykazaniem jest milosc. Jesli jej nie ma- na nic zda sie dziesiecioro przykazan OSHO http://www.wegestudio.pl/NOTESY-k30-0-3-default.html <param name=

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 23/03/2009 12:43 pm
Mayrah
początkujący

no cóż przepraszam za zaśmiecanie tematem o Poznaniu.. forum jest szczerze powiedziawszy troche mało przejrzyste - chciałam to tylko zauważyć - dlatego przydałyby się wskazówki jak je obsługiwać skoro nie można wyjść z inicjatywa nowych widocznych postów.. i proszę od razu nei zarzucac mi zaśmiecania bo to nie zachęca do dalszego udziału w dyskusjach .. to odnosnie zamknięcia mojego tematu na dziale towarzyskim 'POZNAN'

pozdrawiam uprzejmie

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 29/04/2009 12:40 am
xxl
 xxl
weteran forum

Mayrah, faktycznie słowo "zaśmiecać" było niepotrzebne, ale jestem pewna, że nikt nie chciał Cię tu urazić. Twój temat nie został zamknięty po to, by Ci dokuczyć/zrobić na złość/wytknąć jakiś błąd, lecz by skierować wszystkich zainteresowanych do już istniejącego wątku. Wbrew pozorom rola moda nie polega na wymierzaniu kar, lecz przeciwnie, na pomaganiu mniej zorientowanym użytkownikom w poruszaniu się na forum.

Zauważ jednak, że obowiązkiem użytkownika przed założeniem nowego tematu jest sprawdzenie, czy podobny już istnieje, co stoi w regulaminie:

3. Należy unikać dublowania postów. W tym celu przed napisaniem nowego tematu należy skorzystać z opcji Szukaj i w ten sposób upewnić się, że dany wątek nie był już wcześniej poruszany.

Pozwala to unikać rozproszenia drobnych, niemal identycznych wątków na rzecz tych bardziej rozbudowanych i treściwych.

Funkcję "nowych widocznych postów" zastępuje nam opcja "dzisiejsze wiadomości". Poza tym, gdy pojawi się w wątku nowa wiadomość, ikonka koperty obok niego zmienia się na otwartą. Cóż, z czasem człowiek przywyka do takiej a nie innej obsługi. Staramy się nadrabiać treścią i atmosferą 🙂

Mam nadzieję, że nie zniechęciłaś się za bardzo. Zachęcam do dalszego przebywania na forum.
Również pozdrawiam

http://www.explosm.net/comics/random/

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 29/04/2009 3:31 am
StellaArtois
weteran forum

a ja mam takie pytanie-sugestię. czy nie dałoby się zrobić tak, żeby galerie użytkowników były dostępne, od np. 200 postów? powinno być mniej, ale to nic trudnego, codziennie pisać co się jadło na wszelkie możliwe posiłki i nabić 😉

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 07/06/2009 4:13 pm
Dyzio
stały bywalec

Śpicie jeszcze o tej porze, że nikt nic nie pisze ? 😮

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 11/08/2009 2:57 pm
StellaArtois
weteran forum

Więc tak - żeby nie offtopować w innych tematach, poruszę tę kwestię tutaj. Mamy na forum nowego trolla, który sprawia pozory osoby inteligentnej i posiadającej argumenty. W rzeczywistości jednak nie można posiadać wiedzy z każdej dziedziny i ów troll nie jest w tej kwestii wyjątkiem. Wszyscy odpowiadają mu, argumentują i nic z tego nie wynika, gdyż troll nadal z uporem maniaka obstaje przy swojej argumentacji, pomimo jej wielokrotnego obalenia.
Drażni mnie ów osobnik niesamowicie i musiałam się wyżalić, mam nadzieję, że dobry temat wybrałam, gdyż rzecz forum jak najbardziej dotyczy. Te dyskusje powodują tylko mętlik w mojej głowie, której z chemią i wszelkimi substancjami typu omega 3 tudzież witamina B12 nie po drodze (notabene, byłam w stanie nawet te zacne składniki pomylić). Więc baardzo proszę, jeśli można - nie karmić trolla. 😎

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 28/08/2009 2:59 am
Dyzio
stały bywalec

Dlaczego , jak czasem chce wejść na portal to mi się wyświetla komunikat :
[b]Forbiden 403 [/b] ? 😮

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 25/09/2009 5:15 pm
Strona 6 / 9 Wstecz Następny
  
Praca