Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Status i rangi  

Strona 2 / 4 Wstecz Następny
StellaArtois
weteran forum

rada starszych jest dobta 😀 i świerzaczek

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 28/08/2008 5:08 pm
Ktosiek
stały bywalec

Kiedyś użytkownicy pisali tyle postów przez rok, czy więcej, i rzeczywiście ten czas obecności ich na forum pozwalał na przebrnięcie forum wdłuż i wszerz i dogłębne zapoznanie się z wiedzą tu istniejącą.

Myślałam ostatnio, że coś jest ze mną nie w porządku, skoro po ponad roku nie miałam jeszcze 'forumowego eksperta', a niektórzy użytkownicy mają go po 3 miesiącach 😮

Właśnie, może rangi użytkownikom podwyższać wraz ze stażem na forum? Da się tak zrobić?

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 28/08/2008 6:25 pm
Stanisław
weteran forum

Jestem za, a nawet przeciw 😀

Zdobywać majątek za cenę zdrowia znaczy to samo co odciąć sobie nogi by kupić za nie parę butów.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 28/08/2008 8:36 pm
patusiek16
stały bywalec

wiecie mi chodziło tylko o to że nic nie jest napisane ,ranga na forum to szczegół myślałam ,że coś się na stronie skopało.

Żyj pełnią życia; inaczej popełniasz błąd. Nie jest szczególnie ważne, czym się zajmujesz, jeśli tylko masz życie w swoich rękach. Bo jeżeli nie miałeś życia, to co miałeś? - Co się raz straci, już jest stracone, nie zapominaj o tym.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 29/08/2008 11:39 am
Admin
stały bywalec

hej,
stworzyłem nowe rangi, posiłkując się Waszymi sugestiami.
Oczywiście najlepiej byłoby brać pod uwagę staż uzytkownika i do tego sensowność jego postów, ale jest to niewykonalne, chyba że ręcznie. Zachowuję sobie więc prawo do ewentualnego podwyższenia rangi, np. osobom, które zostały zarejestrowane dawno i są nadal aktywne, mimo, ze nie płodzą postów na potęgę.

Dzięki Ensifer za propozycje nazw, część wykorzyatałem 😉
Swieżaczek mi sie podoba, dzięki Fasolko!

a dla mnie-ruda wredziocha 😉

Wedle życzenia miła Panno 😀

przy okazji - jeżeli ktoś zyczy sobie mieć własną indywidualną rangę jak Fasolencja, to proszę o wpisywanie poniżej w tym wątku, bedę zmieniał.

Wege Studio

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 12/09/2008 4:49 pm
StellaArtois
weteran forum

a to dobre 😛 dzięki 😉

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 12/09/2008 5:09 pm
Stanisław
weteran forum

:rotfl: :rotfl: :rotfl:
A to dobre. Bravo Admin :hiya:

Zdobywać majątek za cenę zdrowia znaczy to samo co odciąć sobie nogi by kupić za nie parę butów.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 12/09/2008 5:53 pm
Ayna
 Ayna
forumowy expert

Pomysł świetny ! Uważam jednak by móc samemu sobie nadać nazwę rangi , powinno się na to zapracować To mogłaby być taka forma nagrody np.za odpowiednią ilość napisanych postów lub za staż na forum.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 12/09/2008 6:27 pm
Stanisław
weteran forum

No więc muszę się Wam przyznać, że jedna osoba z tego forum nazwała mnie offtopowcem podczas prywatnej rozmowy. Nie powiem Wam kto. Jeśli uznasz Adminie, że tak istotnie jest to proszę o nadanie mi takiej rangi w przyszłości 🙂

Zdobywać majątek za cenę zdrowia znaczy to samo co odciąć sobie nogi by kupić za nie parę butów.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 12/09/2008 6:56 pm
Loviisa-chan
stały bywalec

To ja poproszę "cynamonowa panienka" , nie śmiać się 😀

[edytowane 22/11/2008 od Loviisa-chan]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 12/09/2008 10:16 pm
Deleted
forumowy expert

Czy mogę dostać rangę "forumowy militarysta" ? Jak wyżej prosze się nie śmiać 😉

=

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 12/09/2008 10:18 pm
StellaArtois
weteran forum

ohoho, teraz to by wszyscy chcieli 😛
cynamonowa panienka bardzo ładnie 😀

[edytowane 12/9/2008 od fasolencja]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 12/09/2008 10:43 pm
Admin
stały bywalec

Loviisa i Ensifer - zrobione :red:

Nie Stanisławie, bynajmniej (jeszcze ;P) nie sądzę, by cokolwiek takiego z Twojej strony miało miejsce 😎

[edytowane 12/9/2008 przez Admin]

Wege Studio

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 13/09/2008 4:57 am
Frutaniva
bywalec

A Adminie czy mi też mógłbyś zmienićjakbym Cię poprosiła? xD

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 14/11/2008 6:34 pm
Admin
stały bywalec

To słucham tych [i] poprosin[/i] 🙂 Nie no, wystarczy, że napiszesz na co Ci zmienić 😉

Wege Studio

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 16/11/2008 11:43 pm
Strona 2 / 4 Wstecz Następny
  
Praca