Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Zmiany, zmiany, czyli kto zabrał moje privy 😉  

Strona 1 / 2 Następny
Scarecrow
forumowicz

Witam. Zostało wprowadzonych parę zmian na forum, można teraz bezpośrednio ze strony głównej przejść do ostatniej wiadomości z najnowszych tematów na forum klikając na napis "Ostatnia wiadomość" pod tematem. Można też, klikając na liczbie nieprzeczytanych privów przejść bezpośrednio do najstarszego z nieprzeczytanych privów. Została też ograniczona liczba wiadomości wysłanych i odebranych które się pojawiają na stronie, zamiast wszystkich, teraz jest 20, gdy ktoś ma ich więcej, to do kolejnych można przechodzić klikając na linki umieszczone na górze. Gdyby ktoś miał jakieś uwagi lub pytania to proszę się tu wpisać. Pozdrawiam

...

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 23/11/2010 5:02 pm
xxl
 xxl
weteran forum

Fajowo, możesz jeszcze zdradzić, komu to zawdzięczamy 🙂

http://www.explosm.net/comics/random/

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 23/11/2010 8:49 pm
Scarecrow
forumowicz

Fajowo, możesz jeszcze zdradzić, komu to zawdzięczamy 🙂

No jak to komu? Adminowi...

...

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 23/11/2010 10:17 pm
xxl
 xxl
weteran forum

Tylko...?

http://www.explosm.net/comics/random/

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 23/11/2010 10:40 pm
Scarecrow
forumowicz

Tylko...?

Ja trochę pomogłem w programowaniu...

...

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 23/11/2010 11:14 pm
Scarecrow
forumowicz

Zmian ciąg dalszy, teraz klikając na link w dzisiejszych wiadomościach przenosi na ten post, a nie na pierwszą stronę, zostało naprawione błędne wyświetlanie liczby stron w tematach-rzekach, więc teraz można klikać na ostatnią stronę bez obaw, że pojawi się pusta strona 🙂 I skoro nikt nic nie mówi, znaczy, że wszystkim chyba po zmianach strona działa dobrze 😉

...

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 25/11/2010 5:45 pm
Lily
 Lily
Famed Member

Dzięki wielkie za to ulepszenie, bo mnie wkurzała konieczność klikania na ostatnią stronę za każdym razem po wejściu w temat 😉

http://szydelkoikoraliki.blogspot.com

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 25/11/2010 5:59 pm
jazz
 jazz
stały bywalec

rewelka 😀
dzięki 😉

gdyby zwierze zabiło z premedytacją, byłby to ludzki odruch.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 25/11/2010 9:19 pm

Dziękuję bardzo! 🙂
Te zmiany bardzo mi się podobają. 🙂

„Te no naka ni wa ai subeki hito sae mo, Hanabanashiku chitte. Te no naki ni wa ikita imi kizande mo, Munashiki hana to shiru...”

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 25/11/2010 9:57 pm
Ayna
 Ayna
forumowy expert

Dzięki , o tak ,tego tutaj mi brakowało, świetnie! :thumbsup:

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 26/11/2010 4:10 pm
Scarecrow
forumowicz

Nie ma za co 🙂 Jeszcze parę rzeczy się zmieni, więc proszę się nie zdziwić jeśli coś zacznie działać trochę inaczej niż poprzednio 😉 I jeśli macie jakieś swoje propozycje zmian, lub wprowadzone zmiany będą według was niepotrzebne, lub żle działające to proszę się wpisywać.

...

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 26/11/2010 8:08 pm
Amek
 Amek
rozmówca

Wg mnie przydałaby się zmiana: po napisaniu posta, przenosi nas na pierwszą stronę wątku- lepiej by było, jakby pokazywało ostatnią stronę.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 26/11/2010 11:01 pm
Scarecrow
forumowicz

Wg mnie przydałaby się zmiana: po napisaniu posta, przenosi nas na pierwszą stronę wątku- lepiej by było, jakby pokazywało ostatnią stronę.

Ok, jak skończymy wprowadzać te zmiany które są w realizacji, to się tym zajmiemy. Kolejne zmiany to poprawa forumowej szukaczki (gdyby ktoś miał problemy z jej znalezieniem, to myślimy już nad tym jak to poprawić ;)), teraz klikając na wynik szukania przeniesie nie na pierwszą stronę (chyba, że wynikiem będzie pierwsza strona ;)), ale na wynik. Poza tym, przy pisaniu odpowiedzi na temat, nie wczytuje już pod spodem wszystkich postów z danego tematu, tylko pierwszy z danego tematu i kilka ostatnich, ich ilość można regulować w profilu... Gdyby ktoś chciał mieć jednak możliwość wczytywania tych wszystkich postów pod spodem, to prosze napisać.

...

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 27/11/2010 3:32 pm
Scarecrow
forumowicz

Jak już zapewne zauważyliście, gdy stron jest więcej niż osiem, nie wyświetla teraz wszystkich stron w temacie, tylko trzy pierwsze i ostatnie... By zobaczyć ten temat z wszystkimi stronami trzeba kliknąć na trzy kropki w nawiasach... Wrócić do spisu tematów można między innymi klikając na link nad tematem... I przy odpowiedzi przenosi już na ten ostatnio dodany post, a nie na pierwszą stronę tematu:)

Edit(02 12 10): drobne usprawnienia, umieszczenie bezpośredniego dostępu do wyszukiwarki na forum, ale to wszyscy już pewnie zauważyli, i poprawa przenoszenia na post po edycji... I tradycyjnie, jeśli komuś coś nie działa, lub zaczęło działać dziwnie to proszę się tu wpisywać...

[edytowane 2/12/2010 od PHPage]

...

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 29/11/2010 6:55 pm
Bellis_perennis
Famed Member

A czy jest możliwość wprowadzenia ograniczenia dla szerokości i długości avatara? Bo czasem się zdarza, że jak ktoś ustawi za duży to później niepotrzebnie zajmuje miejsce.
Kiedy będzie można komentować zdjęcia z galerii? 😀
Tak w ogóle wszystkie dotychczasowe zmiany bardzo pozytywne więc dziękuję bardzo 😀 oby tak dalej 😀

[edytowane 8/12/2010 przez Bellis_perennis]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 08/12/2010 12:48 pm
Strona 1 / 2 Następny
  
Praca