Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Zmiany, zmiany, czyli kto zabrał moje privy 😉  

Strona 2 / 2 Wstecz
Scarecrow
forumowicz

A czy jest możliwość wprowadzenia ograniczenia dla szerokości i długości avatara? Bo czasem się zdarza, że jak ktoś ustawi za duży to później niepotrzebnie zajmuje miejsce.
Kiedy będzie można komentować zdjęcia z galerii? 😀
Tak w ogóle wszystkie dotychczasowe zmiany bardzo pozytywne więc dziękuję bardzo 😀 oby tak dalej 😀

Nie ma za co 🙂 Z tym ograniczeniem da się to zrobić na pewno dla pewnego określonego typu plików, kod już jest napisany, trzeba tylko wszystko przetestować i sprawdzić czy zachowywanie proporcji zadziała dla wszystkich awatarów obecnych na forum. Jeśli nie, to trzeba by zmienić trochę zasady działania tego forum, więc nie wiem czy to by się opłacało, przypadków za dużych awatarów nie ma tak dużo, i można sobie z nimi poradzić ręczną modyfikacją plików. Z komentowaniem zdjęć w galerii jest kłopot, właśnie się tym zajmujemy. Komentarze nie chcą działać z nową bazą danych po przenosinach, więc trzeba będzie wszystko instalować ręcznie. To może oznaczać, że gdy uda się galerię naprawić, te stare komentarze już się nie pojawią, zostanie tylko możliwość dodawania nowych komentarzy. A z drobniejszych zmian od ostatniego razu, teraz przy czytaniu wiadomości na górze pojawia się info którą wiadomość czytamy. Poza tym kliknięcie na 0 w bloku "kto jest online", albo na linku "nowsza wiadomość" pod wiadomością, gdy czytamy najnowszą, sprawdzi, czy w trakcie jej czytania nie przyszła do nas jeszcze nowsza wiadomość, i jeśli tak, to ją wyświetli, dzięki temu nie trzeba odświeżać całej skrzynki by się przekonać czy jest jakaś nowa wiadomość.

...

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 08/12/2010 4:15 pm
eRZet
weteran forum

nie wiem czy takie pytanie juz padlo, ale moze jest mozliwosc, aby po kliknieciu na nicka wyswietlaly sie wszystkie posty danego ludka? czasami sie to przydaje, zwlaszcza w przypadku nowych uzytkownikow z kontrowersyjnymi pogladami 😉 - aby wiedziec kto zacz.

Strefa rokendrola wolna od Angola, środa/czwartek godzina 0.00 w radiowej Trójce

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 10/12/2010 6:16 pm
Scarecrow
forumowicz

nie wiem czy takie pytanie juz padlo, ale moze jest mozliwosc, aby po kliknieciu na nicka wyswietlaly sie wszystkie posty danego ludka? czasami sie to przydaje, zwlaszcza w przypadku nowych uzytkownikow z kontrowersyjnymi pogladami 😉 - aby wiedziec kto zacz.

Takie pytanie nie padło, bo już jest taka możliwość 😉 Pod każdym postem masz link "wszystkie posty użytkownika", gdy na niego klikniesz wypisze wszystkie posty danego użytkownika. Dla przykladu tu są Twoje 😉

http://www.wegetarianie.pl/XForum-search-searchname-eRZet-searchsubmit-a-srchfid-all.html

Jak nie możesz znaleźć żadnego posta, choć wiesz jak dany użytkownik się nazywa, to możesz skorzystać z forumowej wyszukiwarki, musisz kliknąć na link "szukanie zaawansowane" nad polem wyszukiwarki, i w rozszerzonej wyszukiwarce która się pojawi wpisać nazwę użytkownika w odpowiednie pole (wg nazwy użytkownika) i efekt będzie taki sam 🙂 a jak nie to można zgłosić, że wyszukiwarka nie działa 😉 A jeśli chodziło Ci o co innego, to wyjaśnij dokładnie o co, bo ostatnio mam kłopoty z kojarzeniem 😉

[edytowane 10/12/2010 od PHPage]

...

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 10/12/2010 8:32 pm
xxl
 xxl
weteran forum

Ja bym sobie życzyła zmianę formatu daty w oknie profilu z miesiąc/dzień/rok na dzień/miesiąc/rok. Data rejestracji pod awatarem jest ok.

http://www.explosm.net/comics/random/

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 10/12/2010 8:46 pm
Scarecrow
forumowicz

Ja bym sobie życzyła zmianę formatu daty w oknie profilu z miesiąc/dzień/rok na dzień/miesiąc/rok. Data rejestracji pod awatarem jest ok.

Ok, zajmiemy się tym...

[edytowane 20/12/2010 od PHPage]

...

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 11/12/2010 1:50 am
rubia
forumowy expert

Czy Szanowna Dyrekcja ma jakiś wpływ na termin dostarczania PW do adresata? Kilkakrotnie zdarzyło mi się, że sprawdzałam swoje konto np. 15-tego, 16-tego, 17-tego, 18-tego danego miesiąca i nie było na nim żadnych nowych wiadomości, aż tu nagle 19-tego okazywało się, że mam wiadomość np. z 7-ego. Nie chcę wychodzić na źle wychowaną kobiecinę z Nowej Huty, która przesuwa odpowiedź na wiadomość tak długo, jak tylko się da 😛
Chyba, że to jakieś złe, niezależne techniczne Mzimu tak miesza...

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 27/07/2012 10:43 pm
Scarecrow
forumowicz

A możesz dostarczyć więcej szczegółów? W stylu, ile wiadomości nieprzeczytanych miałaś w tym czasie, ile masz wiadomości ogólnie w skrzynce, czy w ogóle do tego 19 nie dostałaś żadnej wiadomości, czy tylko tej jednej, a późniejsze wiadomości przychodziły normalnie? Jeśli możesz odpowiedz mi na priva, to przy okazji przetestujemy 😉

...

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 28/07/2012 1:57 am
Strona 2 / 2 Wstecz
  
Praca