Minuta? Ja nawet pięć sekund nie ukręcę
xD
[b]JAGA[/b] ciekawe to hula hop. Ja na razie poszukam starego-zwykłego hula,jak nazbieram to sobie taki bajer kupie xD Widziałam,że są z masażerem itp. Czy inaczej się kręci niż na zwykłym?
Pomoc zwierzętom!-[url]www.pomozmy-zwierzeta.blog.onet.pl[/url]
[b]Aukcja na rzecz dobermanów ze schronisk! [/b]
[url]www.stylingart.nazwa.pl/doberman/viewtopic.php?p=35900#35900[/url]
tak, przez allegro za ok 40zł, nie mogę znaleźć identycznego modelu-ale te które są obecnie dostępne są bardzo podobne. W sklepie się nie spotkałam z hula-hop z wypustkami. Możliwe, że są dostępne w większych sklepach sportowych-nie wiem, bo specjalnie nie szukałam. W sklepie mogą być droższe od tych na allegro.
Zazwyczaj w sklepach są o wiele droższe :/ Jak będę gdzieś w większym markecie to się porozglądam za tym hula 🙂
Pomoc zwierzętom!-[url]www.pomozmy-zwierzeta.blog.onet.pl[/url]
[b]Aukcja na rzecz dobermanów ze schronisk! [/b]
[url]www.stylingart.nazwa.pl/doberman/viewtopic.php?p=35900#35900[/url]
te hula-hop są dostępne w niektórych sklepach sportowych.
teraz kręcę trzeci dzień (na razie po 30 minut) i o dziwo nie mam sińców, które miałam gdy poprzednio zaczynałam go używać.
wiem, że niektórzy kupują zwykłe hula-hop i wsypują do niego ryż/groch/itp dla obciążenia. podobno jest to skuteczne , ale nie próbowałam wiec nie wiem.
Ja mam zwykłe hula (jak na razie) i nic nie wsypuje :] Nie wiedziałabym,jak to później złożyć do stanu używalności xDD
Pomoc zwierzętom!-[url]www.pomozmy-zwierzeta.blog.onet.pl[/url]
[b]Aukcja na rzecz dobermanów ze schronisk! [/b]
[url]www.stylingart.nazwa.pl/doberman/viewtopic.php?p=35900#35900[/url]
Praca
Proszę Zaloguj Się lub Rejestracja






