Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Pupa:D  

Strona 5 / 5 Wstecz
  RSS

zWiErZaKoMaNkA
rozmówca
Dołączył: 19 lat  temu
Posty: 98
12/08/2009 4:10 pm  

Minuta? Ja nawet pięć sekund nie ukręcę

xD

[b]JAGA[/b] ciekawe to hula hop. Ja na razie poszukam starego-zwykłego hula,jak nazbieram to sobie taki bajer kupie xD Widziałam,że są z masażerem itp. Czy inaczej się kręci niż na zwykłym?

Pomoc zwierzętom!-[url]www.pomozmy-zwierzeta.blog.onet.pl[/url]

[b]Aukcja na rzecz dobermanów ze schronisk! [/b]
[url]www.stylingart.nazwa.pl/doberman/viewtopic.php?p=35900#35900[/url]


OdpowiedzCytat
JAGA
 JAGA
forumowy expert
Dołączył: 21 lat  temu
Posty: 1385
13/08/2009 1:36 pm  

Kręci się o wiele łatwiej, bo obręcz jest dużo większa i cięższa niż dziecinne hula hop. Jedynie przez kilka pierwszych dni możesz mieć siniaki na biodrach i obolały brzuch. Ale warto przezwyciężyć ciężki początek, bo potem kręci się rewelacyjnie 🙂


OdpowiedzCytat
zWiErZaKoMaNkA
rozmówca
Dołączył: 19 lat  temu
Posty: 98
14/08/2009 3:37 am  

O! 😀 Rozumiem,że kupiłaś to przez allegro? Czy spotkałaś się z tym w sklepach?

Pomoc zwierzętom!-[url]www.pomozmy-zwierzeta.blog.onet.pl[/url]

[b]Aukcja na rzecz dobermanów ze schronisk! [/b]
[url]www.stylingart.nazwa.pl/doberman/viewtopic.php?p=35900#35900[/url]


OdpowiedzCytat
JAGA
 JAGA
forumowy expert
Dołączył: 21 lat  temu
Posty: 1385
14/08/2009 2:29 pm  

tak, przez allegro za ok 40zł, nie mogę znaleźć identycznego modelu-ale te które są obecnie dostępne są bardzo podobne. W sklepie się nie spotkałam z hula-hop z wypustkami. Możliwe, że są dostępne w większych sklepach sportowych-nie wiem, bo specjalnie nie szukałam. W sklepie mogą być droższe od tych na allegro.


OdpowiedzCytat
zWiErZaKoMaNkA
rozmówca
Dołączył: 19 lat  temu
Posty: 98
14/08/2009 5:03 pm  

Zazwyczaj w sklepach są o wiele droższe :/ Jak będę gdzieś w większym markecie to się porozglądam za tym hula 🙂

Pomoc zwierzętom!-[url]www.pomozmy-zwierzeta.blog.onet.pl[/url]

[b]Aukcja na rzecz dobermanów ze schronisk! [/b]
[url]www.stylingart.nazwa.pl/doberman/viewtopic.php?p=35900#35900[/url]


OdpowiedzCytat
Katinka
bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 264
15/08/2009 11:05 pm  

te hula-hop są dostępne w niektórych sklepach sportowych.
teraz kręcę trzeci dzień (na razie po 30 minut) i o dziwo nie mam sińców, które miałam gdy poprzednio zaczynałam go używać.

wiem, że niektórzy kupują zwykłe hula-hop i wsypują do niego ryż/groch/itp dla obciążenia. podobno jest to skuteczne , ale nie próbowałam wiec nie wiem.


OdpowiedzCytat
zWiErZaKoMaNkA
rozmówca
Dołączył: 19 lat  temu
Posty: 98
16/08/2009 1:36 am  

Ja mam zwykłe hula (jak na razie) i nic nie wsypuje :] Nie wiedziałabym,jak to później złożyć do stanu używalności xDD

Pomoc zwierzętom!-[url]www.pomozmy-zwierzeta.blog.onet.pl[/url]

[b]Aukcja na rzecz dobermanów ze schronisk! [/b]
[url]www.stylingart.nazwa.pl/doberman/viewtopic.php?p=35900#35900[/url]


OdpowiedzCytat
Strona 5 / 5 Wstecz
  
Praca