Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

palenie to uzależnienie jak każde inne. co Wy na to?  

Strona 2 / 2 Wstecz
  RSS

vitha
forumowicz
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 39
20/09/2006 4:54 pm  

no własnie. w przeciwieństwie do niektórych osób na tym forum wiem na czym polega uzależnienie, przeszłam kilka na ten temat szkoleń, staż w monarze i mój kierunek studiów też pomaga mi w określeniu kto jest uzależniony a kto tylko sporadycznie spotyka się ze znajomymi na piwie (mając świadomość, że nie pijąc też może się dobrze bawić). mi osobiście piwo często przeszkadza i z niego rezygnuje. nie ma nic gorszego nić pogo po piwie... 😮
nikogo nie osądzam i nie posądzam o nałóg.
mi chodzi tylko o obudzenie w ludziach obiektywnego spojrzenia na temat.

# SKEWED BEEF, HAVE ANY BODY GOT ANY BOKKLE AV ARAN DOOVE?


OdpowiedzCytat
vitha
forumowicz
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 39
20/09/2006 5:14 pm  

[u] "może moje dwa tematy o paleniu były lekką prowokacją, ale nie sądziłam, że wśród wegetarian jest tylu palących.
jedzenie mięsa jest niezdrowe, niewłaściwe, niemoralne, nieprzyjacielskie, niefajne. ale za to trucie wszytskich wokół jest zdrowe, właściwe, moralne, przyjacielskie, a dodatkowo jaki to przejaw dbania o środowisko oraz własne zdrowie i przykład wielkiej tolerancji."[/u]

ale do kogo to mówisz? czy ktoś coś takiego z nas tu wielce obecnych w tym temacie (raptem 4 osoby, jak na razie) coś takiego powiedział? czy ty uważasz, że ktoś myśli, że palenie jest zdrowe?
tak na marginesie, z palących osób wypowiedziałam się tylko ja więc nie wiem gdzie znalazłaś tych "wielu palących". poza tym odniosłam wrażenie, że dość dobrze zrozumiałaś mój post. a teraz próbujesz wmawiać coś conie zostało powiedziane.

hmmm. myślę, że dobrze zrozumiałam Twój post. bardzo fajnie, że rozumiesz, że komuś dym papierosowy może przeszkadzać. zresztą chyba moja opinia chyba nie jest najważniejsza.
wiem ile osób odpowiada na ten temat, ale jest jeszcze jeden bardzo podobny. i z tego wnioskuję, że spośród osób które odpowiedziały większość pali lub nie widzi problemu.
jeśli chodzi o to
,że "mam wrażenie, że niektórzy wegetarianie nie jedzenie mięsa rekompensują sobie paleniem papierosów"
nie twierdzę, że tak jest. mogę chyba odnosić takie wrażenie, ale nie zakładam, że to prawda.
Po za tym wcale nie chcę generalizować - może to ostatnie było trochę przegięciem, ale każdy ma prawo do swojej opinii.
mam nadzieję, że tym razem nie ma błędów ortograficznych.

# SKEWED BEEF, HAVE ANY BODY GOT ANY BOKKLE AV ARAN DOOVE?


OdpowiedzCytat
Strona 2 / 2 Wstecz
  
Praca