Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

AVON  

Strona 2 / 4 Wstecz Następny
  RSS

SoulSista
bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 128
26/02/2007 12:25 am  

Jednak firmie Avon ufam w zupełności.

Waszakicia, to zrozumiałe, jesteś w końcu ich konsultantką 😛 🙂 Ja jednak pozostanę przy swoich wątpliwościach, w "Vegan" Avon jest czarno na białym na liście kosmetyków NIE wegańskich, niestety. Co innego interes pracowników firmy, a co innego niezależne badania..


OdpowiedzCytat
Sima
 Sima
stały bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 566
26/02/2007 2:56 pm  

Dzieki APULEJUSZ za informacje odnosnie pasty,jednak mam jeszcze jedno pytanie ,ale zamieszcze je na w temacie szczoteczki i pasty do zebow,bo tu to nie na temat...buuuuuuu
🙂

http://www.youtube.com/watch?v=lHdLRrUocOA&feature=player_embedded


OdpowiedzCytat
Alispo
bywalec
Dołączył: 19 lat  temu
Posty: 228
02/03/2007 6:24 pm  

Z tego co wiem od konsultantki,zainteresowanej sprawa vege,to bywaja skladniki odzwierzece w Avonie,nie-wegetarianskie,nie tylko nieweganskie,wiec lepiej patrzec na sklady.Firmy nigdy nie bylo na OK,to tez o czyms swiadczy,a np.Oriflame byla,wyleciala za wyjatek -naturalny pedzelek,oprocz tego wszystko jest vege(nie-vegan)
ale moze Avon juz sie zmeinil i zaczal stosowac wiecej wegetarianskich skladnikow,niewykluczone,oby:)swoja droga gliceryna juz dosc rzadko jest zwierzeca,bardziej bym uwazala na pochodne kwasu staearynowego, chociaz tez coraz rzadziej,ale ktoz to wie:/

a w "Vegan" to gdzie?

[edytowane 2/3/2007 od Alispo]


OdpowiedzCytat
vegetena
stały bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 964
06/09/2007 11:58 pm  

Do Avonu teraz mam wątpliwości - w najnowszym katalogu widziałam coś z żelatyną, bodaj w perfumach piżmo czy coś takiego.... Miejmy nadzieję, że tylko do tych produktów dodali, bo nie jestem pewna czy coś u nich kupić


OdpowiedzCytat
Kociaczek
bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 168
07/09/2007 12:22 am  

[b]vegetena [/b], pewnie to takie 'piżmo', jak w perfumach Oriflame, czyli syntetyczne 😉 . Perfumy z piżmem naturalnym, miałyby cenę co najmniej trzycyfrową, a Avon taki znów ekskluzywny nie jest ;P.

Generalnie, jednak bardziej wierzę w Oriflame, czy nawet Ziaję. Kosmetyki Avonu zdarzają mi się sporadycznie. Zresztą, kremy maja kiepskie - mnóstwo osób się po nich skarży na uczulenia 😉


OdpowiedzCytat
EvilOne
stały bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 829
07/09/2007 3:11 am  

Zgadzam się z powyższym. Oriflame wymiata.

hide and seek


OdpowiedzCytat
vegetena
stały bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 964
08/09/2007 7:27 pm  

A dziękuję, bo już miałam krem zamawiać, a alergiczka jestem. Oriflame też mi pasuje, zwłaszcza podkłady i korektory, z Ziai używam szamponów i toników - nie narzekam i polecam


OdpowiedzCytat
Asia
 Asia
bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 429
18/09/2007 8:21 pm  

Kurde...właśnie zobaczyłam w katalogu taką reklamę :
"wzmacnia je (tzn.paznokcie) dzieki zawartosci protein,ŻELATYNY i witaminy E" - Regenerujaca odżywka do paznokci...
No normalnie załamka.... :/


OdpowiedzCytat
EvilOne
stały bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 829
19/09/2007 3:16 am  

Właśnie, dlatego bardziej ufam Oriflame, bo oni przynajmniej BYLI na liście OK, nie pamiętam tego incydentu z pędzelkiem, może to było dawno, w każdym razie nigdy nie było zastrzeżeń do kosmetyków, a chyba o to nam chodzi.
Zresztą i tak mam prawie wszystko z Ziaji 😉 Co my byśmy bez niej zrobiły, dziewczyny? 🙂

hide and seek


OdpowiedzCytat
Asia
 Asia
bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 429
20/09/2007 1:23 am  

Zresztą i tak mam prawie wszystko z Ziaji 😉 Co my byśmy bez niej zrobiły, dziewczyny? 🙂

Nie wiem... 🙂 to by było okropieństwo gdyby jej nie było, u mnie w mieście znalezienie czegokolwiek wege( chodzi mi tu o kosmetyki ) jest baardzo trudne...a Ziaja to najbardziej dostępna jest i swoją droga całkiem tania 🙂 a i jeszcze od czasu do czasu na pólkach widuje szampony z Framony.
A Avon to teraz mi podpadł.... buu...


OdpowiedzCytat
Kociaczek
bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 168
21/09/2007 12:15 am  

u mnie w mieście znalezienie czegokolwiek wege( chodzi mi tu o kosmetyki ) jest baardzo trudne...a Ziaja to najbardziej dostępna jest i swoją droga całkiem tania a i jeszcze od czasu do czasu na pólkach widuje szampony z Framony.

Poszukaj w aptekach - w większości z nich jest sporo kosmetyków firmy Flos-Lek - jest na liście OK! i jest całkiem niezła 😉 Szczególnie polecam żele pod oczy 😎

Ja chcę już zacząć zarabiać i mieć kasę na Logonę, Weledę i inne prawdziwe, NATURALNE kosmetyki bez SLS i innego paskudztwa ;/. Na razie, z konieczności 'jadę' na Ziai, Oriflame, Farmonie i Flos-Leku.


OdpowiedzCytat
Lily
 Lily
Famed Member
Dołączył: 19 lat  temu
Posty: 4163
21/09/2007 1:08 am  

No cóż, czasem zarabia się na rachunki i jedzenie, a nie drogie kosmetyki...

http://szydelkoikoraliki.blogspot.com


OdpowiedzCytat
Kociaczek
bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 168
21/09/2007 1:30 am  

Cóż, póki co, kasę na podstawowe potrzeby dostaję od rodziców (bycie jedynaczką ma swoje plusy ;)), więc co zarobię, to moje. Niestety, praca wakacyjna, o której myślałam, że już ją mam, w wyniku głupiego zbiegu okoliczności, przeszła mi koło nosa 🙁 . Ale, niedługo zaczyna się rok akademicki, a z nim nowe możliwości 😎

A wracajac do tematu...

Jest jeden kosmetyk z Avonu, który bardzo lubię: woda perfumowana Treselle. Zapach piękny, trwały, a cena promocyjna jest całkiem przystępna. I podoba się facetom, przynajmniej mojemu 😉


OdpowiedzCytat
SurykatkaxD
rozmówca
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 53
27/10/2007 7:55 pm  

Zostałam ostatnio konsultantką w Avonie.
Wiem ze ich kosmetyki nie są testowane.
Ale zapytać nie zaszkodzi.
zapytałam wiec czy oni testują kosmetyki na zwierzakach.
Oczywiście odpowiedziala ze nie.
I w tym wszystkim najgorsze jest to ze okazało sie że jestem pierwszą osobą od 15 LAT która o to zapytała. 😮 szok...
to dowód na to że niektórych ludzi w ogóle to nie interesuje...a w zasadzie wiekszość ludzi.

niekoniecznie tak jest... na katalogu jest napisane że kosmetyki avonu nie są testowane na zwierzętach, więc nie kazdy dzwoni żeby się upewnić, tak jak Ty, czy rzeczywiście tak jest 😉


OdpowiedzCytat
Azzahar
forumowicz
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 40
14/04/2008 4:27 am  

Zarówno Avon jak i Oriflame są na liście PETY wymieniającej firmy nie testujące kosmetyków na zwierzętach. Z tego, co napisali, to dość ostro to weryfikują. Na tej samej liście są też firmy oferujące wyłącznie wegańskie kosmetyki, ale te dwie akurat tam się nie znalazły. Ale nie testują, a to już coś.


OdpowiedzCytat
Strona 2 / 4 Wstecz Następny
  
Praca