Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Krew w stolcu?  

  RSS

vegetena
stały bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 964
06/03/2007 4:19 pm  

Zauważyłam w stolcu czerwone zabarwienie (ale tylko część) i obawiam się czy to nie krew. Czasami rano zdarzają mi się zawroty głowy z chwilowym zaburzeniem widzenia (nie wiem czy może mieć z tym związek porządne uderzenie w głowę trzy miesiące temu ). Ale ta krew zdarzyła mi się najprawdopodobniej pierwszy raz, "najprawdopodobniej", bo miałam taki przypadek, ale podczas menstruacji, więc nie wiem jak dokładnie było. Po tym tydzień przerwy, stolec bez krwi, aż tu dzisiaj... Może mieć to związek z krwią, poziomem żelaza, ale jem dużo rzeczy bogatych w żelazo (rośliny strączkowe, szpinak, bakalie, babany) i wit c (owoce, zwłaszcza cytrusy). Nie jadłam chyba nic czerwonego, oprócz pomidorów wczoraj. Aha, jeszcze istotna sprawa. Przechodzę teraz anginę, może mieć to z tym związek? Proszę o odpowiedzi i z góry dziękuję, bo martwię sie trochę...

[edytowane 6/3/2007 od vegetena]


OdpowiedzCytat
waszakicia
stały bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 606
06/03/2007 4:59 pm  

A na pewno nic takiego nie jadałas? np. buraczków?


OdpowiedzCytat
vegetena
stały bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 964
06/03/2007 5:09 pm  

No właśnie nie, oprócz tych pomidorów wczoraj, ale one chyba nie wpływają za mocno na ubarwienie...


OdpowiedzCytat
fabryka_slow
bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 294
06/03/2007 8:59 pm  

A moze hemoroidy? 3/4 społeczeństwa ma, wiec mozelwe, że u Ciebie tez tak jest. Na to starczy wizyta u lekarza. 😉

koskaan


OdpowiedzCytat
SoulSista
bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 128
07/03/2007 12:10 am  

Nie należy samemu rozpoznawać choroby hemoroidalnej, ale każdy kto u siebie stwierdzi krew w stolcu, powinien natychmiast zgłosić się do lekarza specjalisty. Widoczna gołym okiem krew, stwierdzana w stolcu, jest zawsze objawem niepokojącym.

Tyle znalazłam na forum medycznym, ale i bez tego myślę, że nie ma co zwlekać z wizytą u lekarza. Nie musi, ale może być objawem czegoś mało fajnego :/

Pozdrawiam,

Soul


OdpowiedzCytat
vegetena
stały bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 964
07/03/2007 4:41 pm  

Ale problem zrobiłam 🙂 Dopiero przypomniałam, że zjadłam parę papryk 😀 No akurat musiałam zobaczyć tą niestrawioną skórkę. Przepraszam, że musieliście się tym przejmować 🙂


OdpowiedzCytat
  
Praca