Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Jakie prezerwatywy?  

Strona 3 / 5 Wstecz Następny
  RSS

Ktosiek
stały bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 671
02/08/2007 1:08 am  

WOW, naprawdę duże szczęście masz.
Swoją drogą: ponoć kiedyś ludzie prócz prezerwatyw ze zwierzęcych jelit i tym podobnych przyjemności używali też ziół. Jednak ja na ten temat nic więcej nie wiem.


OdpowiedzCytat
waszakicia
stały bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 606
02/08/2007 1:24 am  

Mam szczęście to fakt, mam nadzieje że ono nie minie...przynajmniej na razie 😉
Gdybym teraz zaszła w ciąże to nie wiem czy bym sie nie załamała...teraz dziecko...ja...takie plany a tu takie coś...mam nadzieje że nie zajdę...czasem się boje..ale sami wiecie jak to jest hehehe 😛


OdpowiedzCytat
Ktosiek
stały bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 671
02/08/2007 1:51 am  

Oj, lepiej żebym nie pokazywała tego postu mojej mamie...
Jakbym poprosiła, to fundowałaby mi tabletki, jednak na razie i tak sie tak czesto nie kochamy.
A czytając twój post by się wkurzyła, bo ze mną w wieku 18 lat zaszła w ciążę podczas stosunku przerywanego, a rok póxniej z moją siostrą z kalendarzyka małżeńskiego.
Zawsze są jeszcze żele i globulki, które są tańsze niż tabletki.


OdpowiedzCytat
waszakicia
stały bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 606
02/08/2007 2:21 am  

Oj lepiej żebym ja też go swojej mamie nie pokazywała... 😮
napisz coś więcej o tych żelach i globulkach...


OdpowiedzCytat
Ktosiek
stały bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 671
03/08/2007 2:19 am  

Tak więc, tyle co wiem:
W aptekach dostępne są żele plemnikobójcze lub globulki (te się wkłada na 10 min. przed stosunkiem i też zawierają odpowiedni środek).
Są dostępne bez recepty - przynjamniej niektóre. Z tego co wiem są nieco tańsze, ale też nie licz na cuda jesli chodzi o cenę.
Najlepiej zapytaj panią w aptece o w miarę tanie globulki lub żele plemnikobójcze. One są po to również żeby doradzać 😉


OdpowiedzCytat
aniusia
bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 165
03/08/2007 3:16 am  

no to trzeba miec wyobraznie 😛

[edytowane 2/8/2007 przez Aniusia]


OdpowiedzCytat
Lily
 Lily
Famed Member
Dołączył: 19 lat  temu
Posty: 4163
03/08/2007 3:46 am  

Globulki też są dość zawodne, poza tym niektóre osoby są na nie uczulone...
Prezerwatywy nie są najprzyjemniejsze, ale przydają się czasem. Ja już stara dupa jestem, ale jak na razie nie zaliczyłam wpadki, więc albo jestem bezpłodna, albo wcale nie tak łatwo zajść w ciążę 😉

http://szydelkoikoraliki.blogspot.com


OdpowiedzCytat
Koniara
stały bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 563
03/08/2007 5:59 am  

a ja jestem jeszcze za młoda na to wszystko 😡 -podobno ;xxx ysz

Czy wykonując wyrok na mordercy nie popadamy w błąd, jak dziecko, co bije krzesło, o które się uderzyło?


OdpowiedzCytat
aniusia
bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 165
03/08/2007 2:17 pm  

Nienawidzę prezerwatyw. Zero przyjemności z takową. Dla mnie to strasznie uciążliwe i mój partner o tym wie (...) Hm..od ok. 2 lat się nie zabezpieczamy. Po prostu trzeba uważać.

mam znajoma pare ktora stosuje stosunek przerywany:/ a ze ona ma nieregularne miesiaczki to ciagle zalamana chodzi ze jest w ciazy meczy sie dziewczyna strasznie ale glupia jest bo dla mnie to glupota.

A co do globulek to mnie nie jedna ginekolog odradzala, twierdza ze marna ich skutecznosc:)

[edytowane 3/8/2007 przez Aniusia]


OdpowiedzCytat
Lily
 Lily
Famed Member
Dołączył: 19 lat  temu
Posty: 4163
03/08/2007 2:55 pm  

Stosunek przerywany to dobra metoda. Na wyhodowanie nerwicy oczywiście.

http://szydelkoikoraliki.blogspot.com


OdpowiedzCytat
waszakicia
stały bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 606
03/08/2007 4:03 pm  

Hehe nie wiem o co wam chodzi bo ja tam wcale zdenerwowana nie jestem 🙂
Rozwaga moi mili rozwaga 😎


OdpowiedzCytat
katrinko
stały bywalec
Dołączył: 19 lat  temu
Posty: 606
03/08/2007 6:09 pm  

Stosunek przerywany jako metoda antykoncepcyjna z rozwagą nie ma wiele wspólnego 😮
A globulki czy kremy plemnikobójcze nie mają same wysokiej skutecznosci, najlepiej je stosować np razem z prezerwatywą.

[edytowane 3/8/2007 przez katrinko]


OdpowiedzCytat
Lily
 Lily
Famed Member
Dołączył: 19 lat  temu
Posty: 4163
03/08/2007 9:06 pm  

Waszakicia, żebyś się nie zdziwiła 🙂

http://szydelkoikoraliki.blogspot.com


OdpowiedzCytat
waszakicia
stały bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 606
03/08/2007 9:16 pm  

Dobra, dobra a ciekawe czy wy wszyscy tacy święci jesteście 😮 😎 😛


OdpowiedzCytat
Kociaczek
bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 168
04/08/2007 3:42 pm  

Dobra, dobra a ciekawe czy wy wszyscy tacy święci jesteście 😮 😎 😛

Zaczęłam łykać tabletki miesiąc przed 'pierwszym razem'. Od tamtej pory (mija rok), biorę je cały czas. Do tego zwykle prezerwatywa, a jeśli bez niej, wtedy stosunek nie jest 'do końca'. To jedyna odmiana stosunku przerywanego, z jaką kiedykolwiek miałam do czynienia ;P.

STOSUNEK PRZERYWANY TO ŻADNA ANTYKONCEPCJA ! Na długo przed wytryskiem, z członka wydostaje się niewielka ilość płynu zawierającego plemniki. Niewielka, ale wystarczająca do zapłodnienia. Dlatego, [b]waszakiciu [/b] , lepiej przestań liczyć na farta...

Co do 'braku przyjemności z prezerwatywą', to owszem, różnica jest... Ale wiele zależy od umiejętności partnerów 😉 Na początek, polecam Durex Elite - cieniutkie, mocno nawilżane, prawie jak 'bez' 😛 . Plus, ewentualnie, żel nawilżający (z apteki, na bazie WODY, w żadnym razie wazelina czy coś podobnego - substancje tłuszczowe rozszczelniają prezerwatywę).

Btw, czy ktoś może dysponuje informacją, gdzie w Lublinie można dostać prezerwatywy RFSU? Byłabym bardzo wdzięczna 🙂


OdpowiedzCytat
Strona 3 / 5 Wstecz Następny
  
Praca